Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

8914062.jpg

אקטיביז'ן אישרה שהפרק הבא בסידרה - COD5 יצא בשנה הפיסקלית של 2009

שנה פיסקלית בארה"ב זה מה 1 לאפריל (2008) ועד ל 31 למרץ (2009)

יוספו גירסאות מיוחדות ל ול PS2 ועדיין לא ידוע אם המשחק יעסוק במלחמה מודרנית או היסטורית,

לאור ההצלחה של COD4 קשה לי להאמין שהם יחזרו למלחמה היסטורית.

אם היו שואלים אותי, הייתי רוצה לראות משחק שיעסוק בכאוס שמתרחש בדרום אפריקה לשם שינוי .

http://www.totalgaming.co.uk/games/story.php?id=1433

http://news.spong.com/article/14774?cb=966

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה יופי. :yelclap:

האמת יותר מעניין אותי לגבי המשכים בסדרה אם הם ישנו את המשחקיות או ישאירו אותה כמו שהיא. COD4 היה משחק נפלא מצד העלילה שלו, אבל חבל שלא שינו כלום בגיימפלי מאז הכותר הראשון בסדרה. הייתי רוצה למשל לראות אפשרות לתפוס מחסה, או שליטה טקטית בחברי צוות.

אבל תכל'ס אם העלילה תהיה טובה כמו COD4 אז אני כנראה אסתפק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו השאלה היא..

לקנות COD4 או לחכות לCOD5? :)

אחי עזוב חבל על הכסף תחסוך עכשיו חכה עוד 4 שנים ככה תוכל לקנות COD10 ובריבית על הסכום ואם יהיה לך מזל והוא ייצא תוכל לקנות Duke Nukem Forever

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עזוב חבל על הכסף תחסוך עכשיו חכה עוד 4 שנים ככה תוכל לקנות COD10 ובריבית על הסכום ואם יהיה לך מזל והוא ייצא תוכל לקנות Duke Nukem Forever

אתה טמבל =.= (אתה מכיר אותי ממקום אחר.. ניתן לך לחשוב מאיפה.. והטמבל.. זה רמז..)

ובסדר.. חשבתי שיהיה כמו שהיה עם COD2.. כשיצא COD2, כולם התלהבו ובלה בלה, אבל כולם חזרו חזרה לCOD1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ הטמבל לא ממש נתן רמז(אם זה רמז הרבה אנשים מנסים לרמוז לי דברים כל הזמן :P)

אבל ננסה...נראה מה תהיה התגובה לזה

"RE זונה,לך תן כאפה לשובר החרא"

(יש מצב טעיתי בגדול ואז באמת אני יוצא טמבל בלי שום קשר לרמז :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת ? נמאס כבר.

בכל COD המשחקיות חוזרת על עצמה..

זה משעמם כבר.

רק הנשקים משתדרגים וגם זה בקושי..

הייתי רוצה שהוא יהיה בג'ונגל כזה.. סביבה שונה מהסביבה הרגילה של COD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי. :yelclap:

האמת יותר מעניין אותי לגבי המשכים בסדרה אם הם ישנו את המשחקיות או ישאירו אותה כמו שהיא. COD4 היה משחק נפלא מצד העלילה שלו, אבל חבל שלא שינו כלום בגיימפלי מאז הכותר הראשון בסדרה. הייתי רוצה למשל לראות אפשרות לתפוס מחסה, או שליטה טקטית בחברי צוות.

אבל תכל'ס אם העלילה תהיה טובה כמו COD4 אז אני כנראה אסתפק בזה.

אם יעשו אפשרות לשלוט בחברי הצוות לדעתי זה יהרוס את המשחק...זה יהפוך את המשחק למסובך יותר, והרבה אנשים לא ירצו לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שנתנו לנו רמז למה שהם הולכים לעשות במשחק הבא. בחלק האחרון של המשחק יש את הקטע במטוס שצריך להציל את הנשיא. נראה לי שהמטרה היתה להראות שיש להם עוד הרבה מקומות "להתפרע" בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...