לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין

tascam

Recommended Posts

עם כל הכבוד די להתחסדויות. קודם כל כל דבר שמיוצר בסין מיוצר בתת תנאים!!! תראו את המפעלים שמעסיקים ילדים בני 10 במשך 18 שעות ביום? אז אני לא רואה אותכם לא קונים דברים מסין?

לא כדאי קודם כל לדאוג לבני האדם ורק אח"כ כשכל העולם שלנו ורוד ניתן יהיה לדאוג לחיות? מה אתם חושבים שהמחירים מסין כל כך זולים כי זה מזרח? לא כי מיצרים את כל הדברים בסין בתת רמה המקובלת בכל העולם המערבי, ואני חושב אפילו המזרחי. אני מציע לכל אחד שעושה/יעשה טיול אחרי במזרח, לקפוץ לסין לכפרים ואז תדברו איתי על חיות מסכנות.בעזה לא חיים ככה.

לעזאזל יש אנשים שחיים ככה בסין!!!אז במקום להיות נחמד ולהגיד שחיות הם חסרות ישע ולא יכולת להגן על עצמן באו קודם נדאג לבני האדם, לילדים בני העשר שעובדים 18 שעות במפעל או בשמש בשביל 5$ ביום,וחוזרים לישון באורווה של סוסים. אח"כ אני אחשוב על החיות.

ואתה נמנע באופן מוחלט לקנות כל דבר שיוצר בסין? אתה קונה רק מוצרים של סחר הוגן?

מניסיוני בד"כ אנשים שצועקים קודם כל בני-אדם, ואת החיות תשאירו לסבל ולייסורים הם בד"כ אנשים שלא עושים לא את זה ולא את זה.

כל סבל שווה התייחסות, ואתה יותר ממוזמן ללכת ולפעול נגד הsweatshops (ואם מישהו היה שם פה סרטון על זה, גם זה היה מקבל תגובות), וזה לא סותר את הפעילות נגד תעשיית הפרוות האיומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שקודם כל בני אדם. לא צועק את זה, כי אני לא אוהב להיכנס לויכוחים של "לא צמחוני כן צמחוני".

מצד שני, לגרום סבל שאפשר לחסוך זה מיותר, טיפשי ואכזרי. לפשוט עור של חיה בלי להרוג אותה קודם (בדרך המהירה והלא מורגשת ביותר מבחינתה) זו סתם אכזריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ועוד איך קונה דברים מסין, ובואי נגיד ככה שיש לי יד ולא קטנה של יבוא מוצרים מסין, ולכן הייתי במפעלים.

ואתם יכולים להגיד שאני בן אדם נורא, אבל דבר אחד אני עושה, לפני שאני מזמין מוצר לעסק אני משתדל לראות את המפעל, וזה גם מה שאני יכול לעשות, בואו נהייה רציניים לרגע, לכמה מכם בבית יש מעיל פרווה? כמה מכם החזיקו ביד מעיל פרווה? אז מה קשור הסבל של בחיות אליכם?

כן זה עצוב שחיות סובולות אבל צריך להיות רציניים, 99% במדינה לא יקנו בחיים מעיל פרווה, גם בגלל התקציב וגם בגלל השימוש.

ומה בנוגע למוצרי עור? משהו מכם ימנע מלשאת ארנק מעור? אני בטוח לא, ונעליים? גם את זה אני לא.

אז כן זה עצוב, והטבח של אנשים באפריקה זה לא עצוב? אתם יכולים לראות מזעזעות מאפריקה של קברי אחים שלא ביו מביישים אף מחנה אשמדה גרמני (מצטער על הדוגמא, אני יודע שהיא עללולה לפגוע ואין בדברי ולא שום הצדקה לאף נושא אלה משתמש בדוגמא קשה הקרובה ללב של כולנו), האם משהוא מכם אי פעם חשב על זה או יותר טוב עשה משהו בנוגע לזה? אני לא חושב רובכם אפילו לא ראיתם או שמעתם על זה.

מה שיש לי להגיד זה בסך הכל, שדי להיות כאלו יפי נפש, יש המון סבל ואכזריות בעולם, לגבי חיות,אנשים,צמחים,מחשבים,טלוויזיות,שכבת האוזון, מחירי הדלקים, עמלות הבנקים וכו' די להיות יפי נפש, רובכם לא תעשו דבר פרט ללקא על זה לכתוב קצת בפורומים ואז ללכת ולצחוק עם החברה, אז למה? למה כל זה?

