The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואו נגיד שאפשר להריץ בפס3 אבל אתם יודעים מה עזבו,בשביל בנאדם שלא חסר כסף ולא שכל עדיף תמיד לקחת XBOX360..תראו את הדרישות למחשב, לאקסבוקס יש חומרה נחותה יותר משמעותית והוא מריץ את זה אני מניאק אם לא הכל על High ב60 FPS עם FULL HD. ההחלטות שלנו יכולות רק להצטמצם אם זה הולך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Albetron עכשיו אתה מדבר שטויות

מבדיקות רציניות ניטרליות רוב משחקי ה360 הם ב720P לא FHD

רק בודדים מגעים לFHD ב360

חלק מהמשחקים רצים ב30 פריים לשנייה

וגם בעניין ההגדרות זה לא על הכי גבוה

זה שה360 עושה מתיחה לתמונה לא אופך משחק של 640P כמו COD4 לדוגמה ב360 ל1080P

אז אם אתה רוצה לשפוך עובדות תגיד עובדות נכונות לא שטויות במיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מעניין

תאוריה.. תעשיית משחקי המחשב תיפול חזק, יפסיקו לעשות משחקים לPC. הקונסולות ישלטו בתחום. לאחר חודש, יפרצו את המשחקים של הקונסולות ויהיה אמולטור שיאפשר להריץ אותם על המחשב. כך או כך, אני לא חושב שאנשים יפסיקו לשחק במחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יפסיקו אם פשוט ישחקו על מחשבים שלא בטוח יריצו WIN

קונסולה הופכת למחשב כולל הנידות וגם סלולריים הופכים למחשב

זה אומנם תהליך שלוקח זמן

אבל ככל שהזמן יתקדם לבן אדם הפשוט לא יהיה צורך במחשב מגודל

קונסולה ניידת תהייה מחשב לכל דבר +טלפון

ככה שלא בדיוק המחשבים ימותו הם רק ישתנו

גם קונסולות לא בדיוק יהיו קונסולות

פשוט יהיו מכשירים שישלבו את כל העולמות ביחד

ורואים את זה מתחיל לקרות אם הערוצים בWII

והתמיכה במולטימדיה בPSP\PS3\360

דפדפן\תמונות\סרטים\מוזיקה\אפילו חיבור לממיר

הכל מתחיל להיות בקונסולות

זה עדיין לא בשל לגמרי בדור הזה

אבל בדור הבא חוץ מארצות אם שפות מוזרות... קונסולה נייחת תוכל להחליף את המחשב

ויותר מאוחר קונסולה ניידת וסלולריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib

הסיבות שלך טיפשיות...לפסול את המשחקים בגלל שהגרפיקה לא מספיק חזקה היא סיבה מטומטת

אבל ההפסד הוא כולו שלך

על טעם וריח אין מה להתווכח. שיחקתי בחנות עם הבן שלי, ואפילו הוא הרגיש אכזבה מהמכשיר.

לדעתי יש משחקים ב-PS2 שנראים יותר טוב. אני לא כותב את זה כדי להרגיז אתכם פשוט כמעט וקניתי לו מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

לכן הקונסולה הזו לא נחשבת כאלטרנטיבה לקונסולות החזקות או למחשב אלא כתוספת לקיים,משנית.

יש לי לא מעט חברים שרכשו את הקונסולה לצד קונסולה אחרת או מחשב למשחקים.

ברוב העולם היא נתפסת כקונסולה משנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח אין מה להתווכח. שיחקתי בחנות עם הבן שלי, ואפילו הוא הרגיש אכזבה מהמכשיר.

לדעתי יש משחקים ב-PS2 שנראים יותר טוב. אני לא כותב את זה כדי להרגיז אתכם פשוט כמעט וקניתי לו מכשיר.

