חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים)

QuAKeR_996

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברוב החלומות שלי אני מרגיש מוזר ולא יודע שאני בחלום, אבל כל מני דברים מוזרים קורים לי, בעיקר דברים שפתאום אני חושב עליהם באמצע החלום כמו בית של מישהו אחר, בן אדם אחר.

לחבר שלי בכלל יש חלומות הזויים! הוא כל המזן חולם שהוא במיטה ולא יכול לזוז...לא משנה מה, רק העיניים זזות, ותמיד קורה לו שהוא חושב על דבר רע, מפלצת או שד או חייזר, ובכל פעם הוא רואה את אותה המחשבה מתקרבת אליו! עושה לי צמרמורת כל פעם שהוא מזכיר לי את זה, והקטע שהוא עדיין אינו יכול לזוז עד שזה מגיע אליו ואז הוא מתעורר...כל פעם הפחדתי אותו בתשובה ש"מה יקרה אם באותו רגע לא תצליח להתעורר?" :P

בכל מקרה החלומות שאני חולם תמיד קשורים למציאות איכשהו....חלמתי על סבתא שלי ז"ל שהיא מחבקת אותי ללא סוף ושאני נמצא בבית שלה וכו'...ומישהו שעוסק בדת אמר לי לעלות לקבר שלה לאחר הרבה זמן שלא הייתי, וברגע שעליתי הפסיקו החלומות האלו....

דברים הזויים לגמרי, אי אפשר להסביר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם מה שיש לי זה נקרא באמת חלום צלול אבל בוא נגיד ככה משו כמו 60% מהחלומות שלי אני מודע לכך שאני חולם ואני זורם עם החלום כאילו אני נותן לו להמשיך אבל אם אני רוצה אני יכול להפסיק אותו באמצע וכביכול להתעורר אבל ברור שאני לא עושה את זה כמעט כי זה מעניין לראות מה יקרה

ומשו כמו 20% זה לילה שחור כאילו אני קם ולא חולם או שאני חולם ולא מרגיש את זה אחרי שאני קם כאילו שאני הלכתי לישון וישר קמתי - זה הכי שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר פעם היה לי סוג של חלום צלול,אבל הייתי מין כזה חצי בפנים חצי בחוץ מבחינת המודעות,

אני על האוטובוס של הבית ספר הקודם שלי,ואני יושב מקדימה בצד ימין,קיצור נוסעים באיזה מין דרך אפר,והכול צהבהב כזה,כמו מין כביש בנוואדה,האוטובוס פתאום עוצר ליד מין כמו DOCKS כאלה,סגנון של HALF LIFE 2,רק שהכול מדברי מסביב וחם חוץ מהאגם או הים שיש ליד הDOCKS...קיצר אני יורד מהאוטובוס,ופתאום אני קולט שאני בחלום,ואיך הגעתי למסקנה הזאת?

כי גם אם היו נותנים לי מיליון דולר לא הייתי נוסע במסגרת הבית ספר שלי למקום כזה נידח ומוזר,אז אני מחליט בראש צלול למדי להמשיך לטייל שם באיזור,חשוב לציין שאני לבד לגמרי,והנהג נשאר באוטו....

קיצר אני מתחיל לטייל שם ב"מזח" כיביכול...ופתאום משום מקום מגיעים איזה 3 "לוחמים" או לא יודע מה,היו דומים מאוד לאלה מFINAL FANTASY אלה שיענו מנסים להחיות את Sehpiroth,ואני כמובן נכנס לאקשן,ומנסה לדמיין איזה סוג של רובה לא משנה מה,נראה לי שהצלחתי לגרום לאיזה SAW 249 להופיע בידיים שלי,אבל לצערי לא הצלחתי לירות בו,(אין לי מושג למה),אז הם כבר היו כמה מטרים ממני,אז הפסקתי את החלום מרצוני כיוון שזה לא TEAMS xD ואין לי כוח להאנס על ידיהם.

