מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 62 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח , אני מצטער על הנדנוד , אפשר אולי לקבל לינק ולדעת גם איך זה הגיע אליך? (קופסה סגורה , רק דיסק עם סיריאל , המוכר אמין? זה גירסה מלאה או שדרוג?)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לרכוש "רישיון", זה שהמערכת הפעלה עובדת כמו מערכת חוקית לא הופך אותה לחוקית.

למיקרוסופט אין בעיה עם זוטות שכאלה כל עוד יש לך רשיונות תואמים לגרסה.

אתה יכול להתקין מה שאתה רוצה איך שאתה רוצה, אותם רק מעניין ששילמת בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד שהם נותנים להוריד את הווינדוס בצורת ISO ולהשתמש בכלי שלהם כדי להעביר אותו לDOK.

כמו שART אמר , כל עוד הסיריאל חוקי ושילמת עליו , זה לא משנה מאיפה השגת את הISO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מדבר על הדיסק?

אם אלו רשיונות של תאגיד, מפתח תוכנה, טסטר או כל דבר בסיגנון שלא משתמשים בהם בהתאם לשימוש עבורו הם נמכרו/ניתנו זו הפרה של תנאי השימוש. אז כן, הווינדוס פועל כמו חוקית - זה לא הופך אותו לחוקי. ואם כבר נכנסים לזה באותה המידה בדיוק כך גם שימוש ברישיון oem על מחשב קיים הוא לא חוקי על אף שלכאורה הכל תקין ובמצב הזה למיקרוסופט אין שום סיכוי להעלות על ההפרה.

אז תסלחו לי על הקטנוניות, אבל זה ששילמתם כמה שקלים כדי שהווינדוס יעבוד לכם כמו שצריך בלי התראות WGA לא אומר שיש לכם חוקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מדבר על הדיסק?

אם אלו רשיונות של תאגיד, מפתח תוכנה, טסטר או כל דבר בסיגנון שלא משתמשים בהם בהתאם לשימוש עבורו הם נמכרו/ניתנו זו הפרה של תנאי השימוש. אז כן, הווינדוס פועל כמו מערכת הפעלה חוקית - זה לא הופך אותו לחוקי. ואם כבר נכנסים לזה באותה המידה בדיוק כך גם שימוש ברישיון oem על מחשב קיים הוא לא חוקי על אף שלכאורה הכל תקין ובמצב הזה למיקרוסופט אין שום סיכוי להעלות על ההפרה.

אז תסלחו לי על הקטנוניות, אבל זה ששילמתם כמה שקלים כדי שהווינדוס יעבוד לכם כמו שצריך בלי התראות WGA לא אומר שיש לכם מערכת הפעלה חוקית.

מבחינתי ברגע שבבדיקת תמיכה לרישיון הזה אני מקבל תמיכה ממיקרוספט אז זה רישיון חוקי.

אני לא רואה שום הגיון לשלם 500 ש"ח ומעלה לרישיון למערכת הפעלה, בייחוד שמבחינת המערכת שלי חוקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שאם תשלח מייל למיקרוסופט ותסביר להם איך רכשת את הרישיון הם יגידו לך שזה לא חוקי.

אז אל תשלם, אבל אל תגיד שהמערכת הפעלה שלך חוקית כי היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא קנה מפתח retail, ואם המפתח הזה לא נמצא כרגע בשימוש על מחשב אחר (אם כן - הווינדואוס לא יעבור אקטיבציה גם ככה), אז המערכת חוקית. כל אפשרות אחרת (מפתח OEM שלא נרכש עם מחשב חדש, מפתח ניסיוני / volume licensing) - לא חוקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...