צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...)

Sting

Recommended Posts

שלום, אז אחרי הרבה זמן שרציתי להחליף פלאפון יש לי סוף סוף קצת כסף. הדרישות הן

מסך גדול

קריאת קבצי word \ pdf

GPS

מצלמה איכותית

תאורה (משהו כמו של המצלמה שיכול לשמש כפנס)

וכל הדברים הרגילים שכבר צריכים להיות בפלאפון איכותי, לגבי ה Iphone האם יש תוכנה בפלאפון עצמו שאפשר להוריד והיא תוכל לקרוא קבצי word? ולא דרך האינטרנט וגוגל... לגבי ה שמעתי שיש משהו בתיכנון לא ? . לגבי ה N95, שמעתי שיש המון בעיות עם הגרסה הישנה, איך הגרסה החדשה ? האם מוכרים אותה כבר בארץ ? והאם היא לא עולה כמו ?

תודה חברים. אני לקוח עסקי באורנג' ד"א אם זה משנה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לIPHONE יש הרבה יתרונות על הN95 (וגם חסרונות לא חסר)

היתרונות העיקריים הם המסך, ממשק המשתמש המדהים,הדפדפן ומערכת ההפעלה.

עכשיו לפני שקופצים עליי פה בקשר למערכת ההפעלה, כן היא עדיין לא פתוחה "לגמרי"

אבל יש אינספור יישומים שכבר נכתבו, יש לו יכולות הרבה יותר גבוהות מלN95 (תראה איך IGO 2008 רץ עליו)

החודש יוצא SDK, יגיע בעקבותיו (ואחר כך גם ג'אווה כפי הנראה)

כמובן שהחסרונות שלו גם כן גדולים:הפריצות המעיקות כל גירסה מחדש, יציבות בגלל מגוון תוכנות שפותחו ע"י ילדים,ITUNES

ולפעמים אתה מוכן לשלם כדי שיהיו לך כפתורים :)

ויש עוד הרבה חסרונות...

אבל אין מכשיר שאין לו חסרונות, אני עברתי מN95 לIPHONE וזה היה מעבר מוצלח מאוד.

אין שום יישום שחסר לי כרגע, העברית במצב מעולה כרגע, קבצי PDF ענקיים (בכל זאת סטודנטית למשפטים) עובדים הרבה יותר טוב על הIPHONE,

הגלישה מוצלחת מאוד (מאוד מאוד) והעתיד עוד לפניו (החודש יוצא SDK בשעה טובה ומוצלחת)

מה גם, שאם מישהו מבקר בארה"ב אז הוא גם יותר זול.[br]פורסם בתאריך: 3.02.2008 בשעה 00:55:36

עכשיו ראיתי שאתה מחפש גם איכותית, אז רד מהIPHONE :P
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הממשק של N95 כזה זוועתי ? דווקא אותי מאוד מושך זה שזה מערכת הפעלה בשלה ופתוחה הרבה זמן ושיש לה תמיכה נרחבת בהרבה אפליקציות צד שלישי (וגם הדפדפן של נוקיה ושל מבוסס שניהם על WebKit בתור פלטפורמת התצוגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא זוועתי בכלל, במיוחד לא למי שעבר מספר סימביאנים,

אבל הממשק של הIPHONE פשוט יותר מוצלח (גם יותר אינטואיטיבי, גם נראה יותר טוב וגם הרבה יותר מהיר)

וכן, אי אפשר להשוות את כמות התוכנות שיש לסימביאן לעומת כמות התוכנות לIPHONE,

אבל יש אחלה קהילה של משתמשי שבאמת דואגים שלא יהיה חסר דבר.

אתה מוזמן "לזרוק" דברים שחשובים לך ואני אגיד לך אם הם קיימים או לא בIPHONE,

כמובן שברגע שיצא הSDK (פעם שלישית שאני חוזרת על זה מרוב התרגשות :) ) זה בכלל יהיה מצויין.

