חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים)

QuAKeR_996

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני ככה בערך... רק שאין לי שליטה מלאה על הנעשה (כנראה שהמוח מדחיק דברים)

והקטע שהחלום עוזר לפתור בעיה קורה לי לפעמים אבל בעצם נראה לי שהוא מסביר לי את מה שהמוח כבר הבין (כאילו משהו בתהילך ההבנה נדפק בדרך) אבל לא תמיד זה עובד...

ונראה לי שקראתי שלאנשים עם מוח "הומני" (תקשורת, ספרות, וכו' יותר קל לשלוט על החלום, מה שדי מעודד אותי- מגמת ....) מאשר עם מו מתמטי (ברח לי המונח הרשמי..)

והקטע הכי מוזר מבחינתי הוא שאני יודע שאני חולם ובעל השליטה ובכ"ז אני לא השחקן הראשי בהצגה וכל- שכן לא הכי משפיע..(אולי זה קשור לאופי??)

ודבר נוסף נראה לי שיש מצב שפשוט המוח לא נכבה לגמרי (לפחות אצלי..) מתוך שינה אלא רק ממעיט בעוצמה(והרי ידוע שבן אדם ממוצע מנצל כ- 20 אחוז מיכולת מוחו..) ככה שאולי זאת הסיבה..

נ"ב האם רק לי הדיון הזה מזכיר איזה שלב ב- Psychonauts?

שמע, יכול להיות..

אצלי זה שליטה מלאה על כל רגע נתון, אני רוצה להיות פה בחלום אני הולך לפה תוך שניה. רוצה להתעורר, מתעורר. וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר דיון על חולומות צלולים. לי היה את החלום הכי מבאס בארץ.

זה קרה לי לפני כמה שנים ואני עדיין זוכר אותו. אני חולם שאני וחבר נמצאים באיזה חדר עם עם ידידה שלי שהיא כוסיתתתת.

בקיצור אני זוכר בחלום אווירה של "אפשר לתקוף", אבללל, מה שהיה יותר מגניב הבנתי שאני בחלום...., מרגיש כמו במציאות ומותר לי לעשות מה שבא לי..

אז ישר התחלתי ל.... (לא יודע אם אפשר לפרט אבל בו נאמר שעוד שניה הייתי טורף אותה). אבל אזז :( אחרי כ-15 שניות של הנאה, התחלתי לאבד שליטה על החלום, הרגשתי שאני כאילו מאבד קשר אם הישות שהיא בעצם אני בחלום, עד שלפתע אני מתחיל להתעורר... ופאף! -אני ער!!.

ניסיתי להאבק עם זה. בחלום הייתי בטוח שאני הולך להתעורר (כי ידעתי שאני חולם) אז ניסיתי להרדם שוב בכח ולישון.. איזה מצחיק זה היה...

טוב אתם בטח מבינים.. ככה זה שעוד שניה הבחורה עושה לך את כל הפנטזיות שאתה רק חולם, ופתאום אתה צריך ללכת ולא בגללך או בגללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם או פעמיים.

למשל היה לי איזה חלום מפחיד איכשהו בסופו של דבר הגעתי לגג של בניין גבוה מאוד והחלום היה כ"כ מעפן שהחלטתי להתעורר והחלטתי דרך החלום לקפוץ מהגג כי ידעתי שאני חלום ואמרתי אם אני אקפוץ אני אתעורר ישר וזה מה שבאמת קרה.

קרה לי גם כמה פעמים דברים דומים. רק שזה היה יותר מקרים של סכנת חיים אמיתית, שאני אמור להאחז במשהו כדי לא ליפול או להשאר מאוזן על משהו כדי לא ליפול, ו"ידעתי" בחלום שזה חסר סיכוי ושאני בסוף גם ככה אפול, אז מפחד או ייאוש ויתרתי ונפלתי, ואיך שוויתרתי התעוררתי. אז זה מבאס.

בחלומות צלולים שהיו לי (אולי 3-4) הבעיה היא בדרך כלל שאחרי שאני מגלה שהחלום צלול, ואני מנסה לשלוט בו, אני מתעורר מהר מדי. חלום צלול זה מצב מאוד מאוד שביר, ואף פעם לא הצלחתי להשאר בו יותר מכמה עשרות שניות לדעתי.

