בעיה עם 8800gt וקרייסיס - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם 8800gt וקרייסיס

duuuura

Recommended Posts

AZTEC אתה סתם מקשקש, מצטער שאני נוקט במילה קצת חריפה אבל אני מריץ את המשחק עם המערכת הבאה:

AMD 3800+

2 ג'יגה זיכרון

8800GT

רזולוציה 1024*1280 כל הפרטים על HIGH ו-AA על כפול 2 או כלום. את זה אני כבר לא זוכר

(אבל יכול לבדוק כשאגיע הביתה)

רץ לי סבבה לגמרי, הרגשתי כבדות בקטעים נורא מזעריים וספציפיים אבל בכללי המשחק זרם מדהים. אין מצב שעם ה-6400E שלו יהיו לו את הבעיות שאתה מתאר, כל מה שאתה אומר על Crysis זה בולשיט, גם אח שלי מריץ אותו בססבה על 1950 PRO של ATI וחבר נוסף שגם שידרג ל-8800GT על מערכת מאד דומה ועובד לו בכיף!

בקיצר AZTEC תפסיק להטעות/להלחיץ אנשים, זה שיש לך דרישות לא הגיוניות של FPS מטורף זו בעיה שלך.

פותח הת'רד - הייתי מתחיל באמת בהעלאת רזולוציה - יש מסכים שעושים אמולציה לרזולוציות מסויימות (נתקלתי בזה בעצמי אחרת לא הייתי מאמין) וייתכן שזו הבעיה של המסך שלך ברזולוציה כזו נמוכה. אם זה לא עוזר תוריד ותשווה לאנשים אחרים, זה כבר ייתן לך אינדיקציה איפה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[glow=green,2,300]בקיצר AZTEC תפסיק להטעות/להלחיץ אנשים[/glow], זה שיש לך דרישות לא הגיוניות של FPS מטורף זו בעיה שלך.

^ מחזק

הדבר היחיד שאני מסכים זה שהמשחק כבד ואולי שלא לצורך. (COD4 רץ חלק על 1600X1200 )

אני מריץ את CRYSIS עם 1950PRO ללא OC עם מעבד Q6600 ללא OC (מכיוון שהמשחק לא מנצל מרובה , זה שווה ערך ל E6600 )

אני מריץ ברזולוציה 1600X1200 ללא פילטרים על הגדרות מדיום ללא כל בעיות פרט לאזורים מסויימים.

1280X1024 עובד חלק לגמרי על הגדרות HIGH חוץ מהצללות (SHADOWS ) שהם צריכים להיות על מדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד לשניכם משהו.

אתם עובדים על עצמכם.

מי ישמע זז חלק עלק, אתה זה שעובד כאן על אנשים ולא אני, אני מנסה לעזור לאנשים לחסכוך כסף כי קרייסיס לא מתאים לכרטיסים של היום.

-------------------------

רוצים שאני יגיד לכם משהו.

כרטיס כמו שלי סבבה בשביל קרייסיס.

אחרי שעשיתי עדכון ביוס ללוח שלי (לשפר את התאימות), אוברקלוק ועוד כמה שטויות התזוזה בקרייסיס השתנתה לגמרי.

עכשיו אני יכול להריץ את המשחק בכיף שהכל על High X16QAA

ועל רזולוציה 1204X1280

והוא באמת זז סבבה!.

בכל המקומות ובכל האזורים.

הכל הפרטים על high כולל shadows ו postprocessing...

AA 16XQ כמו שאמרתי אך ללא VSYNC כמובן.

אני מקבל 29-32FPS בכל האזורים ובכל המצבים, האמנם אין לאגים בכלל, הלאגים נעלמו לגמרי ולמעשה זה קרה מאז השימוש בפילטרים (AA) אך רואים שהמשחק זז מעט בכבדות.

אבל זה לא משנה, ברגעים אלה ממש הוא זז חלק.

אני מתכנן לעשות SLI לכרטיס שלי כבר בימים הקרובים, אם לא SLI אז כל קומבינה אחרת אפשרית רק כדי להריץ את המשחק ב super-preformance...