היה לי PS2 במשחקים החזקים של הWII הWII מציג גרפיקה טובה יותר

הבעיה שהמון משחקים לא מנצלים את היכולות שיש למכשיר ואפילו לא מגעים לרמת גרפיקה של גימקיוב

המצב כנראה ישתפר שחברות צד שלישי יפסיקו אם הפורטים לטובת משחקים שיפותחו מהתחלה למכשיר

ב2007 זה היה שנת השקה והרבה חברות צד שלישי לא תמכו חזק בWII

אבל יש מספיק סימנים שהמצב ב2008 יהיה הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת

לכן הקונסולה הזו לא נחשבת כאלטרנטיבה לקונסולות החזקות או למחשב אלא כתוספת לקיים,משנית.

יש לי לא מעט חברים שרכשו את הקונסולה לצד קונסולה אחרת או מחשב למשחקים.

לגימר מה שאתה אומר נכון מאוד

מי שקונה את הWII במחשבה שזה תחליף לPC מבחינת משחקים יתאכזב

המשחקים מאוד שונים לטוב ולרע אם יתרונות וחסרונות גדולים

לא הייתי אומר משנית אלה נוספת ולצד המחשב תקבל כל ז'אנר שקיים בתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הקרבה המסתמנת של הקונסולות למחשב וההיפך (כמו SFF), אני צופה שבעתיד 2 הצדדים יאפשרו פונקציונליות דומה גם של מחשב ביתי וגם של מרכז מדיה, הן מבחינה ארגונומית והן מבחינת תוכנה.

אבל לא משנה כמה הגבולות יהיו מטושטשים מהבחינות הנ"ל, בנוגע לעולם הגיימינג תמיד תהיינה 2 גישות שונות (הן מבחינת המפתחים והן מבחינת הגיימרים), שיבדילו בין מחשב לקונסולה באופן שלא יאפשר עדיפות של צד אחד על פני השני, 2 גישות שצריכות להתקיים בו זמנית כדי לאפשר צמיחה של תעשיית המשחקים:

הגישה הראשונה מייצגת את מכונת המשחקים הייעודית, זו שמצד אחד מקובעת בחומרה שלה, ומצד שני מציעה לשחקן חוויית משחק משופרת בזכות אמצעים מיוחדים לאינטראקציה הפיזית שלו - כמו הבקרים של ה WII. גישה זו מאפיינת קונסולות ומכונות arcade.

למאפיין של חומרה מקובעת (שבקרי שליטה מיוחדים של קונסולה מהווים חלק ממנו), עם כל החסרונות הברורים שלו, יש לו גם ערך חיובי בכך שהוא מאפשר פיתוח קל יחסית של משחקים עבור הקונסולה הספציפית, עם יציבות משופרת והרבה פחות תקלות.

ולגבי חווית משחק משופרת כתוצאה מבקרי שליטה מיוחדים - לדעתי בעתיד דבר כזה צריך לאפיין כל קונסולה, באופן שלא יבוא על חשבון היבטים אחרים (כמו החומרה הנחותה של ה WII). ואני מדבר על דברים שבאמת ירחיבו את הדרך שבה אנחנו משחקים במשחקים, לא סתם ג'ויסטיקים.

לעומת הגישה הזו, קיימת הגישה הנוספת שמייצגת את הגמישות, ה multi-platform, הביצועים והשיפור בטכנולוגיות הפנימיות של המשחקים (פריצות דרך במכניקה הפנימית של המשחק או אלגוריתמים חדשניים). גישה זו היא נחלתו של ה PC, תמיד היתה ותמיד תהיה.

תמיד יהיה רצון לפתח מדי פעם משחקים לכמה שיותר פלטפורמות, או משחקים שמטרתם להיות ה"דור הבא" - לא מבחינת ממשק ושליטה (נחלתם של הקונסולות), אלא מבחינת תוכן פנימי וביצועים - בין אם מדובר בגרפיקה שמותחת את הגבולות הקיימים (CRYSIS), בין אם מדובר בפיצ'רים חדשים שדורשים כוח חישוב יוצא דופן (SupCom), ובין אם מדובר בטכנולוגיות חדשניות של מנועי המשחקים שמאוחר יותר ייושמו במשחקים בפלטפורמות השונות (כמו ה context-based של FEAR, או טכניקות להפיכת משחק ל"לא-לינארי", או מזג אויר דינאמי וכד').

