אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#] - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבודים - הדיון הרישמי (מכיל ספויילרים!)[נוסף "תיאוריית הצבעים באבודים" עמ'25!!#]

Nokami

Recommended Posts

• תגובות 249
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשסעיד אמר שהוא חיפש אחרי אשתו נדיה 8 שנים הוא התכוון לכך שזו הבחורה שהוא עזר לה לברוח ממרתף העינויים?

ולמה לעזאזל בן עזר להרוג את הבת שלו,האם ווידמור צדק כשהוא אמר שבן הרג את הבת שלו ולא הוא עצמו?והאם שליחת קרל,רוסו,ובתו אל המקדש הייתה מתוכננת שיפלו למארב?ומה יהיה עם ה3.2 מליון דולר שמיילס מבקש?

והאם באמת המאבק בין ווידמור לבן הוא אישי וקיים על רקע סכסוך ביניהם מהעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כנראה שזו אותה הנדיה.

בן לא עזר להרוג את הבת שלו - הוא ניסה למנוע את זה. לא סביר שהוא שלח אותם למארב - בן לא יכול היה לדעת איפה נמצאים האנשים של וידמור. מיילס כנראה לא יקבל את הכסף...

עכשיו המאבק ביניהם אישי, לפני כן הוא היה על השליטה על האי בלבד.

אני רואה שתי אפשרויות: או שוויטמור שייך לדהארמה או שהוא היה המנהיג הקודם של האחרים שהודח ע"י בן. בהתחשב בכך שבן מיסך תשדורות מהאי ללא ידיעתם של רוב אנשיו, אני נוטה לכיוון האפשרות השניה.

זה רק אני או שבן שיגר את עצמו במקום ואולי בזמן? כי הוא שאל באיזה שנה הוא בקבלה

הוא לא שיגר את עצמו בזמן - הוא ידע שהשנה 2005. אבל האפשרות הזו היתה קיימת, לכן הוא שאל. שים לב לכך שהוא שיקר לסעיד בנוגע לדרך בה הוא יצא מהאי. שים לב גם לכך שזו הפעם השניה שאנחנו רואים את הסהרה: למיטב זכרוני, האנתרופולוגית (זה מה שהיא, נכון?) מהאוניה מצאה שלד של דוב עם סמל של דהארמה בסהרה. כנראה שזו נקודת שיגור קבועה. בן (או מישהו שבן מכיר) הוא גם אורח קבוע ומועדף במלון באזור, כלומר זו נקודה שמשתמשים בה לעיתים די תכופות.

אגב, למה בן לא יכול להרוג את ויטמור? אני מתאר לעצמי שויטמור קשור איכשהו לאי, אולי כמו מייקל, והאי לא יתן לו למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי את ג'ייקוב ישב בכסא עם חליפה ועניבה הוא נראה בדיוק כמו אבא של ג'ק (רשמתי את זה פה איפשהו)

אז איך זה שלג'ון ולג'ייקוב יש בידיוק אותה צלקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה צלקת?! על מה אתם מדברים?

יש באינטרנט יש תאוריות

1. שזה לוק לפי צלקת שאני אישית לא מצליח לראות

http://www.youtube.com/watch?v=06UrdIDTBnU&feature=related

2. התאוריה שנראית נכונה יותר היא שזה אבא של ג'ק

http://www.youtube.com/watch?v=JyZJtULoLMM&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיכיתי שתשים את התמונה הזאת...

ברור שזו אותה צלקת, כי זו אותה תמונה!

יש לך את התמונה המקורית של ג'ייקוב בצד שמאל

תמונות רפרנס של לוק באמצע

ואת ההדבקה של התמונות באמצע על התמונה של ג'ייקוב בצד ימין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יודעים שיש קשר בין לוק לג'ייקוב, העובדה שהוא הצליח לדבר איתו הפחידה מאוד את בן ולכן הוא ירה בו..

*בפעם אחת רואים את ג'ייקוב דומה מאוד ללוק, ופעם אחרת דומה מאוד לכריסטיאן שפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי אבודים מאז ההפסקה בעונה הרביעית, אז אני לא מעודכן.

כמה פרקים פספסתי? מישהו יודע אולי מהו מספר הפרק בו העונה הרביעית חזרה מההפסקה?

שאלה אחרונה: באיזה יום ושעה משודר בארץ פרק חדש, ובאיזה ימים ושעות יש שידור חוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיייי איזה פרק חזק היה היום!!! (העשירי)

^^

פספסת עד עכשיו עשרה פרקים. הפרק האחרון של העונה הרביעית יהיה 13. כאשר זה יהיה פרק כפול. (12 ו13 שבוע אחרי שבוע כנראה, ולא כמו שהבטיחו 16 בגלל השביתת תסריטאים וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...