היי אני חדש! D: + עזרה :) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי אני חדש! D: + עזרה :)

Mister-G

Recommended Posts

מכיוון ששמעתי כל-כך הרבה על הפורום הזה החלטתי גם לעבור להגיב בו ;)

אז אני חדש פה (לא באתר רק בפורום) ולהתחלה של חברות ביני ולבין האנשים פה ובכלל לעזרה :D

אני צריך שתעזרו לי במשהו (לא הצליחו בשום פורום אחר חוץ מלומר לפרמט ולהחליף מה שלא ממש עוזר לי)....

קיצר התקנתי משחק בשם GENERALS ואחרי זה יש לי בעיה ב DIRECT X שכתוב לי כשאני נכנס

Direct Sound ,Direct Show and System Info לא עובדים וגם כשהפעלתי 3DMARK2001 (בלי קול!.רמז) זה פעל וכשהפעלתי משחקים זה לא פעל וכשנכנסתי למערכת ולמנהל ההתקנים והפכתי את בקרי קול ושמע ללא פעיל (SB LIVE משהו) אז משחקים פעלו אבל בלי קול, קיצר אני חושב שזו בעיה ב DIRECT X ואני לא מצליח להוריד את ה DX9.0a שלי למחוק ולהוריד דיירקט איקס 8.1 :( זה כזה מעצבן ולמי שיאכל לעזור זה באמת יעזור תודה רבה.

System:

WIN98SE

DX9.0

Detonator Drivers 43.45 2 GTS64MB Pro OverClocked a little (ניסיתי להחזיר וזה לא עזר)...

לעוד פירוט טיפה:

אני נכנס למשחק ומופיע מסך כחול וממש מעצבן ואז הוא נעלם , זו לא בעיה במחשב זה בגלל שהמסך פלזמה שלי הוא דיי דפוק אז לפעמים במקרים כאלה הוא מראה כאילו הכל נמס בפנים ורק כשאני לוחץ על איזה כפתור המסך מתאורר ואני חוזר למקום שממנו התחלתי (לווינדוס)...

מקווה שתעזרו לי TODA MEROSH :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח ו WTF GIFA 2? :)

קניתי הכל לפני שנה וחצי אני חושב שזה מסביר הכל שלא יכולתי לקנות כרטיס מסך יותר טוב O:

o;

אממממממממממ...... :\

:<>

דבר ראשון הכרטיס קול לא דפוק......

דבר שני משהו בדקתי ונידמה לי שאני צריך דרייבר לכרטיס קול? יש לכם הצעות!?? :< (רק לWIN98SE!!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...