אותם המשחקים שמפותחים כ"דור הבא" בהיבטים הנ"ל, ובד"כ מכוונים לריבוי פלטפורמות ו/או לחומרה חזקה ככל האפשר, יהוו בסיס להנדסת המשחקים העתידיים לקונסולות ולמכונות המשחק. אפשר לומר שה היא כאילו פלטפורמת ה"ניסויים" למשחקים שיבואו לקונסולות מאוחר יותר.

אז ככה אני רואה את זה - 2 גישות שונות שמתקיימות בו זמנית ומשלימות אחת את השנייה, כדי לאפשר צמיחה של תעשיית המשחקים. לכן לדעתי אין סיכוי שקונסולות ידחו את ה הצידה או להיפך.

אני בעצם לא רואה את זה בתור "מחשב VS קונסולה" אלא בתור "מכשירים שמייצגים את הגישה הראשונה VS אלו שמייצגים את הגישה השנייה". כיום זה לעומת , בעתיד אולי יהיו מכשירים אחרים לגמרי, אבל לדעתי תמיד יהיו מכשירים שייצגו כל אחת מ 2 הגישות, ו ל 2 הצדדים תמיד יהיה ביקוש מבחינת מפתחי משחקים ומבחינת הגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SerpentMage מזג אוויר משתנה\זמן משתנה\ועוד היו אפילו GBC ("גימבוי בצבעים ")

אתה לא חייב לזה כוח חישוב גדול יש דרכים אחרות לאפשר את זה שזה ישפיע על המשחקיות

היה אפילו משחק שמודד אור בחוץ בזמן אמת וככה משנה את המשחקיות

כל עניין הפיזיקה\גרפיקה\AI וכו משני משחקיות ששחקני המחשב מדברים על זה הרבה אפשר לעשות גם בדרכים אחרות אם תוצאה דומה מבחינת משחקיות ברוב המקרים

אולי איכות התמונה לא תהייה זהה אבל משחקיות אפשר לעשות מאוד דומה גם בקונסולות

בעניין שליטה תאורטית אין בעיה למפתחים לאפשר עכבר ומקלדת בכל משחק של הקונסולות הנייחות בשוק

לכל אחת יש רק שמפתחים לא נוהגים להשתמש בו כמו שמפתחי משחקי מחשב לא נוהגים ליצר משחק במיוחד לגיים פאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SerpentMage מזג אוויר משתנה\זמן משתנה\ועוד היו אפילו GBC ("גימבוי בצבעים ")

אתה לא חייב לזה כוח חישוב גדול יש דרכים אחרות לאפשר את זה שזה ישפיע על המשחקיות

היה אפילו משחק שמודד אור בחוץ בזמן אמת וככה משנה את המשחקיות

דיברתי ממש בכלליות וסתם זרקתי דוגמאות. למה אתה נתפס לקטנות?

אם הייתי מפתח משחק עם מנוע משחק חדשני לגמרי ולא היו לי אינסוף משאבים, הייתי מעדיף לפתח אותו ל , כי הייתי רוצה לשים יותר דגש על מנוע המשחק ופחות על האינטראקציה של השחקן. ה אידיאלי למשימה הזו. עזוב עכשיו דיון קטנוני בדוגמאות ספציפיות של מזג אויר דינאמי.

כל עניין הפיזיקה\גרפיקה\AI וכו משני משחקיות ששחקני המחשב מדברים על זה הרבה אפשר לעשות גם בדרכים אחרות אם תוצאה דומה מבחינת משחקיות ברוב המקרים

אתה יכול לנסח את עצמך מחדש ולהוסיף פיסוק? לא הבנתי בכלל את המשפט הזה.

בעניין שליטה תאורטית אין בעיה למפתחים לאפשר עכבר ומקלדת בכל משחק של הקונסולות הנייחות בשוק

לכל אחת יש רק שמפתחים לא נוהגים להשתמש בו כמו שמפתחי משחקי מחשב לא נוהגים ליצר משחק במיוחד לגיים פאד

באיזה הקשר הפסקה הזו? זה אמור להתקשר למשהו שאמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לכם שמאז שיש לי 360 אני כבר לא משחק במחשב כלום,זה פשוט יותר כיף ויש הרבה יותר משחקים.