והחלומות הכי טובים שלי - והייתה תקופה לפני כמה חודשים שהיו לי כמה לילות כאלו כמעט ברצף - היו שאני עומד בשדה גדול (בדר"כ), ואני פשוט מנתר ניתור קל למעלה וממשיך לעלות ופשוט עף. בזמן שעפתי בחלום הרגשתי תחושה של חופש אמיתי, התרוממות רוח, שלמות אפילו.

באופן כללי אבל 95% מהחלומות אני בכלל לא זוכר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חוויתי חלום צלול בשנת צהריים ביום שבת...

זה היה נורא מוזר בהתחלה שמתי לב שאני הולך עם חברים באותו מקום ואיכשהו תמיד חוזר להתחלה והם רק מתרחקים, בשלב מסוים הבנתי שזה חלום ופשוט חשבתי לעצמי "אני עכשיו עוצם עיניים ופותח אותם ואני מגיע הביתה" וכך קרה וככה התחלתי לבדוק מקומות חח עד שכבר נמאס וכאן זה התחיל להיות מפחיד ניסיתי "להתאבד" בכל דרך אפשרית (מסילות רכבת מכוניות נפילות...) ואיכשהו כל מה שפגע בי עבר דרכי 0_0 בסוף החלטתי שוב כמו בהתחלה "אני עוצם עיניים וכשאני פותח אותן אני מתעורר" וסוף סוף התעוררתי בשמונה בערב...

אולי בכלל החוויה קשורה לרמת האלכוהול בדם שלי ערב לפני כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SAW 249 להופיע בידיים שלי, אבל לצערי לא הצלחתי לירות בו, (אין לי מושג למה)

אז אני לא היחיד שהאקדחים שלו בחלום כמעט תמיד לא יורים לו?! מעניין מה זה אמור להביע? ודווקא כשאני עם סכין אז אני מתפקד טוב , פעם אחת אפילו ניצחתי אחרי איזה מאבק שהיה לי עם מישהו. אני זוכר שהייתי בשוק וכ"כ לא האמנתי על עצמי אז אמרתי שזה בטח חלום צלול והתעוררתי.

זה עוד קטע שאני עושה לעצמי - מבאס אותי לגמרי כשאני מגלה לעצמי שכל ההצלחות שלי הן חלום צלול ואז אני מתעורר :kopfpatsch: אני כזה מזוכיסט... :s07:

יאללה אולי נעשה מזה ת'רד חלומות ראשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא היחיד שהאקדחים שלו בחלום כמעט תמיד לא יורים לו?! מעניין מה זה אמור להביע? ודווקא כשאני עם סכין אז אני מתפקד טוב , פעם אחת אפילו ניצחתי אחרי איזה מאבק שהיה לי עם מישהו. אני זוכר שהייתי בשוק וכ"כ לא האמנתי על עצמי אז אמרתי שזה בטח חלום צלול והתעוררתי.

זה עוד קטע שאני עושה לעצמי - מבאס אותי לגמרי כשאני מגלה לעצמי שכל ההצלחות שלי הן חלום צלול ואז אני מתעורר :kopfpatsch: אני כזה מזוכיסט... :s07:

יאללה אולי נעשה מזה ת'רד חלומות ראשי?

חופשי מרגיז. כי אתה כבר בטוח ב 100% שהצלחת להשיג את זה.. ואז אתה מתעורר ולוקח לך זמן לעכל שזה היה סתם חלום..

אני פעם חלמתי והייתי בטוח בחלום שיש לי MECLAREN F1 ... איך הייתי מבואס כשהתעוררתי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים קטע מוזר, מעניין עם זה קורה גם לכם.

רוב הפעמים שאני חולם, אני רואה את עצמי בגוף שלישי!!!

יענו אני רואה אותי מדבר עם אנשים מזוויות שונות ומשונות.

אבל ברצינות יש לי חלומות הזויים.

