לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין

tascam

Recommended Posts

עכשיו תקרא טוב טוב את המשפט הזה ותגיד לי אם נגלית לך תובנה כלשהי, שאולי עונה לך על השאלה ששאלת: "מה הבעיה שיקחו ויורידו לה את הפרווה, אפילו אם זה בשביל כסף זה יצור נחות שלא היה לו מזל ונתפס, כיאילו מה הבעיה הגדולה עם זה".

אם לא מצאת תשובה אז יש בך משהו מוזר. מאוד.

אולי תסביר לי איך זה קשור למה שאני אמרתי?,

לא הסתכלתי אפילו הודעה אחת מעלה לזאת לפני שכתבתי את ההודעה הזאת,

מרוב ההלם!.

ומי שאמר את זה - "מה הבעיה שיקחו ויורידו לה את הפרווה, אפילו אם זה בשביל כסף זה יצור נחות שלא היה לו מזל ונתפס, כיאילו מה הבעיה הגדולה עם זה".

הוא בן אדם ללא לב,וכל חוש רגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תשכחו שהמעשים האלו גורמים לאדם לפתח מחסום רגשי בפני מצבים כאלו, שאדם מסוגל לעשות כאלו מעשים ועוד לצחוק על זה (שמעו בסרטון) אני לא אתפלא אם הוא יעשה דברים מזעזעים לא פחות לבני אנוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תסביר לי איך זה קשור למה שאני אמרתי?,

ציטטתי אותך כשפניתי ל slim shady או בקיצור "אמינם" (לא פניתי אליך אם זה מה שחשבת), כי נראה לי שהוא פספס את חומרת העניין. אז השתמשתי במשפט שלך להמחשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו... מה זה קשור לעזעאל? אני מדבר על חיה, לא על אנשים וואי תגובה כזאת מפגרת לא ראיתי הרבה זמן...

ובגלל זה אני שונא להגיב בדיונים כאלה כי מוציאים את הדברים שאמרתי מהקשרם, אני מדבר על חיה ואתם משווים את זה לאנשים או וזה בכלל נחמד.. באמת אחלה תגובה, באמת אני לא יודע מה להגיב לך.. מה אתה רוצה? שאני ירגיש כמוך לגביי החיות האלה, אז לא, אני לא מוכן..

אולי באמת עדיף שלהבא לא תגיב, פשוט בן אדם תת רמה ותו לא - זה מה שאתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שהמעשים האלו גורמים לאדם לפתח מחסום רגשי בפני מצבים כאלו, שאדם מסוגל לעשות כאלו מעשים ועוד לצחוק על זה (שמעו בסרטון) אני לא אתפלא אם הוא יעשה דברים מזעזעים לא פחות לבני אנוש.

אני יגיד לך יותר מזה...כבר הוכח קשר רשמי בין שכאלה שמתעללים ..מסוגלים להתעלל בחיות...הם בד"כ מסוגלים ללא שום בעיה לפגוע גם בבני אדם..

פעם ראיינו בטלויזיה איזה מאפיונר ישראלי שבכלא..הוא אמר שהוא בקלות יכול לזהות מישהו שיכול להיות רוצח בעתיד..אחד כזה שהתעלל בחיות.נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים,

ראיתי את הסרטון הזה,

ואני פשוט מזועזע :'(

אני לא מצליח להבין איך יכול להתקיים כזה רשע בעולם, אם יש אלוהים בעולם הזה איך הוא מסכים לזוועות כאלה

אני פשוט בלי מילים

קשה לי לתאר את מה שאני מרגיש אחרי שראיתי את זה,

יש מישהו שמרגיש בערך כמוני?

אני מנסה לחשוב היכן יהיה האדם עוד עשרות/מאות שנים מהיום, האם יהיה סוף לדברים האלה?

שמעו אני לא מצליח לעכל את זה,

אני פשוט לא מבין

למה

למה לעשות כזה דבר? פשוט למה?

מקווה שיש עוד שמרגישים כמוני :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה זה ככה?

למה אנשים כאלה לא נענשים?

מה אפשר לעשות בשביל שדברים כאלה לא יהיו?

אני פשוט לא יכול לתאר במילים מה זה גורם לי

נראה לי שהאדם רק יתרדר, לא יודע איפה נהיה עוד כמה מאות שנים, יורידו לילדים את העור שהם תלויים הפוכים בחיים ויצחקו עלזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MasKaR

תאמין לי התגובה שלך פשוט הכי מתאימה לסרטון המזעזע הזה...

נראה לי שדבר ראשון על מנת שדברים כאלו לא יקרו צריך להפיץ את הסרטון הזה יותר ויותר.....

לנו אישית קשה לטפל במקרה כזה כי זה בחו"ל...אבל עדיין ככל שיותר אנשים יהיהו מודעים למצב

יפעלו יותר ויותר אגודות בעולם נגד המקרים המזעזעים הללו...וכמובן שלהצטרף אליהם זה יכול רק להועיל...

וכמובן לא לקנות עור/פרווה........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסה"כ חיות? מעגל החיים? זה טבעי שיפשטו מחייה פרווה עוד שהיא חיה??????

אם היה יכלה לדבר, היא הייתה צועקת!, כול המאזן בטבע, הכול, צריך להישאר מאוזן,

האדם מתערב יותר מדי, להרוג חיות בשביל לאכול זה משהו אחר, אבל לפשוט ממנה פרווה בשביל היופי והחום ??

