מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 67 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

ולסיום, היתה אחלה , אבל היתה לה נטייה לדמות בהתחלה לפורשה שנוסעת ב-200 קמ"ש, ולאחר כמה חודשים של התקנות, היא היתה הופכת להיות סוסיתא שמקרטעת ב-10 קמ"ש עד שנאלצת לפרמט ולהתקין שוב. ב-windows7, לפחות בשנה ומשהו שמותקנת אצלי - זה ממש לא קורה.

נכון. לא מזמן הייתי צריך לפרמט, ורק אז שמתי לב שכמעט שנה לא פירמטתי, ועדיין המערכת היתה מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

QttP צודק 200% - כשמתחזקים את הWIN כמו שצריך, לא מתקינים שטויות ולא פותחים כל מייל שבו נותנים לכם לראות תוכן חשוד :bash:

הWIN יהיה זריז לאורך זמן, אצל אחותי ואימא שלי מותקן כבר שנים, אבל חוץ מעידכונים הן לא מתקינות שום דבר ולא לוחצות על כל לינק מפגר שנשלח אליהן.

גם חשוב לציין שלרוב הXP לאחר פירמוט מורגש יותר מהיר כיוון שאין הרבה תוכנות כגון אנטיוירוס, ITUNS,OVI , אימיול, מסנג'ר, שלרוב המשתמשים עולים אוטו' בSTARTUP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהתנסה בXP 7 ויסטה לינוקס ו כאשר הלינוקס והמאק באו הרבה אחרי שהתרגלתי לXP

אני יכול להגיד שהכל עניין של הרגל, כל מי שהתרגל למשהו יגיד שהמערכת השניה דפוקה לא נוחה ומטופשת

לדעתי כל מה שעשו ב 7 וויסטה זה אדיר כל השינוים בממשק, ואם כבר אפשר להגדיר הכל שיעבוד כמו ב XP

ולעומת זאת אני יושב מול מאק כמו טמבל כבר איזה חודשיים ודופק את הראש בקיר .. אבל לא מאשים את מערכת ההפעלה

כי תכלס מאז שאני ילד אני חיי בחלונות

dr70 בהצלחה לעבור ללינוקס בגלל שלא אהבת את 7 :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני מתישהו אעבור או ללינוקס או ל-.

בכל מקרה אני אעדכן. צודקים החברים שאמרו שהפירמוט לא קשור למערכת ההפעלה.

כלומר, מהירות העלייה של מערכת ההפעלה לא ממש קשור לפירמוט, אלא לתיחזוק נכון של המחשב, וכמה הוא עמוס.

בהקשר הזה 3 שאלות ברשותכם:

1) עם ניתן להתקין לינוקס ו- על פרטישנים נפרדים, במקבילים ל-7?

2) איזה נפח צריך להקדיש ללינוקס וכמה ל- 64bit?

3) ישנה גרסא של שתומכת ב-64bit? או שהלינוקס בכלל לא תומך בזה? אם כן, איזה גרסא תומכת?

תודה מראש ולילה טוב,

dr70 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים יותר מהירים היום.

ובכלל מי שמתחזק את המחשב שלו כמו שצריך לא צריך "לפרמט", בלי קשר למערכת ההפעלה (למעט חריגים כמו וירוס קטלני וכו').

למי יש כוח לתחזק את מערכת ההפעלה שלו? :kopfpatsch:

זה גם לא עניין של מחשב מהיר יותר או פחות. הרג'יסטרי היה מתמלא בזבל, ומערכת ההפעלה היתה רצה לאט יותר.

עובדה שב-7 אין את הבעיה הזו - מה שאומר שזה באג (מאוד ידוע, אגב) שמייקרוסופט סופסוף פתרה. לקח לה "קצת" זמן לפתור את העניין -משהו כמו 15 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה רע לתחזק את המערכת?

לא יותר נוח לעבוד כמו שצריך עם המחשב, מאשר כל כמה זמן להתחיל להתקין את כל התוכנות שאתם צריכים?

1) עם ניתן להתקין לינוקס ו- על פרטישנים נפרדים, במקבילים ל-7?

2) איזה נפח צריך להקדיש ללינוקס וכמה ל- 64bit?

3) ישנה גרסא של לינוקס שתומכת ב-64bit? או שהלינוקס בכלל לא תומך בזה? אם כן, איזה גרסא תומכת?

1) ברור. הייתי ממליץ להתקין את לינוקס בסוף, כי היא יודעת לעבוד עם ה-BOOT בצורה יותר ידידותית. בכל אופן, גם אם תתקין את אחרונה, תריץ את lilo (או כל מנהל הבוט אחר) ואז תקנפג אותו.

2) ללינוקס ממש זהום. תלוי מה אתה צריך לעשות איתה. ל- הייתי משאיר לפחות 7GB.

3) הראשונה שהתחילה עם זה בצורה יעילה אולי? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

1) ברור. הייתי ממליץ להתקין את לינוקס בסוף, כי היא יודעת לעבוד עם ה-BOOT בצורה יותר ידידותית. בכל אופן, גם אם תתקין את אחרונה, תריץ את lilo (או כל מנהל הבוט אחר) ואז תקנפג אותו.

2) ללינוקס ממש זהום. תלוי מה אתה צריך לעשות איתה. ל- הייתי משאיר לפחות 7GB.

3) הראשונה שהתחילה עם זה בצורה יעילה אולי? :-\

1) תודה, אני מקווה בקרוב לעשות את זה.

2) זעום* אבל תודה על העזרה. אגב, תגדיר זעום בבקשה. 5GB, זה זעום או שצריך יותר. אני רוצה לגלוש דרכה באינטרנט, ואולי להתקין Open ולנסות לעבוד איתו.

3) אתה אומר בצורה יעילה אולי. כלומר זה לא בטוח שזה עובד בצורה יעילה? ושוב בכל זאת איזה גרסא של תומכת ב-64 ביט?

תודה על העזרה :)

לילה טוב ושבת שלום,

dr70 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני יכול להעבור ליד בית של מישהו אם הלפטופ שלי ואם יש לו אז תוך 5 שניות אני פורץ לו למחשב.

עזבו שטויות ותבחרו את 7 הוא מכסה את הפריצות אבטחה של וכולל AUTO DRIVER,

נכון שיותר כיף בXP גם אני חושב אבל אני לא לוקח סיכונים אם זה מחשב שיש עליו דברים חשובים :)

נ"ב - ממש עלוב כיום, הביצועים שלא לא משביעי רצון. לא ממליץ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שאין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר?

אולי זה שילוב של כמה היגדים מפגרים כמו:

"אם יש לו אז תוך 5 שניות אני פורץ לו למחשב" - בסדר, תפרוץ למחשב שלי. נראה אותך.

"נכון שיותר כיף בXP" - מה בדיוק יותר כיף בXP?

"ויסטה ממש עלוב כיום, הביצועים שלא לא משביעי רצון" - כיום? כאילו בהתחלה סיפקה ביצועים משביעי רצון ועכשיו לא? דווקא בהתחלת החיים שלה רוב התלונות היו מוצדקות, היום עובדת לא פחות טוב מ7 המהוללת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...