לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין

tascam

Recommended Posts

מה זה משנה מה היה בעבר? (אתה רוצה שאמנה רשימה של מנהגים אכזריים שהיו נהוגים בעבר, וכיום הם נחשבים לפשע?) זה שעשו את זה בעבר הופך את זה לטבעי?!

איפה בטבע ראית אי פעם חיה שתולשת לחיה אחרת את הפרווה בעודה בחיים? או אפילו אחרי מותה?

אין שום דבר טבעי במה שבני האדם עושים ליצורים החיים מסביבם. לנו, בניגוד לכל יצור חי אחר, יש את כוח הבחירה.

לבחור לפגוע, להכאיב, לגרום לכאב וסבל - אין בזה שום דבר טבעי. יש בזה אכזריות, רוע לב וחמדנות.

אם מישהו רוצה להשוות את עצמו לאיש הקדמון שעשה מה שעשה, כדי להצדיק את המעשים האלה, שילך לחיות כמו האדם הקדמון. במערות.

לאדם המודרני אין שום תירוץ הגיוני לזוועה הזו כשיש כל כך הרבה דרכים אחרות להתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל יפיי הנפש פה שמאוד אוהבים לקשר אותי לתגובות שלהם ולהגיד לי שאני ככה וככה אז יש כמה דברים להסדיר..

1) אני לא אומר שזה בסדר לפשוט לחיות את העור בזמן שהם חיות, אם מישהו חשב ככה בעקבות התגובה שלי (וצריך להיות באמת אטום כדיי להבין את זה ככה) אז בבקשה שיבין שאני לא תומך בזה.

2) חיות זה חיות, אני אישית לא מרגיש שום רגש מיוחד לגביי חיות, ככה אני ואין מה לעשות עם זה

3) על מה הדיון פה? על זה שלא צריך לקנות פרוות מסין? על זה שמה שהאנשים בסרטון עושים זה אכזרי? כי זה שלא צריך לקנות פרוות-זה שטיות, זה שהאנשים בסרטון אכזריים וזה לא בסדר לעשות את זה-זה לא בסדר אז מה בעצם אתם רוצים מהחיים שלי?

ולקיצור, לפשוט לחיה את העור בזמן שהיא חיה זה לא בסדר, לקנות פרוות זה כן בסדר. אוקיי, עכשיו מי שרוצה להסיק מכל התגובות שלי פה שאני מצדיק את המעשים בסרטון אז שיהנה, אני לא עוצר אותו, אתם יכולים להיות כמה צריי אופקים שבא לכם כי אני לא מתכוון להתווכח על שטיות.

מי שמוכן לקרוא את התגובה שלי ולהבין את הדעה שלי בנושא ואוליי להתייחס לדעה הזאת בנסיון הבנה במקום בבורות אז לתגובות שלהם אני מוכן להתייחס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לקנות פרוות זה לא בסדר. אותם אנשים שיכולים להרשות לעצמם דברים יקרים כמו מעילי פרווה, יכולים להרשות לעצמם אמצעי חימום מלאכותיים אחרים סינתטיים שעושים את העבודה טוב מאוד.

כיום מסחר בפרוות בעולם המודרני לא עושה שום דבר מועיל, ומעודד הכחדת . לי אישית זה מאוד מפריע שהטיגריסים הולכים ונעלמים מהעולם בגלל אנשים אטומים כמוך.

אלו שבאמת צריכים מעילי פרווה הם אלו שאין להם תחליף לכך. והם צדים את החיות בעצמם, לא "קונים" מעילים. אף אחד לא פאקינג צריך לקנות פרוות, אולי מלבד אחוז קטן של אנשים עם אלרגיה.

ולגבי סעיף מס' 1 שלך - אתה אולי לא תומך בזה, אבל בפוסט הקודם שלך לא הראית שום התנגדות לכך, ולא ניכר בכלל שזה הפריע לך. אתה זה שצריך להתנסח יותר טוב, קרא שוב את מה שכתבת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה, לא התנסחתי טוב..

אבל מה נותן לך את הזכות להגיד לי לא לקנות מעיל פרווה? בלי קשר לאיך משיגים את הפרוות האלו אנשים ימשיכו לקנות אותם, וזה שמפריע לך שהטיגריסים נעלמים אז שיהיה לך בכיף לבכות עליהם, אני לא מתכוון לא לקנות פרווה בגלל זה...

וחוץ מזה מה המטרה של הדיון הזה, למנוע מאיתנו לקנות פרווה? כי אנחנו בישראל, לא נראה לי שמישהו צריך קונה פרווה בארץ בצורה כזו שצריך למנוע מאנשים לעשות את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני לא אגיד לאף אחד לא לעשות משהו, ברור שאין לי זכות לכך. אבל זכותי לבכות ולהתמרמר :'(

ומטרת הדיון הזה היא לעורר מודעות. מטרה לגיטימית מאוד לדעתי, ומן הסתם אף אחד לא מצפה שהדיון הזה ישנה סדרי עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות פרווה זה לתת יד לתעשייה אכזרית ומיותרת.

לצערי אין דרך למנוע מאנשים בימינו להיות חלק מתעשיות כאלה - בין אם זו תעשיית הפרווה או סדנאות-יזע של ילדים בני 5. מוסר זה משהו שצריך לבוא מבפנים, אי אפשר לכפות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ואחרי זה הם עושים אולימפיידה מפוארת ושולחים אומנים לכל הארצות ורוצים להציג את עצמם בחזית הטכנולוגית וחזית הקידמה והתרבות פושטי העור האלה...

ממש צביעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...