Team Fortress 2 - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Team Fortress 2 - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

בוא נאמר שאתה מפסיד המון אם אתה לא משחק בHL2 (והרחבותיו) ופורטל (במיוחד פורטל שזה משחק ממש גאוני)

אבל איך שאתה רוצה... גם TF2 זה משחק מעולה ושווה לקנות אותו גם לבד, במיוחד במחיר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 703
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, קניתי אותו דרך האתר ליוזר שלי ב - 10 דולר, שלפי השער היום יוצא לי בערך 40 ש"ח, לדעתי שווה ביותר מכיוון שהדולר צנח בימים האחרונים ושהמשחק היה עולה פי 2 בדרך כלל :)

עכשיו רק נחכה שנוכל להתחבר לסטים סוף סוף ואז נתקין ונתחיל לחרוש :yelclap:

ומישהו מקודם אמר לי למחוק קובץ ולהפעיל, לא מצאתי את הקובץ אפילו דרך החיפוש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מצאתי את הקובץ...

אבל מחקתי אותו, נכנסתי לסטים ושוב כתב לי שאי אפשר להתחבר ולנסות שוב אחר כך

עריכה:

לא משנה מחקתי שוב ועכשיו עובד, תודה ולילה טוב

עריכה 2:

הערה טובה, אני בא להתקין TF2 וזה מוריד לי אותו על 630 KB לשנייה, שזאת המהירות המקס' שלי.

זה ככה מאז שSTEAM חתמו עם VGMAES על שרת בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם נכנסים לשרת AFK אז כניראה שאתם חסרי חיים שלא יודעים לשחק :kopfpatsch: יש איזה 4 שרתים מישראל בשביל החרא הזה, מדינה נוראית.

אם יש לכם נשקים כפולים אתם יכולים להעביר למשתמשים אחרים (לא יודע איך בדיוק אבל אמרו), אני מאמין שאתם גם הולכים לנסות למכור נשקים בכסף :lol: תבדקו אולי למישהו יש שאין לכם, תעשו TRADE קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? אנחנו פשוט לא רוצים לחכות עד שנקבל את הנשקים אז אנחנו נשארים מחוברים גם כשאנחנו לא ליד המחשב :bash:

לקבלה של הנשקים/כובעים אין שום קשר לרמה של השחקן עצמו או למשחק שלו אלא לכמה זמן הוא משחק בלבד.

ועדיין אי אפשר לסחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם נכנסים לשרת AFK אז כניראה שאתם חסרי חיים שלא יודעים לשחק :kopfpatsch: יש איזה 4 שרתים מישראל בשביל החרא הזה, מדינה נוראית.

אם יש לכם נשקים כפולים אתם יכולים להעביר למשתמשים אחרים (לא יודע איך בדיוק אבל אמרו), אני מאמין שאתם גם הולכים לנסות למכור נשקים בכסף :lol: תבדקו אולי למישהו יש שאין לכם, תעשו TRADE קטן.

איזו הגזמה... לפני זה טחנו מפות ACHIV

עכשיו שרתים של AFK רק בשביל לקבל נשקים :kopfpatsch:

מה קרה רק אני משחק פה בשביל הכייף ועושה ACHIV שנה בשביל לקבל צינצנת מסריחה :s05:

נו טוב לפחות אין פה את ה AIM BOTTERS שנכנסים להעלות רמות ולהרוס לכולם את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...