אין מספיק משחקים טובים למחשב,משעמם רצח עד שיוצא משהו טוב ולאומת זאת לקונסולות כל שניה יוצא משחק טוב עם גראפיקה טובה.

ואם אתם רוצים לדעת אז יותר כיף לשחק משחקיי FPS עם שלט מאשר מקלדת ועכבר,ואני אחד שפעם אמר לעצמו "זה לא כיף לשחק משחקים בגוף ראשון עם שלט,אי אפשר לכוון כמו שצריך" תאמינו לי...

ותפסיקו כבר לזיין במוח שבקונסולות הגראפיקה לא הכי גבוהה,יופי אז בכמה משחקים נדירים הגראפיקה היא על כמעט הכי גבוה בגלל שזה פורט מהמחשב.

אבל 85% היום מהמשחקים הם מהקונסולות ופועלים הרבה יותר טוב בקונסולות.

בשביל לשחק LOST PLANET במחשב צריך 8800GTX בשביל לשים הכל הכי גבוה עם רזולוציה1280X1024 כדיי שזה יעבוד כמו ב360,בXBOX זה פועל חלק אפילו יותר משום שאפילו במחשב עם GTX יש יותר ירידות FPS מאשר בXBOX.

וזה לא רק המשחק הזה,זה גם ב DIRT ככה וגם ב GRID זה יהיה ככה.

ואל תשכחו את PROJECT OFFSET שגם בשבילו יהיה צריך מחשב ממש חזק בזמן שב360 זה ירוץ חלק על הכי גבוה ב1080I.

ומה עם WARHOUND?

מחשב חזק לגיימר לא משתלם,אתה קונה מחשב ב6-7K ואז אין לך מה לשחק.

הינה אפילו עבר ל360.

ועוד לא התחלתי לדבר אפילו על הPS3 שגם לו לא חסר משחקים ממש טובים ועוד יותר בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MassiveAmmo עכשיו אתה ממציא דברים

תראה כמה עובדות

1-משחק השנה ל360 ב2007 בגימספוט וIGN היה COD4

המשחק יצא באותו הזמן גם לPC ונראה טוב יותר על

גם הרבה משחקי 360 בולטים אחרים כמו ביוסוק\DIRT\גיטר אירו\ועוד יצאו לPC באותו הזמן

וחלקם תומכים בשלט 360 ככה שגם בעניין השליטה אין לך יתרון

2-רוב משחקי ה360 תומכים ב720P חלקם והילו 3 זה חלק מזה בפחות

וגם בעניין הגדרות אם משווים באמת ומקרוב אז היתרון של המחשב ברור

זה שנוהגים לשחק רחוק בקונסולות זה כבר סיפור אחר שלא קשור לאיכות התמונה

בקיצור ה360 זה לא מכונת הפלא שאתה עושה מימנה

היא כבר שנתיים בשוק ומתחילים לראות את הגיל

אתה יכול לנסח את עצמך מחדש ולהוסיף פיסוק? לא הבנתי בכלל את המשפט הזה.

סתם דוגמה

יש קופסה במשחק שאם אתה יורה בה היא מתפוצצת

המפתחים יכולים להראות את הפיצוץ בכל מיני טכניקות של פיזיקה\גרפיקה\סאונד וכו

במחשב בגלל הכוח העדיף בהרבה מול הWII יש להם יותר אפשרויות ויכולים לעשות את זה יותר איכותי

אבל המשחקיות לא תשתנה בגלל זה

ברור שיהיו הרבה שיעדיפו משחק שנראה טוב יותר מהבחינות של איכות תמונה \פיזיקה וכו

אבל זה שינוי קוסמטי ולא דבר שחייבים אותו למשחק

כמובן שיש משחקים שגם שינוי קוסמטי מאוד חשוב כמו משחקי מרוצים לדוגמה

רק רציתי להראות שמה שאתה אומר שלמחשב יש יתרון שהוא יכול להשתמש בכוח העדיף לשינוי משחקיות

הוא בבסיסו לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...