מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 59 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי,יש לי WIN מוקורי ואפיס מקורי..כרגע איך לי בעיות עם ויסטה והיא רצה טוב.

מעבר לWIN 7(לא קנויה.קניתי את ויסטה לפני פחות משנה אני לא מתכוון לקנות בכסף את 7)ישפר את הביצועים?התקנתי את 7 על מחשב P4 ישן שהיה עליו ואין ממש שינוי בביצועים(לטובה או לרעה)חוץ מזה שהרבה יותר נחמד WIN7 מהמשק הלא ממש יפה של ..

(אגב ההתלבטות היא בעיקר בגלל שברגע אני עם 32 BIT ויש לי 4GB,עם אני עובר ל-7 אני כבר אתקין את גירסאת ה-64).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במחשבים ישנים. הנייד שלי (hp compaq nc6220) עם PENTIUM M ו1.5 גיגה זכרון מריץ XP בצורה חלקה יותר.

עדכוו לבעלי מחשבים ניידים ישנים: התקנתי שוב WINDOWS 7 ULTIMATE על הנייד הנ"ל ובטלתי SERVICE שהתגלה כבעייתי עם ערכת

השבבים שלי. המערכת עצמה עדיין זזה קצת יותר לאט (MAXIMIZE וMINIMIZE לחלונות וכדו') אבל הפעלת ישומים הרבה יותר

מהירה. עם הרבה לשוניות נפתח פי 2 יותר מהר. OUTLOOK 2007 שלקח לו (בלי להגזים) איזה 40 שניות להפתח בXP נ

טען ב10 שניות ואפשר להמשיך לעבוד איתו ברקע, בעוד שבXP הוא היה "סותם" את המערכת. באופן כללי הישומים עובדים בצורה חלקה יותר.

אני מרוצה ונשאר עם ה7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כמה שאלות פשוטות...

יש לי כרגע ,ואני נניח מכניס עכישו דיסק עם וינדוס 7 ומתקין אותו,

אז כל מה שהיה לי בXP ימשיך לעבוד כרגיל? תוכונות ומשחקים אני מתכוון? ושמירות של משחקים...

או שזה כמו סוג של פירמוט ואז אני אהיה חייב להתקין מלא דברים מחדש,דרייברים ושאר תוכונות ומשחקים?

ולאן הXP יעלם בעצם?

או שהוא יתפקד כוינדוס עצמאי בצמוד ל7?

ואם אני לדוגמא רוצה רק את 7,איך אני מוחק את בלי לפגוע בדרייברים וקבצי מערכת של התוכנות והמשחקים שלי??

תודה רבה מראש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש לך שתי אופציות למעשה.

הראשונה היא שאם יש לך דיסק התקנה מלאה של 7 (לא גירסת שידרוג) אתה יכול להתקין על מחיצה בנפרד מהמערכת הקודמת שלך (כלומר הXP)

ואז למעשה יהיה לך Dual Boot , יהיה לך מסך בחירה לאיזו אתה רוצה להפעיל ברגע שתפתח את המחשב.

האפשרות השנייה היא להתקין על הXP , לפי מה שאני יודע , אין אפשרות שההתקנה של 7 תעביר לך את כל ההגדרות והמסמכים וכד' אוטומטית ל7.

אתה צריך לגבות הכל ולהתקין מחדש אחרי סיום ההתקנה של 7.

אז כל מה שהיה לי בXP ימשיך לעבוד כרגיל? תוכונות ומשחקים אני מתכוון? ושמירות של משחקים...

רק אם תתקין לפי האופציה הראשונה.

או שזה כמו סוג של פירמוט ואז אני אהיה חייב להתקין מלא דברים מחדש, ושאר תוכונות ומשחקים?

באופציה השנייה , זה בעצם כמו פירמוט

ולאן הXP יעלם בעצם?

לגן העדן של מערכות ההפעלה... :lol:

או שהוא יתפקד כוינדוס עצמאי בצמוד ל7?

רק אם תתקין במחיצה נפרדת כמו שרשמתי באפשרות הראשונה וזאת רק אם יש לך דיסק התקנה מלא ולא גירסת שידרוג (שמחייבת נוכחות של קודמת חוקית והיא מתקינה עליה - יש דרך לעקוף את זה אבל זה מסובך קצת)

ואם אני לדוגמא רוצה רק את 7,איך אני מוחק את בלי לפגוע בדרייברים וקבצי מערכת של התוכנות והמשחקים שלי??

שוב , אתה שואל את אותן השאלות , אתה לא יכול לשמור על התוכנות ומשחקים במעבר מוחלט מXP ל7 , תצטרך לגבות שמירות של משחקים וכד' ולהתקין מחדש על ה7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אומרים שסופסוף אפשר לעזוב את ולעבור בשקט (יחסי) ל7.

היא אומנם לא נטולת בעיות אבל היא הרבה יותר טובה בהשוואה לזמן שבו יצאה .

האם כדאי לך או שווה לך את הטרחה? זה אתה צריך לקבוע.

אני בדעה שפעם בכמה זמן בכל מקרה רצוי לפרמט ולהתקין מחדש כי זה מנקה "זבל" שיש מותקן.

אני בעצמי בדיוק בפני החלפה של הארד דיסק בלפטופ שלי ואני כבר דואג לעותק מקורי של 7 על מנת לבחון אותה , במקרה הכי גרוע חוזרים לXP

או שמתקינים דואל בוט כמו שהסברתי לך קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי במחשב הנייד שלי מXP ל7 ויש לי 2 "בעיות" שמשגעות אותי -

1. מתברר שב7 (ומתברר שגם בויסטה) סגירת מכסה המחשב הנייד לא נועלת את המשתמש אוטומטית כמו בXP (דבר שהיה לי מאוד נוח). אני

ידוע שאני יכול להגדיר שומר מסך, להשתמש בקיצורי דרך וכו' אבל זה לא אותו דבר.

2. ביציאה לHIBERNATION אין מסך שמציג את ההתקדמות אלא המסך נכבה ואפשר לדעת מתי המחשב יצא לHIBERNATION רק ע"י

הסתכלות על הלד של הPOWER.

האם יש תיקונים, WORKAROUNDים וכו' ל2 הבעיות המציקות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...