בקיצור,אני מחכה לחלום הבא,זה תמיד כיף לנסות דברים עם חלומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שאנשים קפצו מחלונות זה לא כי הם היו סהרוריים (הולכים בזמן שינה) אלא שהם מנסים לעשות בדיקות מציאות כדי להבדיל בין חלום למציאות אבל הם ישר מנסים לעוף! במקום לנסות למצוא משהו לא הגיוני מסביבם או לבדוק אם השעון שלהם עובד כמו שצריך (אגב השיטה עם השעון הוכחה כהכי אפקטיבית, לא ידוע למה. השעון גם צריך להיות דיגטלי... כם לא יודע למה)

רבותי ...תרדו קצת מהחשיש !!

עד שלא חויית' date=' אל תחווה דעה. זה המוטו הכי חזק לחיים מאושרים ומלאי הפתעות ודברים טובים.

וכן, אני גם מעשן לפעמים... אבל לפני החלום לא עישנתי איזה חודש (תקופת מבחנים, קשה למדי אני חייב לציין)

לא יודע אם מה שיש לי זה נקרא באמת חלום צלול אבל בוא נגיד ככה משו כמו 60% מהחלומות שלי אני מודע לכך שאני חולם ואני זורם עם החלום כאילו אני נותן לו להמשיך אבל אם אני רוצה אני יכול להפסיק אותו באמצע וכביכול להתעורר אבל ברור שאני לא עושה את זה כמעט כי זה מעניין לראות מה יקרה

ומשו כמו 20% זה לילה שחור כאילו אני קם ולא חולם או שאני חולם ולא מרגיש את זה אחרי שאני קם כאילו שאני הלכתי לישון וישר קמתי - זה הכי שווה

אני לא חושב שזה חלום צלול אחי. בחלום צלול אתה ב"מוד" עירנות רגיל יומיומי, כלומר אתה מודע לכך שאתה חולם אבל באופן מעשי, לא סתם בתוך חלום. אם באמת היית מודע בחלום, אז הוא לא היה נמשך יותר מכמה דקות, לפחות בפעמים הראשונות, וזה מרוב ההתרגשות. (לפחות ככה זה אצלי)

פשוט מדהים כמה מעט אנחנו יודעים על התודעה והתת מודע האנושי.

מנגנונים כלכך מורכבים שאנחנו בעצמנו לא יודעים לשלוט עליהם.

כמה מליוני שנים של אבולוציה טובה... :cool2:

אחרי הת'רד הזה,כולם מחר קמים בבוקר,רואים איזה 10-15 פוסטים של אנשים שאשכרה חוו את זה הלילה :lol:.

סביר להניח שכן כי ככל שאתה חושב על זה יותר וממוקד בזה יותר, ככה יעלו הסיכויים שאתה תבין בחלום שאתה חולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאן נאבדו 20% מהחלומות? ::) שכחו שהם בחלום? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם לי זה קורה די הרבה באופן יחסי (כנראה בשל העובדה שאני נכנס למין "תרדמת" שינה- בימי שיש בד"כ אני ישן בצהריים בסביבות ה-3 שעות שעליהן ארחיב מיד ושישי בערב אני ישן יותר מ-12 שעות יש לציין שסבלתי בעבר ממחלת הנשיקה ובהווה ממחלת היאפים או משהו כזה... )

הקטע הוא שאני מודע לחלוטין שאני חולם ויש ביכולתי להפסיק בכל רגע נתון את החלום,( אך בד"כ הדבר גורם למין קיפאון פיזי אבל המוח והעיניים ממשיכים לחשוב ולזוז די מפחיד כל פעם מחדש-מרגיש כלוא בתוך הגוף ולא מצליח להזיז רק לפעמים תוך כדי כח עצום- כאילו אני מתאמץ עד המירב אבל בפועל התנועות קטנות אבל לפעמים זה כן מוציא אותי מה"שיתוק")אבל אני לא מצליח לשנות את החלום ותוכנו- הוא שולט בי למרות שאני יודע שאני יותר חזק...(אכן מוזר ומפחיד כל פעם מחדש)

בקשר לימי שישי בצהריים- בהם רוב הפעמים שאני סובל מה"שיתוק" והסיבה היחידה שאני חושב עליה זה שאני פשוט גמור מעייפות בצורה מטורפת(לא יכול להסביר את זה זה כמו תשישות)

ולפותח הדיון- זהו אחד הדיונים היותר מעניינים שקראתי בזמן האחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...