כדי שאנשים יגידו לכם "וואי זה ממש מזעזע", אני מציע שפשוט תחיו את החיים שלכם, ואם אתם רוצים לעזור באמת פשוט תהיו אנשים טובים באמת וישרים.

אני חושב שקודם כל בני אדם. לא צועק את זה, כי אני לא אוהב להיכנס לויכוחים של "לא צמחוני כן צמחוני".

מצד שני, לגרום סבל שאפשר לחסוך זה מיותר, טיפשי ואכזרי. לפשוט עור של חיה בלי להרוג אותה קודם (בדרך המהירה והלא מורגשת ביותר מבחינתה) זו סתם אכזריות.

מצודד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן זה עצוב, והטבח של אנשים באפריקה זה לא עצוב? אתם יכולים לראות מזעזעות מאפריקה של קברי אחים שלא ביו מביישים אף מחנה אשמדה גרמני (מצטער על הדוגמא, אני יודע שהיא עללולה לפגוע ואין בדברי ולא שום הצדקה לאף נושא אלה משתמש בדוגמא קשה הקרובה ללב של כולנו), האם משהוא מכם אי פעם חשב על זה או יותר טוב עשה משהו בנוגע לזה? אני לא חושב רובכם אפילו לא ראיתם או שמעתם על זה.

לא, זה לא עצוב. שיהרגו אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו...צביעות, לא צביעות... כן, הכל חרטה.

אבל בשורה התחתונה- אף אחד מאיתנו לא צריך לקנות פרווה אמיתית (לעומת בשר).

בתכלס, אם אפשר, למה לא פשוט להימנע מזה?

אני לא בא להתחסד, אבל כן- לפעמים זה סביר לחלוטין לחשוב קצת "הלאה" ולנסות לעזור. גם אם זה "רק עוד משהו אחד".

אם כל אחד מאיתנו ינסה לחסוך קצת בדלק, לזרוק שקית אחת פחות, לבזבז קצת פחות מים, לקנות מוצר אחד שהוא יותר חסכוני, לנסוע במכונית שהיא יותר חסכונית... אז זה "קצת" יעזור. האם זה יהפוך את העולם? לא. אבל זה עדיף על כלום. למה צריך לזלזל כל כך?

בקיצר, הנושא של הת'רד זה לא חדש.

כל אחד יודע שהחיות שמהן אנחנו חיים לא בדיוק "נהנות" מהחיים. אני אישית לפעמים מסתייג ממוצרי עור בגלל זה.

עם זאת, אני לא אמנע בצורה מוחלטת ממוצרים כאלה, אלא רק אנסה להמעיט ככל האפשר בצריכתם. אני לא חושב שקיצוניות מכל סוג שהיא היא טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני רוצה להכינס לדיון הזה מבלי להראות את עצמי כסדיסט חולה נפש כמו שאני בטוח שיצטטו אותי בלי קשר לתגובה שלי ויתמקדו רק בכמה מילים מתוך התגובה, אבל רוב הסיכויים שזה יקרה אז whatever...

אף פעם לא הבנתי את ה.. אפילו לא יודע איך לקרוא לזה, את הקטע הזה שלאנשים יש רגשות כלכך חזקים לגביי חיות גם אם זה ניסויים או פשיטת עור וכו'...

זאת סה"כ חיה, היא אמנם חמודה ואליי יש לה רגשות או משהו, אבל אחריי הכל זאת רק חיה, זה מעגל הטבע, אנשים הורגים חיות מכל מיני סיבות ואני אישית לא רואה בזה פסול בצורה כלכך גדולה, אוליי זה אכזרי והכל אבל זה רק חיה, באמת מה הקטע, חיה שלא ממש תורמת לעולם, אני לא מדבר על חיות מחמד וכאלה אבל חיה שהוציאו מאיזה יער נידח.. מה הבעיה שיקחו ויורידו לה את הפרווה, אפילו אם זה בשביל כסף זה יצור נחות שלא היה לו מזל ונתפס, כיאילו מה הבעיה הגדולה עם זה, זה עסק כמו כל העסקים.. ואפ אפשר בבקשה להימנע מכל מיני תגובות מטומטמות כמו "ואם זה הייתה אתה במקום החיה" שאנשים אוהבים להגיב אפילו שזה ממש לא קשור..

בקיצור זאת רק חיה וזה הכל, לא ביג דיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל את המוח...זה בסך הכל חיה...

אז למה לא להרוג אותה לפני ...ראית את הסרטון המזעזע...מורידים להם את העור בעודם בחיים..והחיב מתפתלת מכאבים....

