אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

למה שאני אגדיר את עצמי כיהודי? אני מגדיר את עצמי כישראלי, כי אני אשלם מסים ואשרת בצבא (שתי החובות הבסיסיות של אזרח במדינת ישראל), וזה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על חלק מהיהודים. זה לא אני שמגדיר את עצמי כיהודי, זה הרב הראשי לישראל שמגדיר אותי כיהודי, כמי שנולד לאמא יהודיה.

:)

מעולה, בדיוק מה שניסיתי להגיד.

דבר שני, רוב היהודים שומרי המצוות והמסורת שלכם יושבים באיזה חדר בגילאים 18-21 ומקבלים על זה כסף.

אחרים הולכים לצבא ונהרגים בהגנה על המדינה הזאת, עכשיו תגידו לי אתם- את מי אנחנו מכבדים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה יותר טוב פה מכל אחד?,שיש לך זכות לקרוא לאנשים פה רוסים ולהיות גזען ומתנשא.

זה אותו דבר שאני יקרא לך תימני או מרוקאי למה אתה יותר טוב?

אני לא גזען ולא מתנשא, אבל כן אני יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אתה כבר מתנשא ... ואם תמשיך לחשוב ככה יהיו לך בעיות בחברה בכלליות. אתה לא חיי בג'ונגל אתה חיי עם אנשים אז אתה צריך לקבל אותם איך שהם ולא לחשוב שאתה יותר מהם. לא אמרתי שאתה חייב לקבל אבל אתה צריך לקבל את זה כי אחרת זאת תהיה מדינה מפוצלת וגם חלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה בדיוק אתה יותר טוב?

בזה שאתה מקיים כמה מצוות?

אז יש לי חדשות בשבילך זה לא עושה אותך ליותר טוב...זה רק הופך אותך למתנשא ושמוק

ובעניי אתה סתם עוד אחד שעושה דברים סתם והוא לא באמת מאמין בזה!

זהו חברה אני פורש למיטה

@CY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה בדיוק אתה יותר טוב?

בזה שאתה מקיים כמה מצוות?

אז יש לי חדשות בשבילך זה לא עושה אותך ליותר טוב...זה רק הופך אותך למתנשא ושמוק

ובעניי אתה סתם עוד אחד שעושה דברים סתם והוא לא באמת מאמין בזה!

זהו חברה אני פורש למיטה

@CY

משש מעניין אותי מי אני בענייך. אחד כמוך צריך לקפל את הרגליים, לקחת את החזיר והוודקה ולחזור למקום שממנו שהוא בא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שאתה רוסי

יא חתיכת פונג!!!

מי אתה חושב שאתה שתגיד מה אני ומה אני לא אהה?!?!?! בכלל אני לא מבין למה המנהלים נותנים לאנשים גזענים כמוך להישאר באתר הזה. הייתי מעיף אותי קיבינימט!!!

נ-א-צ-י זה מה שאתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משש מעניין אותי מי אני בענייך. אחד כמוך צריך לקפל את הרגליים, לקחת את החזיר והוודקה ולחזור למקום שממנו שהוא בא.

אז זהו? החלטת שכל מי שלא שומר מצוות הוא רוסי?! אמא שלי באה מבית סופר דתי (שאגב נולדה בארץ, וגם אבא שלי.) והיא נתנה לי לבחור בדרך שלי... לא עשתה לי שטיפות מוח כמו שאני מניח שעשו לך. פשוט גדלתי... קראתי. השכלתי לדעת שתמורה לא תצא לי מזה. ושוב אני חוזר על דוגמת השואה שכמעט וכל משפחתי נרצחו בה ואני שואל. איפה אלוהים?! אלוהים שאני צריך לא לאכול חזיר רק בשביל לרצות אותו.

הוא לא היה שם הוא לא הגן עליהם. נכון?! והם כן האמינו וכן התפללו. אבל זה לא עזר. אז למה שאני יאמין לאיזה ספר אגדות שהתפרש לא נכון?! ועל כל החרטוטים שאמרו לי שאני צריך לעשות על מנת לרצות את אלוהים.

I DONT GIVE A DAMN

העולם היה הרבה יותר שמח בלי דת. בלי יהדות. ובלי גזענים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת פונג ?? מה זה? :P

טובבבבבב

אבל אין מה לעשות, זה קיים, יש דת ואף אחד לא יכול ולא יוכל לבטל את זה.

