אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההודעה שלי קיצונית מדי, לכן החלטתי למחוק אותה.....

נ.ב. אני מעביר את חג הפסח באופן "כשר" - אך אינני שומר מצוות או מסורתי.. די להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spiritus אני מבין שאתה כן שומר (וגם אני) אבל אתה מנסה להטיף לכולם גם. אז למה אתה פה באינטרנט? היום חג, בחג אסור להשתמש בחשמל. והאם שבת אתה שומר? לא? אז למה אתה עושה חצי עבודה? כי אנחנו לא חמורים

אוף !

לא דיברתי על שמירת החג כמו דתיים או חרידים. דיברתי על שמירת המסורת במנהגים הבסיסיים שאפשר. לא מנסה להטיף- מיצידי תאכלו חזיר ביום כיפור. פשוט מציק לי איך אתם מסירים מעליכם את המחוייבות לשמירת מנהגים ומסורת (מינימום לפחות). זה מה שמסמל אותנו, למה שלא נשמור על זה? - אז תסירו מעילכם את המחוייבות ותיצאו מידי חובה. איזה כיף אה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל מבחינתי מה שמאחד אותנו זה שכולנו אזרחי מדינת . ככה זה בכל מקום. מה מיחד את האמריקאים, הבריטים, הצרפתים או הגרמנים? שהם נוצרים? לא, שהם אמריקאים, בריטים, צרפתים או גרמנים. אתה שומר, אחרים לא. אני מניח שחלק מהמשתתפים בנושא עולים, חלק מהם צברים. חלק ימניים, וחלק שמאלנים. אז תבין, שיש רק דבר אחד שמשותף לכל האזרחים במדינה, וזה האזרחות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שומר, לא רוסי ולא עניינים.

ולפני שתגיד "אז כנראה רוסים השפיעו עליך"- גם כשהורים שלי עוד קצת שמרו, אני לא. אני מספיק גדול כדי להגיד לך שעוד לפני העליה מברה"מ הייתי מפר את צו האלוהים, וככה גם כל מי שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף !

לא דיברתי על שמירת החג כמו דתיים או חרידים. דיברתי על שמירת המסורת במנהגים הבסיסיים שאפשר. לא מנסה להטיף- מיצידי תאכלו חזיר ביום כיפור. פשוט מציק לי איך אתם מסירים מעליכם את המחוייבות לשמירת מנהגים ומסורת (מינימום לפחות). זה מה שמסמל אותנו, למה שלא נשמור על זה? - אז תסירו מעילכם את המחוייבות ותיצאו מידי חובה. איזה כיף אה !!

לא אמרתי שתיהיה דתי אבל האם השבת היא לא הדבר הקדוש ביותר? אז למה אנשים מחליטים להיות מסורתיים מתי שזה נחמד יותר ורק שבוע בשנה לקיים מצווה אחת? אחד מהמשפטים שאני משתמש בו הוא "אם כבר, אז כבר". ועובדה שהרבה שכחו ממנה והיא הפכה ליום טיולים לאיקאאה ולא לסמל יהודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שומר...

אכלתי שקדי מרק עם המרק ;D

ולכל מי שאומר את הקריאות "ברור שומר מה אני ערבי" (אהממ), כל אחד באמונתו יחייה. ואני ישראלי [צבר] יהודי גאה.

אכלת שקד מרק בסדר עצמו?!

OMFG!!!

:grinangel: צדיק שכמותך.. ;)

אני לא שומר כייייי לא בא לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל מבחינתי מה שמאחד אותנו זה שכולנו אזרחי מדינת . ככה זה בכל מקום. מה מיחד את האמריקאים, הבריטים, הצרפתים או הגרמנים? שהם נוצרים? לא, שהם אמריקאים, בריטים, צרפתים או גרמנים. אתה שומר, אחרים לא. אני מניח שחלק מהמשתתפים בנושא עולים, חלק מהם צברים. חלק ימניים, וחלק שמאלנים. אז תבין, שיש רק דבר אחד שמשותף לכל האזרחים במדינה, וזה האזרחות שלהם.

מסכים איתך ב100%!!

מה שמאחד אותנו זה האהבה לארץ, ולא שום דת או מסורת...

מה אין מספיק לא יהודים שמשרתים בצבא? ואוהבים את הארץ ומוכנים לעשות הכל למענה, רק שהב*י זו*ות לא נותנים להם אזרחות!

ולפי דעתי צריך להפריד את הדת לגמרי (!) מהממשלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לחמניות מקמח מצות. מה אתם עושים מזה כזה סיפור.

הדבר הכי מגעיל בעולם. אני מעדיף לעבור את החג בלי לאכול לא פיצה ולא המבורגר מגעיל מקמח מצות מגעיל בכלל.

לא שחסר דברים בפריזר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'd say when you copy&paste a survey from walla you've gone to a new low.

]

האמת, ראיתי את הסקר בוואלה נכון. SO WHAT???

עובדה תראה כמה מדברים פה?

זה סקר שחשבתי שיהיה מאוד אקטואלי ומן הראוי שיהיה פה ולפי מה שאני רואה צדקתי מבחינת האקטואליות שבו.

טעיתי כשפתחתי תסקר ובגלל זה נעלתי אותו התחילו כאן וויכוחים מיותרים שסתם מאפירים את האווירה תתווכחו ל מחשבים -אם יכולתי( אם

הייתי מנהל) הייתי מוחק את הת'רד הזה כי הוא פתח וויכוחים מיותרים ולא רצויים בעליל :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...