האם זהו חייל ישראלי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זהו חייל ישראלי?

Tim_N

Recommended Posts

מאז שיש לי חתולה נהייתי חתולופיל מטורף אספתי 600 מהתמונות הכי טובות מהאתר הזה ומאתר אחר מאותו קונספט

http://rapidshare.com/files/87167852/______.zip

תהנו

ובנוגע לישראליות , אני אגיד לכם מה ישראלי

ישראלי זה לחקור, להעמיד לדין, לשפוט, ולמצות את הדין עם מי שעושה את הדברים האלה. במדינות ערב ובאומות רבות בעולם שלנו היו מעלימים עין, אם לא אומרים מילה טובה אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עצם היותך אזרח ישראלי היא "בקשה" שהמדינה תגן עליך בכל אמצעי שהיא רואה לנכון. אם אתה לא רוצה ש"ישמרו עליך", תוותר על האזרחות שלך.

אני לא אגיב על כל מה שנכתב, כי יש איזה 3 עמודים שהתווספו אחרי שהגבתי ואין לי כוח לעבור על כל התגובות שבטח יחזרו על עצמן.

אני פציפיסט, לכל מקום בו אהגר אליו אני מניח שזו תיהיה מדינה כלשהיא ובה יהיה גם , לכן זה חסר תועלת.

בכל מקרה - שנה הבאה אני אהיה בגרמניה, 'שמאלן' 'עוכר ישראל' 'בוגד' אחד פחות. יהיה מגניב.

ו-the avater, מבחינתי לאום הינה אשליה. אנחנו. הם. לא מכיר מושגים כאלה. רק כולם.

יהיה מיותר להתווכח על העניינים האלו כי את הוויכוח הזה צריכים להתחיל במושגים הרבה יותר בסיסיים ושורשיים מאשר ישר פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיב על כל מה שנכתב, כי יש איזה 3 עמודים שהתווספו אחרי שהגבתי ואין לי כוח לעבור על כל התגובות שבטח יחזרו על עצמן.

אני פציפיסט, לכל מקום בו אהגר אליו אני מניח שזו תיהיה מדינה כלשהיא ובה יהיה גם , לכן זה חסר תועלת.

בכל מקרה - שנה הבאה אני אהיה בגרמניה, 'שמאלן' 'עוכר ישראל' 'בוגד' אחד פחות. יהיה מגניב.

יהיה מיותר להתווכח על העניינים האלו כי את הוויכוח הזה צריכים להתחיל במושגים הרבה יותר בסיסיים ושורשיים מאשר ישר פוליטיקה.

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגנרט הא...סביר להניח שאתה מבית פולני...welcome my friend

שמע פעם הייתי שמאלני.פעם הטפתי לאהוב את האויב.אבל היום אני מאד לאומני.כבד אותי ואכבד אותך.

הם לא תמימי דעים.הם לא קיבלו מכות סתם - היה מגיע להם.למה הפכנו היום? לאהוב את האויבים שלנו?

למה מה יש? אתה חושב שהם אוהבים אותך?? ת ת ע ו ר ר כ ב ר.

מבחינתם אנחנו פה הפולשים.אז אם אנחנו נלחמים על הקיום שלנו יש לנו צבא ויש חיילים ויש חיילים שמכים כמה פלסטינים יהי כן.

ואלה שיורים את הקסמים ??? אולי הם מלאכים עם כנפים בשבילך??

המתאבדים???.אתה שותה איתם קפה לפני שהם מתפוצצים??? - "אחי בוא איזה אספרסו קטן לפני שאני מפעיל את הסוויצ' בחיית.72 בתולות לא עושות קפה

כמו בארומה".....

שמע רמאללה שכם זה לא רחוק.לא טוב לך איתנו אתה בהחלט מוזמן להצטרף ל"חבריך" מעבר לגבול.

עריכה :

the avatar

חייל הוא בנאדם - אבל הוא חייל בשירות מדינת לפני הכל הוא אישיות הוא נשמה.

אבל אחרי זה הוא מייצג בשבילי את המדינה ואדם שבא להשמיץ את הגוף שנותן לי ביטחון לחיות מרתיח לי את הדם.

זה כבר קו שבר אצלי.אני לא מוכן לשתוק.לא קרה כלום על כמה חברה שקיבלו מכות..סליחה על היותי לאומני.

אגב דגנרטים,

יש לך מושג מה פירוש המילים "תמימי דעים" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תראו, גם זה חייל ישראלי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3499543,00.html

לי אין בעיה עם זה. לך? כי אם כן אני לא מבין למה אתה לא מבקר מדיי פעם את אחיך הערבים?

שמאלנים קיצוניים.... גייס חמישי בעמנו שגרועים מהערבים. לפחות את האויב אני מכיר, אותכם? לא בטוח.

אגב, אני אף פעם לא הבנתי למה אתם עושים את העבודה של הערבים בארץ? פראיירים? יכול להיות. אבל תעשו לנו טובה תילכו לחיות איתם ותפגינו משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oink.

אני בטוח שאין לך שום הזדהות עם סממני המדינה.ואתה גם בטח מאלה שהדגל לא מרגש אותם.

לפחות השם שלך מזכיר לי בשר לא כשר.....