לדוגמא, שהייתי בן 7-6 (וכן, אני עדיין זוכר את החלום המפחיד הזה)

רצתי אחרי אמא שלי כי היא ברחה לי כל הזמן וצעקתי לה אבל היא המשיכה לרוץ במקום עם שמש, שדה ועמוד עץ באמצע.

ולפתע התחלנו לרוץ דרך מעברים כאלה (יענו כמו המשחק פורטל, אל תישאלו אותי ממה הייתי מושפע באותו זמן)

אשר טבעת מקיפה אותם בכל צבעי הקשת, ואז אני חזרתי "בתוך החלום" לחדר שלי, והתחלתי לשמוע קולות,

עליתי לחדר של ההורים שלי ופתאום אני רואה "פורטלים" עם טבעות סגולות ואפלות" היה חושך, ועל כל מי שנמצא בבית היה סימן של מוות

(גולגולת ו2 עצמות), גם לכלב שלי וגם לתוכי (ז"ל לתוכי), התחלתי לברוח אבל משהו "מהפורטל" משך לי את היד,

ואז התעוררתי, מפוחד קורא לאמי.

לא ממליץ לאף אחד לחלום כזה חלום, מעניין אם זה היה חלום צלול.

מה כן אני זוכר עוד שהייתי קטן, בחלום, האמנתי בכך שאם אני העצום את העיניים בחלום אני התעורר,

ובאמת בחלון הייתי "מודע לכך" שאני חולם, ולא הצלחתי לצמצם בעיניים.

תמיד כשהצלחתי יצאתי מהחלום.

היום זה כבר לא קורה...

חופשי מרגיז. כי אתה כבר בטוח ב 100% שהצלחת להשיג את זה.. ואז אתה מתעורר ולוקח לך זמן לעכל שזה היה סתם חלום..

אני פעם חלמתי והייתי בטוח בחלום שיש לי MECLAREN F1 ... איך הייתי מבואס כשהתעוררתי :lol:

יוו נכון, תמיד חשבתי שקניתי מחשב חדש, פלאפון, כוחות מיוחדים וכדומה, ופתאום אני מתעורר, איזה ביאוס וכמה זמן לוקח לעכל את זה...

כמו שהייתי בן 11 וחלמתי שאני יכול לעוף, יענו אני צריך לרוץ כמה שניות ואז אני "ממריא"

וזה ממש היה מציאותי וכיפי, ואז התעוררתי וגיליתי שהכל היה חלום.

גם יש פעמים שאני רואה את אח שלי או חברים שלי עושים לי משהו ממש רע בחלום, ואז אני שונא אותם כל היום,

הם לא מבינים מה קרה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת חלמתי שאני בועט בחפץ, ואחרי כמה בעיטות התעוררתי כי שמתי לב שאני בועט עם הרגל בקיר בזמן שאני ישן על הבטן :P

זה היה קצת כואב :smile1:

הזכרת לי משהו אחר עכשיו....

לפני שנתיים בערך הייתי אצל בן דוד שלי ואכלנו פיצה.

בלילה חלמתי שיש לי קלקול קיבה... התעוררתי עם כאב בטן, וישר רצתי לשירותים להקיא :-X :-X.

יוו נכון, תמיד חשבתי שקניתי מחשב חדש, פלאפון, כוחות מיוחדים וכדומה, ופתאום אני מתעורר, איזה ביאוס וכמה זמן לוקח לעכל את זה...

אם קרירין יקרא את זה הוא לא יאמין (ואני אומר את זה כאחד שמתווכח איתו לא מעט)

פעם חלמתי שקניתי לאחי הקטן (שבכלל אין לי... שזה הכי הפחיד אותי) גיימקיוב, וכל היום שיחקתי לו בו.

קמתי בבוקר וגיליתי שאין לי, קיבלתי את הבעסה של החיים!!

קרה לי כבר כמה פעמים שאמרתי לעצמי בחלום "זה חלום זה עוד מעט ייגמר" אבל לא קרה ששלטתי בעצמי ברמה כזו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה כמה פעמים שאני חולם שיש לי משהו ואז שאני קם אני מחפש את זה ואז אין לי את זה, חלמתי שאני בחנות מחשבים אז התחלתי להעמיס ועוד כמה דברים ואז בבוקר אני כזה: "איפה זה?!" :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...