וממש ממש לא מוציאים אותה מיער נידח..הלוואי ואת כל החיות שבני האדם היו הורגים היו מוצאים מאיזה יער...שהיה להם קצת תקופה לחיות כמו בטבע

מה שבני האדם עושים ממזמן לא קשור לדרך הטבע...להחזיק ולגדל חיות מיום הולדתם בתת תנאים מחפירים ביותר........פשוט גועל נפש

או קיי מעגל הטבע חלק מהחיות אוכלים זה באמת קשה למנוע.......אבל לפחות לתת להם לחיות מהולדתם כמו שצריך...עם אויר נקי מרווח מינמלי...

ללא זריקות ללא זוהמה..ללא התעללות...יש דברים שזה פשוט גועל נפש....ולא להאמין...להחזיק עם מרווח של חצי מטר על חצי מטר כל החיים שלה!!!

במקום עם אוויר מסריח ללא שמש וזוהמה.....תחשוב על זה חיה שמעולם לא ראתה שמש!!!!!!!....ובשביל מה...שתגדל ללא תזוזה ...שלא יהיהו לה שרירים

שיפריעו חס וחלילה באכילתה לבני האדם....

ולכל הלא רחמנים שואמרים זה בסך הכל חיה....אל תדאגו זה יתנקם בכם ...למען האמת כבר מתנקם בכם....מחלות ארורות שנוצרו בשנים האחרונות...להכל יש

סיבה.....חייה שככה מגדלים ואחר כך אוכלים שלא יצפו שהכל יהיה טוב ויפה...ללא תופעות לוואי...

וכן..יש פתרון..הכוח בידיים שלנו בסופו של דבר..

למשל לקנות ביצי "חופש"...של תרנגולים שגודלו בתנאים אמיתיים..כמעט וכמו שהטבע היה רוצה...שבאירופה הצריכה שלהן הולכת וגוברת .

נ.ב

אני יודע שנשמעתי פה כמו איזה פעיל של משהו או מישהו...אבל אני ממש ממש לא...אני בתור אזרח מן השורה ככה רואה את הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את הקטע להשאיר אותם חסרי עור ולתת להם למות תוך גסיסה איטית.

פשוט חלאות המין האנושי, מגיע להם כדור בין העיניים.

מחריד לראות איך הם מתייחסים לייצורים בין אם הם חיות מחמד או סתם יצורים חיים.

slim_shady - לגביך, הייתי רוצה לראות מה תאמר לאחר שנפשוט את עורך ונרצוץ את גולגולתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יהיה לו מסובך לדבר אחרי תהליך כזה...

טוב, אני רוצה להכינס לדיון הזה מבלי להראות את עצמי כסדיסט חולה נפש כמו שאני בטוח שיצטטו אותי בלי קשר לתגובה שלי ויתמקדו רק בכמה מילים מתוך התגובה, אבל רוב הסיכויים שזה יקרה אז whatever...

אף פעם לא הבנתי את ה.. אפילו לא יודע איך לקרוא לזה, את הקטע הזה שלאנשים יש רגשות כלכך חזקים לגביי חיות גם אם זה ניסויים או פשיטת עור וכו'...

זאת סה"כ חיה, היא אמנם חמודה ואליי יש לה רגשות או משהו, אבל אחריי הכל זאת רק חיה, זה מעגל הטבע, אנשים הורגים חיות מכל מיני סיבות ואני אישית לא רואה בזה פסול בצורה כלכך גדולה, אוליי זה אכזרי והכל אבל זה רק חיה, באמת מה הקטע, חיה שלא ממש תורמת לעולם, אני לא מדבר על חיות מחמד וכאלה אבל חיה שהוציאו מאיזה יער נידח.. מה הבעיה שיקחו ויורידו לה את הפרווה, אפילו אם זה בשביל כסף זה יצור נחות שלא היה לו מזל ונתפס, כיאילו מה הבעיה הגדולה עם זה, זה עסק כמו כל העסקים.. ואפ אפשר בבקשה להימנע מכל מיני תגובות מטומטמות כמו "ואם זה הייתה אתה במקום החיה" שאנשים אוהבים להגיב אפילו שזה ממש לא קשור..

הבעייה היא לא זה שהורגים חיות בשביל בשרן \ עורן \ כל דבר אחר. הבעייה היא שעושים את זה באכזריות. אז גם אם זה רק חיה וכל טיעון אחר שכתבת, למה לעשות משהו שהיא תסבול ממנו שאפשר לעשות ולקבל בדיוק אותם תוצאות בלי לגרום לה סבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אמרו את זה גם על כושים ויהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שאף אחד פה לא יקנה יהלומים גם כן, כי המכרות שלהם באפריקה הם מכרות של עבדים.