אז אם אתה כל כך אוהב ערבים פלסטינאים - בא נעשה מגבית בחברי הפורום ואתה בהחלט מוזמן להחליף לתעודת זהות ירוקה ולקנות גלביה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל כבוד, אבידן ואופיר אני חושב שכדאי להפסיק את זה,

זה סתם מפתח מריבות וספאם מיותר בפורום, וכן אזהרות מיותרות כולנו נחטוף :-\

דרך אגב, בקשר לחזיר, אין שום קשר :screwy:

אני לא שומר כשרות, למעשה אני אתאיסט אבל אני פטריוט.

פשוט ההערה הזו מאוד הפריעה לי אז הייתי חייב לציין את זה והראות כמה שזה אידיוטי.

[דרך אגב, לא אתה זה שאוכל מה שבא לך? שיוצא בהצהרות אתאיסטיות לכל עבר? חזרת בתשובה? :lol: ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ישמרו עליי, לא ביקשתי שאף אחד ישמור עליי עם נשק.

אתה יודע מה? בסדר.

תלך בבקשה למרכז אוכלוסיה ערבית בלי שיגן עליך מישהו מכוחות הביטחון.

הרי המדינה שלנו היא במרכז אוכלוסיה ערבית.

אז זה בעצם אותו דבר רק בקנה מידה קטן יותר.

אני מפציר בך, אם אתה לא מעוניין בהגנה המסופקת, לך ותסתדר לבד. תאמין לי, בתור מי שהתחיל אחרי המלחמה לעשות מעל 40 יום מילואים בשנה אני מעדיף שיקראו לי כמה שפחות. אם תוכיח שלא צריך אני מאוד אודה לך.

ושוב, תודה על ההתנדבות.[br]פורסם בתאריך: 31.01.2008 בשעה 10:22:24

אני פציפיסט, לכל מקום בו אהגר אליו אני מניח שזו תיהיה מדינה כלשהיא ובה יהיה גם צבא, לכן זה חסר תועלת.

אני סקרן.

אתה פציפיסט לא?

נניח לרגע שאתה במדינה זרה (מה שחשוב, לא או קרוב) ואתה הולך ברחוב. פתאום אתה שומע קולות מסמטה, אתה מציץ ומסתכל ורואה גבר מתקיף מישהו ששוכב על הקרקע. אתה מתקשר למשטרה ואומרים לך שבשל סופת שלגים נחסם המעבר והמשטרה תוכל להגיע רק כעבור יומיים (למרות שבעיקרון לקרוא למשטרה זה כמו לקרוא לצבא שיגן עליך ממדינה שכנה) מה אתה עושה?

מה אתה עושה אם אתה לא מכיר את האנשים?

מה אתה עושה אם מי שמכים אותה היא אימך?

מה אתה עושה אם מי שמוכה היא בינך\ביתך?

אתה באמת לא תעשה כלום?

בהנחה ותנסה להניס את התוקף ובמקום לברוח הוא ינסה לתקוף אותך אתה לא תתגונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם oink . אני לא פציפיסט . אני מוכן להילחם על חירותי ,וגם חושב שכל אחד צריך להלחם באויבי האנושות ובמבצעי פשעי מלחמה.

אם הרוסים והאמריקאים היו פציפיסטים ,רובנו לא היינו חיים היום.

לגבי מושג הלאום ,גם כאן אני לא יכול להסכים- כל עוד מישהו יכול להצביע עלי ,להניח הנחות אודותי, לרדוף ולשנוא אותי רק "בגלל" שנולדתי יהודי,

אזי מושג הלאומיות,לצערי, קיים.

לגבי הכתבה ב-Ynet על חיילי מג"ב שהתעללו בפלסטינים- זה מעורר בי תחושה קשה של בחילה ומיאוס .עוד בבית-ספר יסודי למדתי על מושג "טוהר הנשק".היום ,מן הסתם ,המושג איבד את משמעותו, וחלק מחיילי צה"ל, (כמו חלק הולך וגדל מהאולוסיה בארץ),מתנהג בצורה ברברית.הפכנו מחברה אידאליסטית לחברה אלימה.מי שמתעלל בנערים פלסטינים (ובהרבה מקרים ,אם אתם קוראים עיתונים, מדובר גם בהשפלות קשות -ומדובר בחיילים שהתוודו -"כך הפכתי למפלצת"),יתעלל גם ביהודים .

בניגוד ל- oink אני מוריד את כובעי בפני החיילים שבזכותם אני יכול לחיות כאן בבטחה,אך אינני יכול להשלים עם התעללות לשמה בחסר ישע-גם אם ידוע לי בוודאות שהוא שונא אותי .

ולכל מי שיאמר לי :"שמאלני מסריח ,לך תגור בשטחים עם החברים שלך", אשיב:" לך תגור שם בעצמך.רוב האוכלוסיה שם ברברית ,פרימיטיבית ושטופת שינאה. אם אתה מצדיק את מעשי המג"בניקים המתוארים בכתבה הרי שאינך טוב יותר מאותה אוכלוסיה ומקומך שלך הוא עם הפלסטינים ,או עם האומה הארית,או עם כנופיות הניאו -נאצים בארץ." לרדת לרמה של אויבינו אינה הפיתרון,שכן היא מחריפה את השינאה כלפינו וגרוע מכך, פוגעת בנו כחברה שקשה לה להבחין עד כמה הפכה להיות אלימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...