Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

הסתובבתי סביב המשאית 5 פעמים עם לחיצות על F לא קוראה כלום הוא לא נותן לי לעלולות עליה.... ועל הגדר הקטנה אי אפשר לקפוץ....

גבר, החלק האחורי של המשאית זוהר בצבע זהב-צהוב. תגיע אליו ותלחץ על כפתור ה- ACTION או USE לא זוכר איך קוראים לזה (תעמוד ממש מאחורי המשאית).

תמיד שצריך לבצע אינטראקציה עם חפץ הוא ינצנץ בצבע הזה.

בכל מקרה תשתדל להקשיב להוראות שמקריינים לך תוך כדי המשחק, הוא בפירוש אומר לך ללכת לצד האחורי של המשאית.

ישנם עוד מקומות בהם צריך להקשיב להוראות מה לעשות, לכן אל תתעלם מזה.

מקווה שעזרתי.

אגב, משחק מעולה למי שעוד לא הבין או מתלבט. מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש קרוב לסיים אותו!!

מעולה

השלב עם הטנקים חמוד לאללה!

פעם ראשונה שאני במשחקי יריות שימוש בטנקים כמו שצריך, בהחלט יהיה מעניין ביותר במשחקי הרשת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר, החלק האחורי של המשאית זוהר בצבע זהב-צהוב. תגיע אליו ותלחץ על כפתור ה- ACTION או USE לא זוכר איך קוראים לזה (תעמוד ממש מאחורי המשאית).

תמיד שצריך לבצע אינטראקציה עם חפץ הוא ינצנץ בצבע הזה.

בכל מקרה תשתדל להקשיב להוראות שמקריינים לך תוך כדי המשחק, הוא בפירוש אומר לך ללכת לצד האחורי של המשאית.

ישנם עוד מקומות בהם צריך להקשיב להוראות מה לעשות, לכן אל תתעלם מזה.

מקווה שעזרתי.

אגב, משחק מעולה למי שעוד לא הבין או מתלבט. מומלץ בחום.

הוא לא בזהב אבל אלי זה בגלל הגרפיקה.... אני יכנס לבדוק את זה(אני כנראה לא שמעתי כי היתי צריך להשתיק את הרמקולים כי אח שלי לומד בחדר :\ אני יחפש אפשרות לשים כתוביות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשים כתוביות.. ולדעתי תתחיל את השלב מחדש.. אולי יש לך איזה באג או משהו.

התחלתי מהתחלה וזה באמת סודר המשאית זהרה בזהב וגם שמתי לב שהיה לי באג מקודם שהחיילים לא צעדו לתוך מארב אלה אני הייתי צריך לעשות את זה...

טוב זה סודר וזה הכי חשוב :) אפשר להמשך לשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אני נהנה בינתיים מכל רגע, כנראה אני נהנה יותר מאחרים כי לא שיחקתי במשחקים של 1-3 אז אני לא יודע איך זה לשחק בWWII.

מתי כבר הם יעשו משחק על מלחמות ? נראה לי שראוי לעשות משחק או אפילו יותר על מלחמת לבנון הראשונה או העצמאות או ששת הימים או משהו...

אגב איזה מטורפים היפנים האלה :kopfpatsch: כל שניה רץ אליי אחד באמוק ומנסה לקרוע אותי בסכין שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב איזה מטורפים היפנים האלה כל שניה רץ אליי אחד באמוק ומנסה לקרוע אותי בסכין שלו...

חחחח הם עוד לא מבינים שהם יכולים להשתמש גם בנשק .

בקשר לV אני שמתי את האפשרות הזאת על הלחצן הצדדי של העכבר. (זה יותר נוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקצת מעצבן אותי, שהבינה המלכותית ממש רעה!

יש קטעים לדוגמא שאתה עומד בצד, והאוייבים פשוט מסתכלים לכיוון אחר, ואתה יכול לירות בהם והם לא מגיבים!

ויש עוד מלא באגים דומים.

לפעמים הם ממש חכמים ובורחים מרימונים, יורים כמו שצריך וכו', ולפעמים הם פשוט "דחלילים" טיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אני נהנה בינתיים מכל רגע, כנראה אני נהנה יותר מאחרים כי לא שיחקתי במשחקים של 1-3 אז אני לא יודע איך זה לשחק בWWII.

מתי כבר הם יעשו משחק על מלחמות ? נראה לי שראוי לעשות משחק או אפילו יותר על מלחמת לבנון הראשונה או העצמאות או ששת הימים או משהו...

אגב איזה מטורפים היפנים האלה :kopfpatsch: כל שניה רץ אליי אחד באמוק ומנסה לקרוע אותי בסכין שלו...

יש סימולטורים על מלחמות (כוכב כחול וWINGS OVER ISRAEL שהוא על מלחמות לא אמיתיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...