אני לא גזען, להיפך, אני אוהב את העדה הרוסית , אבל אלה שמנסים להסיט את אלה ששומרים מנהגים לאכילת חזיר ועוד מתגאים בזה

אז אין להם מה לחפש פה.

עכשיו ביננו - נכון שאתם קצת מס***** ?!!! סתם בצחוק. תאמין לי אני לא גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה לי אליך

מה ההבדל בין מישהו שמסית אנשים לא לקיים מצוות

לבין מישהו שמסית אנשים כן לקיים מצוות?

אחרי שענית,

קודם הזכרת שאתה לא רוצה שיכריחו אותך לא לקיים מצוות, זה נכון

אבל למה להכריח אנשים לעשות משהו שהם לא מאמינים בו?

דבר אחרון, אל תבחר רק חלק מהציטוט ותענה רק עליו. תענה על הכל. פעם אחת, לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה אני עונה לך.

תחילת מענה:

לא בא לי לענות לך למרות שיש לי תשובה. למה? כי אין לי כבר כח להתווכח. אם היה בא לפה אדם והיה אומר שלא בא לו להתגייס כי הוא לא חייב כלום לאף אחד, אז כולם פה (כולל אני) היו קופצים עליו. אותו דבר לגביי......(אין ל כח לכתוב כבר )

סוף מענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת פונג ?? מה זה? :P

טובבבבבב

אבל אין מה לעשות, זה קיים, יש דת ואף אחד לא יכול ולא יוכל לבטל את זה.

אני לא גזען, להיפך, אני אוהב את העדה הרוסית , אבל אלה שמנסים להסיט את אלה ששומרים מנהגים לאכילת חזיר ועוד מתגאים בזה

אז אין להם מה לחפש פה.

עכשיו ביננו - נכון שאתם קצת מס***** ?!!! סתם בצחוק. תאמין לי אני לא גזען.

אתה בדיוק כמו YOT אומרים מלא דברים נגד הרוסים ופתאום החברים הכי טובים שלכם הם רוסים ואתם אוהבים אותם.

אבל באמת בואו נרד מזה...

אגב

פונג זה צעיר בצבא... למעשה זה אפילו יותר מצעיר... צ'ונג זה צעיר, פונג זה ממש צעיר רוקי.

"נכון שאתם קצת מס***** " נכון שאני קצת מה? מס...? תגיד תגיד. רוסי? לא. אני חצי פולני רבע אוסטרי רבע גרמני (הארי ממש :) ) ההורים צברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

about 5000 years ago religon was thought to be the cure to the disease of not knowing how the world came about and for a long time people thought it's true, but then 4000 years later the real cure was found, science. but people so obsest with religon saw it as the disease that will end the world, so in their own foolishness decided to irradicat the so called disease. blinded by their own belief in something that wasn't there, decided to kill all of those who dare to think differently. fortunately, the killing was not populer and had stop almost as soon as it began, although of some exception later on in history. those men were, instead, simply ridiculed and shuned from society. and as we progressed more and more into what is now the pressent we have come to realize that the men of science were right all along, yet however, some people still stick to their age old believe in their religon, what ever religon it may be. it's time for us to realize that not knowing isn't the most horrible disease, but believing in something that is foundamentally flawed and illogical. religon isn't the cure nor was it ever or will ever be, it is the disease, a disease that we must irradicat, not by the means of killing, but by the means of educatting. and the eductaion starts here, today, now!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

about 5000 years ago religon was thought to be the cure to the disease of not knowing how the world came about and for a long time people thought it's true, but then 4000 years later the real cure was found, science. but people so obsest with religon saw it as the disease that will end the world, so in their own foolishness decided to irradicat the so called disease. blinded by their own belief in something that wasn't there, decided to kill all of those who dare to think differently. fortunately, the killing was not populer and had stop almost as soon as it began, although of some exception later on in history. those men were, instead, simply ridiculed and shuned from society. and as we progressed more and more into what is now the pressent we have come to realize that the men of science were right all along, yet however, some people still stick to their age old believe in their religon, what ever religon it may be. it's time for us to realize that not knowing isn't the most horrible disease, but believing in something that is foundamentally flawed and illogical. religon isn't the cure nor was it ever or will ever be, it is the disease, a disease that we must irradicat, not by the means of killing, but by the means of educatting. and the eductaion starts here, today, now!

:lol:

חתיכת נאום... xyxthumbs.gif

אתה צודק 100% דרך אגב... רק למה באנגלית?? God damn it... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...