אפשר להיתחמם בדברים אחרים, כשראיתי את הסרטון כול כך היה לי חשק פשוט

לבוא לבן אדם הזה ולדחוף אותו מהחיה, לעזאזל.....!

זה לא טבעי! זה לא חלק מהטבע...!

כול אחד יגיד, אם אנחנו נפסיק לקנות דברים מפרווה, זה לא יעצור את הבעיה, כי אנשים אחרים יקנו פרווה,

תחשבו על זה טוב! אם כול אחד יגיד אני לא יעצור את הבעיה וימשיך לקנות, הוא בעצם אפילו לא מנסה לעצור אותה!

אם כול אחד יגיד שאם הוא לא יקנה זה לא ישנה, תחשבו ששאר האנשים יגידו אותו הדבר, אז כולם ימשיכו לקנות,

אבל אם אחד לא יקנה, זה יגרום לאחרים לחשוב , שהם גם יכולים לשנות משהו...

בקשר לכול העניין שבשביל אוכל, אני לא יודע מה להגיד, אבל אני מאמין שאפשר לעשות עם זה משהו.

אדם אחד יכול לשנות הרבה

כול פעולה קטנה גוררת אחריה תגובה, כול מה שצריך זה זמן וסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לפשוט עור של חייה זה לא טבעי?! איך אתה חושב אנשים התחממו לפני 200 שנה? פליז? או אולי לייקרא?

בטח שזה טבעי וזה נעשה מאות שנים מאז שהאדם למד לצוד.

אבל לפשוט עור של חייה בעודה חיים זה אכזריות, להגיד שהעולם שלנו מתדרדר זה לא נכון, הפוך רוב האנשים בעולם לא יסכימו לזוועות כאלו, לכן אני חושב שאנחנו כן מפתחים חמלה ותמודעות עם השנים.

לפני 100 שנה זה היה רק טבעי לשחוט בהמות בבית, היום חוץ מערבי אחד שאני מכיר אני לא מכיר המון אנשים ששוחטים חיות בגינה שלהם אפילו לא בשביל אוכל. אז אין פה שום חמלה? אנחנו לא עושים את זה כי אין לנו את זה, לכן יש כאן התפתחות של מודאות וחמלה.

ועוד פעם אני אגיד, זה טבעי עד מאוד לפשוט חיות מעורם אבל אני לא מסכים שנעשה את זה בעודן חיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונש מוות ארוך ובעל ייסורים מקסימאליים לאנשים האלו זה העונש המתאים לאנשים כאלו רק הם היה לי מספיק כסף העיתי אישית נוסע לשם ומקנה לבני זונות האלו את העונש הזה ולא אכפת לי שידחפו אותי לאיזה 50-20 שנה או מאסר חיים לכלא (אני יודע שאולי אקבל על זה אזהרה אבל זה שווה את זה)

נ.ב אני אוהב חיות יותר מבני אדם מכיוון שחיה פועלת על פי האינסטינקט שלה והטבע שלה אך בני אדם פועלים לפי בחירתם ויכולים לבחור בין הדבר הנכון לדבר הכיפי למשל הם אנו נפסיק להשתמש בדלקים נוכל להמשיך לחיות 500-1000000 שנים עוד (לפחות הנכדים שלנו) אך אנו בוחרים בחיים הכלים ובגלל זה נמות עוד 50-100 שנים (אני מתכוון להרס העולם) אך העיקרון הוא שאנחנו אמתנו את הצרה הזאת על עצמנו אך ניקח איתנו מוות של אחרים כדי שהיו לנו חיים קלים ואישית אני מאחל לקולנו למות מהר כי כבר נמאס לי לחיות בעולם הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, אני לא ממש מפתח רגשות כלפי חיות, ולא מפריע לי שהורגים חיות בשביל כסף, אבל כן האיתי מעדיף שהיו הורגים אותם בדרך מהירה ואז לקחת פרווה וכו'.

ולא הבנתי למה אתם קופצים על Eminem, הוא רק מביע את דעתו לנושא, אין בזה שום דבר פסול !

I can see you're sad, even when you smile, even when you laugh :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לפשוט עור של חייה זה לא טבעי?! איך אתה חושב אנשים התחממו לפני 200 שנה? פליז? או אולי לייקרא?

בטח שזה טבעי וזה נעשה מאות שנים מאז שהאדם למד לצוד.

אבל לפשוט עור של חייה בעודה חיים זה אכזריות, להגיד שהעולם שלנו מתדרדר זה לא נכון, הפוך רוב האנשים בעולם לא יסכימו לזוועות כאלו, לכן אני חושב שאנחנו כן מפתחים חמלה ותמודעות עם השנים.

לפני 100 שנה זה היה רק טבעי לשחוט בהמות בבית, היום חוץ מערבי אחד שאני מכיר אני לא מכיר המון אנשים ששוחטים חיות בגינה שלהם אפילו לא בשביל אוכל. אז אין פה שום חמלה? אנחנו לא עושים את זה כי אין לנו את זה, לכן יש כאן התפתחות של מודאות וחמלה.

ועוד פעם אני אגיד, זה טבעי עד מאוד לפשוט חיות מעורם אבל אני לא מסכים שנעשה את זה בעודן חיות.

בעבר לא הייתה קיימת אלטרנטיבה אחרת. היום קיימים תחליפים טבעיים וסינטטים. אין שום סיבה להמשיך לצוד בשביל פרווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...