מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 61 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

זמ ממש מרגיז...

יש לי קוד של (כי יש לי שבאה עם הלפטופ) אבל אני לא יכול לפרמט את הדיסק ולהתקין מחדש אלא חייב לפרמט, להתקין את הויסטה מחדש ורק אז לשדרג אותה ל-7 כדי לקבל התקנה נקייה.

איזה פתרונות אחרים יש להתקנה אחרי פירמוט? חשבתי אולי להתקין את הויסטה לאיזשהו מיקום זמני ואז להתקין את ה-7 לc:\windows בהתקנה כפולה ולהעיף את הויסטה. זה יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע מותקנת לך ואתה רוצה לפרמט ולהתקין 7? אם כן אין בעיה - ההתקנה תזהה שהיתה קודמת למרות שאתה מוחק

את המחיצות ומבצע התקנה "נקיה". הבעיה היחידה היא להתקין על מחשב חדש ("הרדדיסק נקי").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: דיסקי ההתקנה החדשים של הסתדרות המורים (גרסת שדרוג) לא מאפשרים יותר התקנה חלקה מאפס אלא חייבים שתהיה מערכת הפעלה

מותקנת קודם (או את טריק ההתקנה הכפולה כמו בויסטה). יכול להיות שזה בכל הגירסאות, אני ספיציפית יודע על הגירסה של המורים.

לא הייתה לי בעייה כזאת ב WIN 7 שרכשתי בשיטה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם גרסת Upgrade מקורית של 7 בגירסת 64 ביט נתקלתי תחילה בקשיים לבצע אקטיבציה לאחר שביצעתי התקנה נקיה.

האקטיבציה הקפיצה הודעת שגיאה המציינת שהסריאל שהוזן אינו תואם ל"אופי" הרשיון, והוא אינו יכול לפעול על התקנה נקיה, ועלי לבצע שדרוג ממ. הפעלה קיימת (וויסטה/XP).

מגניב, התקנתי את ה PRO OEM 32Bit שברשותי, הכנסתי את תקליטור העדכון של 7 בגירסת 64 ביט והוא כמובן סרב לרוץ (בשל אי תאימות לגירסת 32ביט). בשלב הזה כבר התחלתי להאדים ולהתעצבן - יאללה, טלפון למייקרוסופט. אכלו סרט ביחד איתי מה עושים וטענו שהודעת השגיאה בה נתקלתי אינה אמורה להופיע וכפתרון יש להם איזשהו "כלי". בשלב זה אמרתי להם שאין לי בעיה להוריד מהרשת עותק של XP/VISTA 64Bit רק בשביל שאוכל לבצע את העדכון כמו שצריך. סכמנו שנסיים בשלב זה את השיחה, ושייצרו איתי קשר בעוד כ 20 דקות, כשאהיה בתוך ה Desktop לאחר התקנה נקיה חדשה ונוכל להתקדם משם.

מפרמט, התקנה נקיה מתקליטור העדכון של גירסת ה 64 ביט, רק שהפעם, להבדיל מהפעם הקודמת, הזנתי את הסריאל בשלב ה SETUP ולא לאחר שמערכת ההפעלה סיימה את ההתקנה במלואה (אני מעדיף לשמור את האקטיבציה לשלב שבו סיימתי להתקין את כל הדרייברים וסידרתי את הדברים הבסיסיים, ולבצעה רק לאחר-מכן). יצרו איתי קשר כפי שהבטיחו והמתינו ביחד איתי לראות אם האקטיבציה האינטרנטית מציגה שוב את אותה הודעת שגיאה.

הפעם משום מה הכל עבר חלק. בנוסף אציין שבשום שלב של ההתקנה הנקיה לא נדרשתי להכניס תקליטור התקנה של אחרת שברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם גרסת Upgrade מקורית של 7 בגירסת 64 ביט נתקלתי תחילה בקשיים לבצע אקטיבציה לאחר שביצעתי התקנה נקיה.

האקטיבציה הקפיצה הודעת שגיאה המציינת שהסריאל שהוזן אינו תואם ל"אופי" הרשיון' date=' והוא אינו יכול לפעול על התקנה נקיה, ועלי לבצע שדרוג ממ. הפעלה קיימת (וויסטה/XP).

מגניב, התקנתי את ה PRO OEM 32Bit שברשותי, הכנסתי את תקליטור העדכון של 7 בגירסת 64 ביט והוא כמובן סרב לרוץ (בשל אי תאימות לגירסת 32ביט). בשלב הזה כבר התחלתי להאדים ולהתעצבן - יאללה, טלפון למייקרוסופט. אכלו סרט ביחד איתי מה עושים וטענו שהודעת השגיאה בה נתקלתי אינה אמורה להופיע וכפתרון יש להם איזשהו "כלי". בשלב זה אמרתי להם שאין לי בעיה להוריד מהרשת עותק של XP/VISTA 64Bit רק בשביל שאוכל לבצע את העדכון כמו שצריך. סכמנו שנסיים בשלב זה את השיחה, ושייצרו איתי קשר בעוד כ 20 דקות, כשאהיה בתוך ה Desktop לאחר התקנה נקיה חדשה ונוכל להתקדם משם.