מה גם שגוגל פיתחה שלל יישומי מעולים לIPHONE.

בקשר לדפדפן, זה עולם אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל...

על הנייר הN95, אבל הוא פשוט זוועה אז הייתי מוותר עליו.

וכן לא חסר לי ניסיון עם ה , גימיק יפה, במיוחד לדקות / שעות /ימים הראשונים שמשחקים איתו (כמו WII), אבל לבסוף אתה מקווה למשהו שישלב N95 עם (כמו מאני מחכה לאיזה משולב PS3 :) ).

לי מציק שאין תמיכה רשמית (ולא משהו שילד בן 10 כתב) של אפל/אי-דיגיטל בנושא העברית (כל גירסא לחכות שיפרצו וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שמשחק איתו כמה דקות/שעות יכול לחשוב שמדובר בגימיק

מישהו שעובד איתו יותר זמן מבין כמה המכשיר הזה חזק וחכם וכמה האפשרויות שלו אינסופיות.

זה אכן מציק כל עניין הפריצות, אבל זה מוסיף אתגר :P

מה שכן, העברית במצב מצויין, הבחור "שסידר" עברית לIPOD לקח על עצמו את המשימה ועומד בה בצורה טובה מאוד,

יש סיכויים טובים מאוד שIDIGITAL יקנו ממנו את התמיכה הזאת בקרוב (לIPOD TOUCH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבעיה עם אפל.. רק קנית וכבר אחרי כמה חודשים חתכו את המחיר / הוציאו משהו חדש לגמרי.

לגבי התמיכה בעברית, עד כמה היא טובה לעומת מה שאני מכיר (האם ב CONTACTS ובשירים, אפשר לאנדקס ב SCROLLBAR בצד ימין לפי אותיות א"ב ? האם השמות של השירים / אנשים רגילים וממוינים ? האם אתרים לא UTF-8 רואים עברית לא הפוכה ? אפשר לראות / לשלוח SMS בעברית לא הפוכה ? האם כל הקיצורים הקטנים במקלדת עובדים גם במצב עברית ?)

יש עוד מקום לדיבור על Iphone ועברית ב Iphone בארץ חוץ מהפורומים של http://www.iphones.co.il/forum/ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק זאת הבעיה עם אפל?

מה עם השגעון שלהם לפורמטים שלהם? הקיבעון עם DRM? ההגנות המוגזמות? הקטע עם ITUNES?

יש להם הרבה בעיות...

בקשר לעברית, אין אינדקס בצד של אותיות בעברית עדיין, אבל השמות ממויינים גם בשירים וגם באנשי קשר לפי א"ב (בעברית)

כל האתרים עובדים כיום עם הדפדפן בעברית מלאה, SMS כבר לא הפוכים, גם לא היומן, המקלדת פועלת בכל מצב.

הבעיה היא שהפורום היחיד בארץ זה הפורום המעפן שציינת, חבורה של ילדים, בלי חוקים ובלי סדר

אבל תמיד יש את Hackint0sh...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בגלל זה אני לא נכנס לשם (ולא מתעדכן על מצב העברית), משתמשי ה IPHONE שראיתי עד כה משתמשים רק באנגלית להכל...

באתר הזה http://alanwood.net/unicode/hebrew.html רואים למטה את האותיות בעברית תקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מכשיר יותר טוב מהN95 עם ה8 ג'יגה, N82 עם כרטיס 8 ג'יגה יעלה אותו דבר, ולבן זונה הזה יש הכל, החל מהמצלמה הכי טובה שקיימת בשוק כיום, עד לכל פיצ'ר שאתה יכול לחשוב עליו, כולל בטרייה חזקה.

http://www.gsmarena.com/nokia_n82-review-195.php

http://www.gsmarena.com/grand_five_megapixel_shootout-review-206.php

עריכה:

http://cti-miami.com/products/nokia-n82.html

500 דולר זה מחיר זנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...