אני מאמין שאני אחכה לפאץ' 1.2 שיכלול עוד אופטימיזציות כמו monitor blur או דברים דומים אשר יחליקו ויסדירו את תזוזת המשחק.

כמו כן אני מחכה בקוצר רוח לשחרור הדרייברים החדשים מבית אשר דוחים ודוחים את השחרור.

ולסיום אני שוב חייב להגיד.

קרייסיס הוא משחק שאולי דורש כרטיס חזק, אך הוא אבן לא מלוטשת כלכך, עם הזמן יבואו חדשים, ללוח האם, לכרטיס המסך, עדכוני ביוס, ופאצ'ים למשחק שכולם כאחד, יתקנו את הבאגים וישפרו את ניצול החומרה\תכנות לקוי\תזוה\פריימים וכל שאר הבעיות הטכניות.

זה רק עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח כרטיס כמו שלי, אני לא יודע כמה עולה GT נראה לי 1500 ש''ח, קח כמו שלי בגרסת OC...

אתה תראה שקרייסיס יזוז לך חלקלק בלי AA וחלק עם AA...

אך לא תוכל לשחק על VERY HIGH, בשביל V.HIGH צריך לשני כרטיסים כמו שלי ואף יותר בשביל רזולוציות יותר גבוהות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחיד שעובד פה על אנשים הוא אתה... מעבד E6400 לא מהווה צוואר בקבוק לשום משחק היום גם לא לקריסיס.

אין שום מצב בעולם שאתה מריץ את הקריסיס על 1280X1024 כשהכול על HIGH ועוד עם 16AA זה פשוט לא הגיוני... או שזה 16AF שזה כבר יותר נורמלי.. אני לא מריץ את המשחק על כאלה הגדרות ותאמין לי שיש לי מחשב חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אולי לא עובד על אנשים אבל אתה מטעה.

יש לך מחשב כמעט זהה לשלי, רק שאני תחת OC ועם כרטיס מסך קצת יותר חזק.

תן לי דרך לצלם לך שאני באמת מפעיל אותו כמו שאמרתי כדי להראות לאשנים שכרטיס כמו שלי יהייה בשבילהם מציון לקרייסיס כדי שלא יקנו כרטיסים אחרים ויתאכזבו.

אין לי .

האם יש דרך אחרת לעשות REC מתוך המחשק? נגיד כמו פרינט סקרין, ולשים כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחינו לך לקייאספי שם המחיר הוא המשתלם ביותר (או לכל חברה אחרת חוץ מאייבורי כמובן).

תקנה כרטיס כמו שיש לי, GTS 512 G92 בגרסת OC של , גרסת הOC הופכת אותו טכנית לכרטיס החזק ביותר בשוק גם בגלל שהליבה שלו G92 החדשה חזקה משל האולטרה והGTX...

אם אתה רוצה להנות מקרייסיס, ללא AA, עם AA תקנה אותו.

הרי אתה לא תחכה חצי שנה עד לכרטיסים חדשים של שגם בתחילת דרכם יעלו 3000 שקל בשקט.

כך כרטיס כמו שלי.

אין יותר טוב מזה כיום בשוק גם אם תחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונה כמה שטויות אפשר לקשקש בבת אחת...

מעבד e6400 הוא מעבד מעולה. ואין שום סיבה בעולם שהוא יעשה צוואר בקבוק לקרייסיס. ועוד דבר. אתה בכלל יודע מזה צוואר בקבוק? כי זה נראה שלא. צוואר בקבוק זה כאשר המעבד או רכיב אחר במחשב עובד בקצב אחד, והכרטיס מסך מסוגל ליותר. אבל בגלל שהמחשב עצמו לא מסוגל, הוא מגביל את הכרטיס מסך.

אבל עוד נקודה למחשבה - אם יש צוואר בקבוק זה אומר שזה קורה רק בקרייסיס?... אממ... אמ... לא!! זה אומר שזה יקרה בכל משחק וכל יישום שתפעיל במחשב. אפילו אם תפעיל משחק שירוץ חלק, עדיין יהיה צוואר בקבוק, אבל אתה פשוט לא תרגיש או תדע מזה כי המשחק כנראה לא דורש הרבה ככה שהוא פועל חלק למרות הצוואר בקבוק.

