אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#] - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#]

Nokami

Recommended Posts

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה... איזה מבאס זה כל השביתות האלה. לפחות השיגו את מה שרצו?

אם אין להם עדיין תסריט לפרקים הבאים, אז אני מזמין כמה פרקים של קייט. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, הם "הוגים" את הרעיונות הכללים של העונה, אבל את הכתיבה הסופית של כל פרק פרק הם תוך כדי.

אני לא אתפלא אם הם הוגים את הרעיונות תוך כדי הפרק. פשוט זורמים("הרי הם יאמינו לכל דבר שנשים האהאהא").

למה מרכאות על ההוגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, הם "הוגים" את הרעיונות הכללים של העונה, אבל את הכתיבה הסופית של כל פרק פרק הם תוך כדי.

אבל בדוק יש להם כבר עד פרק 12-13 מוכנים... מה הקטע

לא יספיקו לשדר עוד שמונה חחח

אומרים שמצפה לנו חתיכת הפתעה רצינית בסוף העונה..(פרק 16)

מה לדעכתם הולך לקרות? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בדוק יש להם כבר עד פרק 12-13 מוכנים... מה הקטע

לא יספיקו לשדר עוד שמונה חחח

אומרים שמצפה לנו חתיכת הפתעה רצינית בסוף העונה..(פרק 16)

מה לדעכתם הולך לקרות? :o

יהיו רק 13 פרקים העונה. (את 3 הפרקים האחרים יוסיפו לעונות 5-6). ואין להם עד פרק 12-13, כרגע הם עובדים על התסריט של פרק 11 ועדיין לא סיימו לצלם את פרק 9.

TheReaper, אחד מהדברים היחידים שהתסריטאים מתחייבים עליהם בסידרה זה שזה לא חלום, זה לא יקום מקבילי, זה לא לפני גן עדן אלא זה העולם האמיתי שלנו עם השלכות אמיתיות (בסידרה).

אז מה אתם אומרים, אנחנו כבר יודעים מי הם Oceanic 6 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בצחוק...

אנחנו יודעים מי ה6 לא?

סעיד

קייט

הרופא (לעזאזל עם השמות)

סאן

הארלי

ובן

מצד שני יכול להיות שבן לא יהיה ב6 כי הוא לא באמת מהטיסה

וגם יש אפשרות שמייקל יהיה ה6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ההלוויה שג'ק הלך אליה בסוף העונה השלישית, זה ההלוויה של מייקל? רק שאף אחד לא בא כי או שלא הכירו אותו (הוא תחת שם בדוי..) או ששנאו אותו (בצדק - גרם להם להיות שבויים אצל האחרים).

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, יכול להיות גם בן או מישהו אחר מהשישיה (אם כי הארלי לא נכנס שם, סאן בחו"ל ואם אהרון חלק מהשישיה אז גם לא הוא וזה משאיר רק את סאיד שרוצח הרבה אנשים כנראה בלי ידיעתם), או בכלל מישהו שאנחנו עוד לא מכירים עדיין, אולי בעונה השישית נדע סוף סוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

הסדרה הזאת יצאה בכלל מאיפוס.

מה הולך שם? מתחיל לעצבן.

ומייקל חוזר פתאום בתור ג'ונסון השרת, היה קטע מצחיק, באמת חשבתי מתי יחזירו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי אתם אומרים יהיה הניצול השישי?

לפי דעתי זה יהיה סוייר - פשוט לא נראה לי שיעלימו את הדמות שלו, למרות שה"סיפור" שלו כבר נגמר (-עם רציחת אבא של לוק..), פשוט הסדרה חייבת את ההערות העוקצניות וההומור שלו בסדרה.

*עוד משהו שחשבתי עליו עכשיו - בסוף העונה השלישית כשג'ק וקייט מדברים, וקייט אומרת "כבר מאוחר אני צריכה לחזור אליו" אז חשבו שהיא מתכוונת לסוייר או לחבר אחר שלה, אבל עכשיו כשאני חושב על זה, אולי היא התכוונה לאהרון. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...