מפרמט, התקנה נקיה מתקליטור העדכון של גירסת ה 64 ביט, רק שהפעם, להבדיל מהפעם הקודמת, הזנתי את הסריאל בשלב ה SETUP ולא לאחר שמערכת ההפעלה סיימה את ההתקנה במלואה (אני מעדיף לשמור את האקטיבציה לשלב שבו סיימתי להתקין את כל הדרייברים וסידרתי את הדברים הבסיסיים, ולבצעה רק לאחר-מכן). יצרו איתי קשר כפי שהבטיחו והמתינו ביחד איתי לראות אם האקטיבציה האינטרנטית מציגה שוב את אותה הודעת שגיאה.

הפעם משום מה הכל עבר חלק. בנוסף אציין שבשום שלב של ההתקנה הנקיה לא נדרשתי להכניס תקליטור התקנה של אחרת שברשותי.

[/quote']

לפי מה שהסברת אין הבדל בהתקנה ובהפעלה של המוצר, בין upgrade לדיסק התקנה רגיל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון 'ללא בעיה', היית מתקין את גרסת השדרוג על דיסק קשיח ריק?

כן. היום אם אני מתקין על קשיח ריק ומנסה להכניס את הקוד בשלב הSETUP אז תוכנת ההתקנה אומרת לי שהקוד לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקרה לי לפני שלושה חודשים (הודעת שגיאה בשלב ההתקנה). ומה שעשיתי, התקנתי מחדש את והפעלתי אותה, ואח''כ התקנתי את 7.

וממה שאמרו לי במיקרוסופט, זו הפרוצדורה הקבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן מדברים על מה נוסף ב7 מוויסטה...אבל בתכלס גם ירד המון בטוח כי זה הרבה פחות כבד.

מה ירד ב7 שהיה בוויסטה? [כמובן חוץ מדרישות מערכת... :P]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להבחין באף דבר משמעותי שירד מויסטה -לפחות לא משהו שאני משתמש בו

בכל מקרה WIN7 מרגישה לי כמו ויסטה אם שינוים קוסמטים קטנים -לא יותר לא פחות

ואני מבין למה MS שינתה את השם -בהשקה של ויסטה היה הרבה רעש על בעיות וכבדות

העניין שמאז יצאו דריברים חדשים \המחשבים החדישים קיבלו יותר כוח חישוב \ציוד עיקפי חדיש כבר הגיע אם תמיכה \ויצא גם SP1 לויסטה

ככה שכמו בWIN- המערכת התבשלה והפכה לטובה מאוד -אבל לך תסביר למסעודה משדרות שויסטה כבר טובה -לא תאמין לך

ובגלל זה הוציאו WIN7 סך הכל מערכת מאוד דומה שלפי הדריברים גם כניראה חולקת את רוב הקוד -רק בשם אחר אז אפשר למכור אותה בלי השם ה"מלוכלך" שיצא לויסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן מדברים על מה נוסף ב7 מוויסטה...אבל בתכלס גם ירד המון בטוח כי זה הרבה פחות כבד.

מה ירד ב7 שהיה בוויסטה? [כמובן חוץ מדרישות מערכת... :P]

לא מדויק. המון דברים ירדו אבל המון דברים חדשים נוספו.

http://en.wikipedia.org/wiki/Features_removed_from_Windows_7

http://en.wikipedia.org/wiki/Features_new_to_Windows_7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע עם WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT על המחשב הנייד.

משומה מרגיש שיפור עצום בזמן העבודה על המחשב הנייד.

לפניכן עבדתי עם גרסת הבטא שלא הביאה תוצאות כה שונות מהVISTA HP שהיתה לפניכן.

קניתי את W7U 64bit ומשומה אני מקבל זמן סוללה ארוך יותר על מצב "ביצועים גבוהים"

מפרט הנייד :

Lite Gaming Notebook:

-----------------------------

Acer Aspire Gemstone 5520G-6A2G16Mi

AMD Dual TK55 1.8Ghz

2x1GB 2048MB 800mhz

160GB Sata

15.4" CrystalBrite 1280x800

Geforce 8600M GT 512MB GDDR II

8Cell

Win 7 U 64bit

לשם השוואה :

מצב צריכת חשמל : *ביצועים גבוהים

סוללה 8 תאים-VISTA 32bit\W7U RC 32bit

שעה ו50 דקות

W7U 64bit מלאה

שעתיים וחצי

אבדוק את השיפור במצב חסכוני ואעדכן

*השינויים שבוצעו במצב *ביצועים גבוהים* הם :

-שינוי הWIFI לMAX

-תדר מעבד MAX

-ביטול מצבי השינה

-תאורה על מקסימום

-חיבור עכבר USB

-כרטיס גרפי על MAX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...