כמה בעיות, קשור להכל! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות, קשור להכל!

e-d-a

Recommended Posts

;) ;) אני יודע שזה נראה ארוך אבל זה ממש לא וזה ממש חשוב תודה מראש (ולא להתעצל לקרוא) ;) ;)

אז בגלל שיש לי כמה בעיות אז החלטתי לפתוח פה את הדיון ולרשום את כל הבעיות בתמיכה: (כי כל בעיה יכולה ללכת לפורום אחר)

ואני יתחיל ממה שהכי מפריע לי לפחות מפריע.

2.זה העובדה המעצבנת שאני לא יכול לראות מהטלויזיה וזה מעצבן (וזה אחרי שהתקנתי את הקונטרול פאנל)

4.איך אני יכול ליבדוק של איזה חברה בדיוק הזכרון שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות מה שיש על המסך של המחשב על הטלויזיה.

3+4 פתחתי וראיתי ועל הזכרון רשום w (הזמנתי זיכרון winbond) ועל הלוח רשום k7ncr18d-pro מה שאומר שזה 2 אבל בסנדרה הוא כותב רק , אז למה הוא לא כותב 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא צריך להתייחס למה שסנדרה אומרת אם אתה רואה בעיניים משהו אחר.

מה הכוונה רשום על הזיכרון "W" ? אם זה וינבונד צריך להיות רשום עליו winbond (על כל צ'יפ).

הלוח בכלל הגיע עם יציאה ל TV ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על הלוח יציאה, יש לי כרטיס רידון 9500 פרו ואני מנסה לחבר דרכו.

ועל הצ'יפ עצמו רשום w על כל בנק (צ'יפ) אז אני מבין שזה winbond, אם לא אז תקנו אותי.

בעיה 3.גם נפטרה פתחתי את המחשב עכשיו ואני בטוח שזה הלוח.

אז נשאר לי לבדוק איזה חברה הזיכרון, ואיך אני יעעשה שאני יראה מהטלוויזיה, זאת אומרת בעיה 1 ו-4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרון אני לא יודע ובקשר לטלוויזיה יש לך יציאת tv-out והייתה אמור לקבל כבל מיוחד שמתחבר לטלוויזיה ולרדאון (בהה) זה נראה כמו כזה מפצל קטן שאיתו אתה מתחבר לtv .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את המפצל הקטן הזה לכרטיס ממנו כבל לטלויזיה ועדיין אני לא מצליח לראות כלום גם לא בתצוגות (למי שיש רידון יבין) ששם האפשרות היחידה שאני יכול עליה היא צג!

אז מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...