שווה לחכות לכרטיס חדש? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות לכרטיס חדש?

desheh

Recommended Posts

הביצועים היותר טובים האלה שאתה רוצה, זה נקודות נוספות שתקבל בבנצ'מארקים... כי הבדל רציני וממשי במשחקים-אתה פשוט לא תראה. אבל אם אתה רוצה את הטופ שבטופ, אני הייתי מחכה לnv35...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה הייתה מחכה ל NV35? הוא ממש לא יהיה שווה את זה! כרטיס ל אמשהו שכניראהלא יעבור את ה 9800 שלא נדבר על כך שהמחיר שלו יהיה בשמיים ויהיה עליו שואב אבק!

>:( >:(>:( >:(>:( מה!!!?

מה זה כל הבולשיט הזה!? הכרטיס הזה (לפי דברי NVIDIA) יהיה מהיר פי 1.5 עד 2 מה FX שמשתווה כמעט לרדאון 9800, וזה אומר שהוא יעבוד אותו בצורה סופר משמעותית!!!

דבר שני, מי אמר שהמחיר שלו יהיה בשמיים, קראת פעם חדשות באתר עליו!? אולי הוא יעלה כמו הרדאון 9700? עד שהוא יצא בארץ אתה לא יכול לדעת, אז בבקשה אל תזבל ת'שכל!!!

ודבר אחרון, איך אתה יודע שהוא יהיה רועש וגדול!? זה בדיוק ההפך ממה ש- אמרה!!!

וגם Sunny Jim צודק, אינה יכולה להרשות לעצמה אכזבה נוספת!

אז לדעתי (ולא רק לדעתי אלא לדעת הרבה פה) צריך ועוד איך לחכות ל-NV35. אין לאף אחד מה להפסיד, גם אם זה חודש של צפייה, לדעתי זה שווה את ההמתנה.

אז אני אישית מחכה ל-NV35, ומקווה שהוא יהיה ממש ממש פצצה... 8)

מי איתי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דשא - אני לא מבין למה לשאול שאלה אם אתה לא מעוניין בתשובה - נתתי לך אותה כבר לפני 2 או 3 עמודים...

לגבי הדיון שאתם מננהלים כרגע כמה עובדות :

1. והכי חשוב כי כנראה יש כאן טעות - בשום מקום לא מוזכר שnv35 ישתמש בddr2 אלא להפך מכל המקורות שאני שמעתי (רשמיים יותר ופחות) כולל המידע שפורסם לאחרונה בnvnews מוזכר ddr1 ז"א רוחב הפס לא ישתנה בהמון => במקום מהיר באס מהיר...

2. אמרה שnv30 יעבור את 9700 ב150% - לא קראתי אלא שמעתי אישית מנציג שלהם - ולכן אינני יודע כמה מה-pr הנוכחי הוא אמת (ויש לי ספקות לא קטנים) - כמו שאתם יודעים זה לא ממש קרה...

3. איזו מין הכרזה זאת שאין להם ברירה - ??? ::) - גם לmatrox לא הייתה ברירה אבל הם לא ממש הצליחו - לפעמים המתחרים פשוט יותר טובים.

4. עד שממש תוכל לקנות nv35 ייקח בין 2 ל3 חודשים שזה לא מעט זמן...

5. כמעט שכחתי אבל טוענת שלא יהיה רועש לnv35...

- מה זו הפנאטיות הזו לגבי חברות כרטיסים?

ושוב - אם אתה רוצה לקנות עכשיו או בחודש הקרוב - 9500/9700/9800 הם ההמלצה שלי עפ"י צרכיך ותקציבך אם בא לך לחכות חודשיים שלושה (אגב nv30 הוצג בסוף שנה שעברה - אנחנו כבר כמעט במאי ולקנות אותו זה סיפור מהתחת, כך שאני לא בטוח לגבי הזמן שייקח עד שממש נראה nv30 למרות שעפ"י כל ההצהרות הפעם הסיפור יהיה שונה...) חכה עד לnv35 ואם הוא לא יותר טוב קנה 9800 במחיר מוזל עקב תחרות!

*** אגב שימו לב שמחיר 9700 לא ירד בצורה משמעותי - כי לא ממש סיפקה תחרות - כך שאם זה גם יקרה הפעם 9800 לא ממש יירד אבל אתה הפסדת חודשיים של הנאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי

אתה יודע למה לא החלטתי לפני 2-3 עמודים?

אני בנאדם שאוהב להתלבט, וברגע שאני מקבל מפיק תשובות, אני מחליט על תשובה, וכרגע החלטתי. אני אחכה שה-NV35 יצא, בשל ירידת מחירים, ואז אני אקנה את ה9800P...

תודה לכולם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...