עוד דבר. הכרטיס שיש לו הוא כרטיס מאוד חזק שאין שום סיבה שבעולם שלא יריץ את המשחק הזה ברזולוציה נורמלית ובפרטים גבוהים. יש איזשהי בעיה בדרך וזה מה שמונע מהמחשב להריץ את המשחק כמו שצריך.

ממה שעכשיו קראתי את כל הת'ראד ראיתי כמה דברים.

אז לפותח הת'ראד - תקרא מה שאני אומר לך, תבדוק את זה ותגיב עם התשובות..

א) עדכן דרייברים. אולי מומלץ אפילו למחוק לגמרי את הדרייברים הקודמים שלך ולהתקין מחדש את הדרייברים החדשים שתוריד מהאתר של החברה (nVidia).

ב) אולי הבעיה היא חומרתית - או שהכרטיס מסך פגום, ואז אתה יכול לממש את האחריות שלך, או שרכיב אחר פגום. כמו שהציעו - תוריד את 3DMark06 ותריץ. תראה מה התוצאה שלך ותשווה למערכות דומות לשלך. ככה תהיה לך אינדיקציה לדעת אם יש לך באמת בעיה כלשהי.

ג) תבדוק איזה ספק כוח יש לך. כמו שאמרו, יכול להיות שיש לך ספק ג'נרי שלא מספק את כל הכוח הדרוש לכרטיס על מנת שהוא יוכל לתפקד במלוא הכוח שלו כמו שצריך. ואז הבעיה היא בכלל הספק.

ד) תבדוק האם זה קורה לך גם במשחקים אחרים יחסית כבדים..

אמ.. זהו בעיקרון. תבדוק את מה שאמרתי ותחזור לפה עם תשובות. כי לקנות כרטיס מסך חדש או לעשות זה הפיתרון הכי אידיוטי שאתה יכול לעשות כרגע. הכרטיס מסך שלך מאוד חזק והוא יכול להריץ כל משחק כרגע בצורה חלקה על הגדרות גבוהות. אפילו עם קרייסיס שאכן הקוד שלו דפוק והוא רץ לא טוב (ובשביל זה עובדים על פאצ'ים).

מקווה שעזרתי.

נ.ב - כמו שכבר אמרו פה - Aztec. תפסיק להלחיץ אנשים על שטויות. הוא לא צריך OC ולא צריך להחליף כ.מסך ולא כלום. הוא סה"כ צריך לבדוק מה גורם למחשב לעבוד לא כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שקנית 8800GT יש לי 8800GTS שקניתי לפני שנה ומשחק רץ חלק על HIGH

איזה תגובה חסרת כל חשיבות. חוץ מזה ההפרש בין הכרטיסים הללו הוא זניח בטירוף ולרוב עומד על 3%.

Duuuura,

תשמע, עשית , יופי, עכשיו אתה צריך לראות כמה אנשים אחרים עם אותו כרטיס מקבלים. אם התוצאה קרובה אז הכל בסדר, אם יש הפרש גדול אז יש אצלך בעיה.

מעבר לכך תוריד דמואים של כמה משחקים כגון Unreal 3, ביושוק, timeshift וכו' ותראה איך הם רצים. מן הסתם אם הם רצים טוב אז יש לך בעיה ספציפית עם קרייסיס, אם הם לא רצים טוב יש לך בעיה כללית במחשב.

חוץ מזה, העלית רזולוציה מ-800? ניסית להריץ על 1280? אני יודע שזה נשמע לא הגיוני אבל כמו שאמרתי קודם (ולא הגבת) כבר נתקלתי במסכים שברזולוציות מסויימות עבדו רע מאד וקיבלתי הסבר שהם אמולציה כלשהי כדי לעבוד ברזולוציה כזו ולכן הם יותר איטיים ברזולוציה נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...