דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08) - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08)

All_eyes_on_me

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מטורף לחלוטין, בשביל להריץ PACKMAN 3D עם AAX4 :smile1:

אלכס אתה מגזים. לרוב האנשים הכרטיס הזה מספיק בהחלט והמחיר שלו מעולה.

מה גם שלא כולם יכולים להשקיע 3000 שקל בכרטיס מסך. או לא רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהיה יותר מדוייק , 2900PRO ב 820\950 עובר את ה 8800GT ...בהרבה משחקים כמו CRYSIS , UNREAL ,GOW , COD4 ...לפחות את אלו בדקתי מול 8800GT שגם יש לי .

יש לי שניים כאלה(2900 ) ושניהם עובדים בתדרים האלו עם הקירור המקורי (אפילו עושים 860\1000 אבל זה כבר מזל שלי)....

עדכון קטן , ב סדרת ה 2900 מהירות השיידרים תלויה במהירות הליבה ואי אפשר להמהיר שיידרים לבד ...זה עומד להשתנות , יש כבר תוכנה בשלבי בתא שתאפשר זאת , השיידרים הם הכוח העיקרי בכרטיסים האלו (ובכרטיסי מסך בכלל ) , ניתוקם מהליבה יאפשר העלאת מהירותם ברמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alex , אני רוצה להאמין שמה שאמרת זה בצחוק ...

סוג של צחוק, כי האמת זה כרטיס נכחד ואישית לא הייתי משקיע בכרטיס דור קודם. מה הבעייה לחכות עוד כמה שבועות לראות את סדרה 9 מגיעה ומחירי ATI נוחתים עוד קצת . . .וכמובן גם סדרה 8 של . 8800GT הוא גם ככה BARGAIN או איך שזה בעברית ואם מחירו יירד לרמות 1000 שקל אז באמת אפשר להגיד שזה כרטיס שמריץ את הכל.

ואגב, כשאומרים "מריץ את הכל" לגבי ה2900, יש לציין רזולוציות. עד איזו רזולוציה הוא יריץ משהו נורמלי בAAX4 שככה צריך באמת לשחק. לדעתי משחקים בלי AA זה על הפנים. לפעמים זה באמת מכה בשבילי, כי כבר חצי שנה אני מחכה שייצא כרטיס נורמלי שCRYSIS ירוץ ב1920X1200 על AAX4 ואני רואה שחופשי אני יחכה גם עד 2009 בקצב של הכרטיסים החלשים האלה (בשבילו כמובן).

עזבו, קנו 2900 רק תוודאו שהרזולוציה שלכם זה מה שהוא יריץ על 30FPS+ גם בעוד חצי שנה נגיד ולא "גבולי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD2900 פרו ב700+ שקל זה מחיר מצוין

הוא חזק יותר מה3850

ומשתלם למי שאין כרטיס חזק

בסטוק ה - HD3850 חזק מה - HD2900PRO.

אני אהיה יותר מדוייק ' date=' 2900PRO ב 820\950 עובר את ה 8800GT ...בהרבה משחקים כמו CRYSIS , UNREAL ,GOW , COD4 ...לפחות את אלו בדקתי מול 8800GT שגם יש לי .

יש לי שניים כאלה(2900 ) ושניהם עובדים בתדרים האלו עם הקירור המקורי (אפילו עושים 860\1000 אבל זה כבר מזל שלי)....

עדכון קטן , ב סדרת ה 2900 מהירות השיידרים תלויה במהירות הליבה ואי אפשר להמהיר שיידרים לבד ...זה עומד להשתנות , יש כבר תוכנה בשלבי בתא שתאפשר זאת , השיידרים הם הכוח העיקרי בכרטיסים האלו (ובכרטיסי מסך בכלל ) , ניתוקם מהליבה יאפשר העלאת מהירותם ברמות

[/quote']

ה - HD2900PRO רחוק מלעבור את ה - 8800GT גם ב - OC.

תראה פה את ההפרש של ה - 8800GT מה - HD2900XT כך שגם אוברקלוק אל מעבר למהירות של ה - XT לא יעזור מספיק בשביל להקטין את הפער שלא לדבר על לעבור את ה - 8800GT.

לינק - http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/radeon-hd3870-hd3850_20.html#sect1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מעולה, נתינה בראש ל- GTX Ultra, איפה nvidia? כמה זמן נראה להם שאפשר לסחוט כסף על כרטיס בן שנה רק בגלל שאין תחרות..

סחטיין AMD!

דבר ראשון, על מה בדיק את שמח, שסוף סוף שנה אחרי יצא כרטיס שעוקף את הULTRA במרווח של 10 אחוז, וגם זה רק במשחקים חלשים וישנים יחסית ???

דבר שני, זה עצוב שגם כרטיס כפול ליבה של ATI בקושי עובר את ספינת הדגל של . . .שנמצאת בשוק כבר . . .שנה (!).

אני הראשון שרוצה לקנות ATI ולעזור לה, אבל מה סבדיוק אני אקנה? במקום להשיק כרטיסים אימתניים וארכיטקטורה חדשה ע"פ המודל העסקי שלה, דוחה את זה ותשיק עכשיו כרטיסים מסכנים רק בגלל שאין לה תחרות, ו... היא צודקת במאה אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...