לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא כדאי לקנות פרוות תמונות קשות מסין

tascam

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את הסרטון הזה לפני כמה שנים פה באתר

אכן קשות אבל זה שאם לא נקנה פרווה זה לא אומר שיפסיקו להתעלל בהם למה בכול העולם קונים פרווה

הציבור יש לו כוח .

אני מאמין שכן ..

אני לא קונה פרווה ...ואני מנסה להפחית עד כמה שניתן בעור שיש לי בבגדים כגון נעלים.

תאמין לי הדור שלנו זה הדור האחרון שיהנה מתרבות שפע ...אחרי זה הילדים שלך יסבלו ...(לא מופנה עליך ...אישית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון הזה לפני כמה שנים פה באתר

אכן קשות אבל זה שאם לא נקנה פרווה זה לא אומר שיפסיקו להתעלל בהם למה בכול העולם קונים פרווה

כלומר, אם בכל העולם קונים מוצר שהוא 100% סבל והתעללות, אז למה שאתה לא תקנה? חוסר המוסריות של אחרים הופך את זה לבסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנתם אותי נכון אני לא קונה פרווה התכוונתי זה שהם אנחנו לא נקהנ את זה זה לא באמת ישנה משהו עדיין יש אנשים שקונים פרווה בכל העולם .

למשל העשירים או האנשים שחיים בארצות הקרות כמו רוסיה הקור מגיע שם למינוס 40 .

אני קונה רק עור בגלל שזה מחזיק להרבה זמן יש לי ארנק שמחזיק אצלי כבר 3 שנים ונעליים מעור בשביל החורף וחוץ משתי הדברים האלה אני לא קונה כלום שעשוי מעור

פעם גם הביאו לי מעיל מעור החזרתי אותו לחנות וקנתי מעיל אחר כי אני לא אוהב בגדים מעור אני מעדיף איזה מעיל יפה של ליי קופר מאשר מעיל עור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזדעזעת מזה?

תחפש מה עובר על בעלי החיים במשקים המתועשים. תראה מה עובר על החיה שאתה אוכל, שאתה שותה את החלב שלה ושאתה אוכל את הביצים שלה.

או ששם זה בסדר?

שום התעללות זה לא בסדר, רק שלהגיד 'לא' לפרוות ועור אבל כן לאכילה זו צביעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין להרוג חיה במטרה לאכול אותה ללהשאיר חיה בחיים אבל בלי עור :screwy:

הן לא נשארות חיות, הורגים אותן ומאכילים אותם לחזירים או משהו. שקפיטליסטים לא ינצלו את הסוף?

חיה במשק מתועש סובלת במשך כל חיייה, מפרה שאמורה לחיות 20 שנה היא חיה 5 שנים, בכלוב בו אין לה מקום לזוז כדי שגופה יתנוון וישמין, כל מה שמסביבה זה חרא (ליטרלית), דוחפים לה הורמונים ואנטיביוטיקה לגוף כל היום, ובסוף הורגים אותה.

כן, הבדל גדול.

אתה יכול להימנע משתיהן, להפסיק לצרוך מהחי או ללבוש דברים שחיו פעם, אבל אתה תחליט על הנוחה יותר - לא ללבוש עור\פרווה. הו, אתה כזה נשמה טובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציבור יש לו כוח .

אני מאמין שכן ..

אני לא קונה פרווה ...ואני מנסה להפחית עד כמה שניתן בעור שיש לי בבגדים כגון נעלים.

תאמין לי הדור שלנו זה הדור האחרון שיהנה מתרבות שפע ...אחרי זה הילדים שלך יסבלו ...(לא מופנה עליך ...אישית)

תלוי איזה ציבור.

לא נראה לי שפרסום באתר מחשבים יעזור לאוכלוסית הדביבונים בעולם.

אבל הסרטון כזה מזעזע, אני פשוט לא מאמין.

למה לא להרוג אותם לפני זה? הקטע עם הדביבון פשוט מחליא, צריך לעשות את אותו הדבר לפושט העור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד די להתחסדויות. קודם כל כל דבר שמיוצר בסין מיוצר בתת תנאים!!! תראו את המפעלים שמעסיקים ילדים בני 10 במשך 18 שעות ביום? אז אני לא רואה אותכם לא קונים דברים מסין?

לא כדאי קודם כל לדאוג לבני האדם ורק אח"כ כשכל העולם שלנו ורוד ניתן יהיה לדאוג לחיות? מה אתם חושבים שהמחירים מסין כל כך זולים כי זה מזרח? לא כי מיצרים את כל הדברים בסין בתת רמה המקובלת בכל העולם המערבי, ואני חושב אפילו המזרחי. אני מציע לכל אחד שעושה/יעשה טיול אחרי במזרח, לקפוץ לסין לכפרים ואז תדברו איתי על חיות מסכנות.בעזה לא חיים ככה.

לעזאזל יש אנשים שחיים ככה בסין!!!אז במקום להיות נחמד ולהגיד שחיות הם חסרות ישע ולא יכולת להגן על עצמן באו קודם נדאג לבני האדם, לילדים בני העשר שעובדים 18 שעות במפעל או בשמש בשביל 5$ ביום,וחוזרים לישון באורווה של סוסים. אח"כ אני אחשוב על החיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד די להתחסדויות. קודם כל כל דבר שמיוצר בסין מיוצר בתת תנאים!!! תראו את המפעלים שמעסיקים ילדים בני 10 במשך 18 שעות ביום? אז אני לא רואה אותכם לא קונים דברים מסין?

לא כדאי קודם כל לדאוג לבני האדם ורק אח"כ כשכל העולם שלנו ורוד ניתן יהיה לדאוג לחיות? מה אתם חושבים שהמחירים מסין כל כך זולים כי זה מזרח? לא כי מיצרים את כל הדברים בסין בתת רמה המקובלת בכל העולם המערבי, ואני חושב אפילו המזרחי. אני מציע לכל אחד שעושה/יעשה טיול אחרי במזרח, לקפוץ לסין לכפרים ואז תדברו איתי על חיות מסכנות.בעזה לא חיים ככה.

לעזאזל יש אנשים שחיים ככה בסין!!!אז במקום להיות נחמד ולהגיד שחיות הם חסרות ישע ולא יכולת להגן על עצמן באו קודם נדאג לבני האדם, לילדים בני העשר שעובדים 18 שעות במפעל או בשמש בשביל 5$ ביום,וחוזרים לישון באורווה של סוסים. אח"כ אני אחשוב על החיות.

בכנות? אולי תחשבו שאני חרא של בן אדם או לא שפוי, אבל אכפת לי יותר מבעלי חיים מאשר מבני אדם אחרים. ברצינות. אם אני רואה ברחוב קבצן יש לי חשק לירוק עליו. אם אני רואה כלב מוכה ומורעב כואב לי הלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...