ככה זה במדינות עולם שלישי, אני מסכים עם זה שלא צריך להתאחזר לחיות והם גם יצורים חיים, כדי שאנחנו נהנה מהן, אפשר להרוג אותן בזריקה, גז, וכו' במיוחד בשביל העור.אבל במדינות עולם שלישי אשר רק מתפתחות ומגיעות להבנות האלו זה מה יש. וזה לא רק פרוות זה רוב הדברים.

בקשר לביצי חופש, זה הכל נחמד כל המזון האורגני אבל כשהמחיר יוכל להתחרות במחירי רגיל אז אנחנו נדבר, אני אישית לא אשלם 5 ש"ח יותר כדי לאכול ביצים או אורגני, אני עדיין לא מרוויח מספיק, חוץ מזה לפי הערכות פיצוץ האוכלוסין הקרב ובא בעולם לא יאפשר לך לגדל תוצרת אורגנית יותר מידי פשוט כי אין מספיק קטיף באורגניות ולכן אני מציע לך להנות מזה כל עוד אפשר. כי בעוד כעשר שנים אם לא תהיה שואה גרעינית שתחריב את רוב העולם לא תהיה מספיק תוצרת חקלאית כדי לאפשר שוק אורגני ולהאכיל את כל העולם.(סתם אמרתי עשר שנים אל תתפסו אותי במילה) אבל מצד שני אולי אתה לא מאמין שיהיה פיצוץ אוכלוסין בעולם ואולי זאת רק קונספירציה קפיטליסטית?

אנשים כמו שאמרתי פשוט שכל אחד ידאג להיות בן אדם טוב וינסה לעזור לאנשים הסובבים אותו להיות בני אדם יותר טובים, וככה נעשה את העולם ורוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה בלושיט כל הדיון הזה... על הז*ן שלי החיות האלה בסדר..רוצים לבכות תבכו...

פעם אמרו את זה גם על כושים ויהודים

ו... מה זה קשור לעזעאל? אני מדבר על חיה, לא על אנשים וואי תגובה כזאת מפגרת לא ראיתי הרבה זמן...

ובגלל זה אני שונא להגיב בדיונים כאלה כי מוציאים את הדברים שאמרתי מהקשרם, אני מדבר על חיה ואתם משווים את זה לאנשים או

slim_shady - לגביך, הייתי רוצה לראות מה תאמר לאחר שנפשוט את עורך ונרצוץ את גולגולתך.

וזה בכלל נחמד.. באמת אחלה תגובה, באמת אני לא יודע מה להגיב לך.. מה אתה רוצה? שאני ירגיש כמוך לגביי החיות האלה, אז לא, אני לא מוכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שלי הייתה שפעם היה אדם שפיתח שלם שמסביר מדוע יהודים וכושים הם זן נחות מהאדם ואפילו מחלק מהחיות, והצדיק כך את כל הזוועות שהוא העביר אותם. ובאותה תקופה הרבה מאוד אנשים האמינו בכל ליבם שאין להשוות בין יהודים לשאר בני האדם. זה שיצור חי שונה ממך לא נותן לך את הלגיטימציה להתעלל בו או להצדיק את ההתעללות בו.

פה אסיים את הדיון איתך, כי נראה שכל מה שיש לך לומר לאנשים שמציגים טיעונים ענייניים זה "וואי איזה תגובה מפגרת" ו"איזה בולשיט" ו"על הז*ן שלי החיות האלה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינם,

הם פושטים את עורם שהם פאקינג חיים!!!

עכשיו תקרא טוב טוב את המשפט הזה ותגיד לי אם נגלית לך תובנה כלשהי, שאולי עונה לך על השאלה ששאלת: "מה הבעיה שיקחו ויורידו לה את הפרווה, אפילו אם זה בשביל כסף זה יצור נחות שלא היה לו מזל ונתפס, כיאילו מה הבעיה הגדולה עם זה".

אם לא מצאת תשובה אז יש בך משהו מוזר. מאוד.

איזו הצדקה, לעזאזל, יכולה להיות בהשקעת אנרגיה מיותרת לגרימת סבל לא נחוץ לבעל חיים, אפילו הנחות ביותר עלי אדמות, לפני הריגתו? זו התאכזרות לשם התאכזרות, ללא תכלית הגיונית מלבד איזושהי הנאה סדיסטית מלווה בברוטאליות טהורה ומזוקקת - וזו הסיבה לכך שהאנשים שמבצעים את הפשעים האלה ראויים לגורל דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...