מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 20 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

אתם יכולים בבקשה לעזור לי באיזה עניין?

קניתי לא מזמן מחשב, E8400 , זכרון 4 GB , וכרטיס 4870X2 , והתקנתי ויסטה פרמיום 32 ביט , ועכשיו לפי מה שהבנתי בגלל שהויסטה היא 32 ביט אז הוא מזהה לי רק 2 GB זכרון.... האם זה בסדר להישאר עם ויסטה? או עדיף להתקין ? איך המפרט הזה (עם 2 GB) במשחקים ובכל שאר היישומים ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם יכולים בבקשה לעזור לי באיזה עניין?

קניתי לא מזמן מחשב, E8400 , זכרון 4 GB , וכרטיס 4870X2 , והתקנתי ויסטה פרמיום 32 ביט , ועכשיו לפי מה שהבנתי בגלל שהויסטה היא 32 ביט אז הוא מזהה לי רק 2 GB זכרון.... האם זה בסדר להישאר עם ויסטה? או עדיף להתקין ? איך המפרט הזה (עם 2 GB) במשחקים ובכל שאר היישומים ?

תודה.

אם כבר להתקין 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שמעתי שאם יש לך 32 ביט אז אתה יכול להזמין 64 ביט חינם (לא יודע עד כמה זה נכון), אבל אני יכול למשל להזמין ULTIMATE 64 ביט אם עכשיו יש לי PREMIUM 32 ביט , ז"א ??

ועוד שאלה...קראתי פה בפורום במאמרים וכו', אבל לא הבנתי אם כל היישומים והמשחקים יעבדו על ה64 ביט? כי יש כאלה לפי מה שהבנתי שמיועדים ל32 ביט או 16, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל תוכנת 32ביט עובדת על ויסטה 64, בגלל דבר מסוים שמייקרוסופט הכניסו בוינדוס 64 ביט שנקרא WOW. תוכנות של 16 ביט אכן לא יפעלו, אבל כמה כאלו יש לך אם בכלל? לגבי דרייורים תחפש קודם אם לכל המכשירים שאתה מחבר יש תואמים, אבל בדרך כלל אמור להיות. ודרך אגב יש סטיקי בשביל זה אז תראה שם אם אתה צריך עוד מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ראיתי עכשיו את התראד הזה ויש לי כמה תהיות:

אני מתכוון לפרמט את המחש שלי יום שישי או שבת. עכשיו חשבתי על זה קצת האם כדאי לי להחליף לויסטה? בהתאם למפרט שלי (נמצא בצד) האם כדאי לי?

עכשיו יש מלא גרסאות ואנ לא יודע מה לקחת, אני חושב ש business די טובה ולא כבדה, אני צודק? זה מתאים למשחקים? אפשר להוסיף אחרי זה media player?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא תתקין אל תתקין גירסת 64 יש אם זה כל מיני בעיות תאימות מוזרות בוויסטה 64

אוקיי, אבל עדיין שאלתי לא נענת...

אם אני מתקין אני מרגיש בביצועים במערכת הפעלה/משחקים לטובה/רעה? (על פי המפרט שלי כמובן ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ראיתי עכשיו את התראד הזה ויש לי כמה תהיות:

אני מתכוון לפרמט את המחש שלי יום שישי או שבת. עכשיו חשבתי על זה קצת האם כדאי לי להחליף לויסטה? בהתאם למפרט שלי (נמצא בצד) האם כדאי לי?

עכשיו יש מלא גרסאות ואנ לא יודע מה לקחת, אני חושב ש business די טובה ולא כבדה, אני צודק? זה מתאים למשחקים? אפשר להוסיף אחרי זה media player?

אני אישית לא הייתי ממליץ לך להתקין

אבל אם כן לך על גרסאת הHOME PREMIUM

מה שלא תתקין אל תתקין גירסת 64 יש אם זה כל מיני בעיות תאימות מוזרות בוויסטה 64

ממש זניח, מלבד תוסף מילים ל WMP11 לגרסאת 64BIT יש לי הכול והכול עובד ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לי לעבור, אני משחק הרבה במחשב crysis,call of durty, slifght simulator 2004 , 2 ומשחקים בסגנון הזה. האם אני ארגיש האטה כולשהי (פה השאלה נוגעת כבר למי שיש והוא עם מפרט שלי, ככה אני חושב..)

לאמיר, למה אתה לא ממליץ על vista?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תרוויח ביצועים במשחקים ממעבר לויסטה, הדברים שתרוויח מפורטים בפוסט הראשי.

בעקרון הממשק הרבה יותר נחמד.

אין לך כרטיס מסך תומך DX10 אז אין לך ממש למה לעבור חוץ מכל התיקוני הבאגים שעשו בויסטה לשטויות שיש בXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...