The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון?

simonsix

Recommended Posts

לפני כן,קראו את הנתונים מהבלוג המענין הזה של פול אמנסטוי.

http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=7872057&publicUserId=5663494#comments

לא בדקתי נתונים לגבי 2007 (אעדכן בהמשך)

שנת 2007 היתה לשנה החזקה ביותר מעולם במכירת משחקים לקונסולות,

התעשיה מכרה ב 18 מיליארד דולר לעומת 12.5 מיליארד שנה קודם.(ע"פ NPD נתונים שנתיים)

הנתונים מרשימים בהחלט.עדיין לא פורסמו נתוני ה PC

http://videogamemedia.com/article.php?id=494&cat=News

אז מה דעתכם,משחקי ה הולכים להיעלם מין העולם בעוד X שנים,או להיפך?

חוו דעתכם,רצוי עם "קבלות" עובדתיות למי שמביע עמדה נחרצת.

נכון להיום ,תעשיית משחקי המחשב חיה ובועטת אולם מדי פעם עולה השאלה הכותרתית למעלה.

דעתי-אני והנכדים שלי בעוד כמה עשרות שנים נשחק אחד מול השני ב COD50 ברשת על גבי :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שקונסולות וPC מתקרבים מאוד אחד לשני ומקווה שבדור הבא יאפשרו

את כל הדברים הבסיסים שPC מאפשר

סך הכל PC=מחשב אישי וזה מה שקורה בסלולריים \קונסולות ניחות ונידות וכו

השינוי הגדול זה החוסר תלות בWIN כמערכת הפעלה

ואני מקווה ומעריך שבדור הבא לא נהייה חייבים WIN למתרות של מחשב בידורי

בעניין משחקים יש המון מולטיפלטפורם היום ככה שאני לא חושב שPC הולך למות

שנה קודמת יצאו DIRT\COD4\קריסיס\ביוסוק \ועוד לPC ואני לא מעריץ גדול של COD4

אבל ב360 הוא היה משחק השנה

גם ב2008 המון משחקי PS3\360 יצאו גם לPC

הPC לא הולך למות רק משתנה

אין המון בלעדיים כמו פעם לטוב ולרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

כנות? אני לא יודע באיזה חדר חנוק אתה יושב, אני נמצא בחדר ממוזג, מאוורר ומאוד נעים לי פה.

אני יכול לספור על יד אחת את מספר הגיימרים בארץ שיכולים להרשות לעצמם לוקסוס כמו שאתה מתאר (טלוויזיה 42 מערכת סארונד וכו').

רוב שחקני הקונסולות משחקים בקונסולה על מסך 21 באותו חדר חנוק שאתה תיארת מקודם.

לוקסוס? ממש לא. את הפרט שלי רכשתי ב-7,000 (אתה יכול לראות בצד). היום באותו מחיר ניתן לרכוש 360/PS3 + 32 אינץ'. בדיעבד זה מה שהייתי צריך לעשות במקום להוציא כסף על מחשב שעוד שנה יחשב לעגלת סופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי ברמת הגרפיקה היפה שהגיימר רוצה לראות במשחקי מחשב.

וזה ממש לא נכון שמחשבים הופכים לעגלות תוך שנה.

קח את הכרטיס מסך שיש לי 1950XTX ,זה כרטיס מ2006 שעדיין מריץ משחקים על הגרפיקה המקסימלית

ברזולוציות שהמסך שלי מאפשר (1440X900)

לפי מה שאתה אומר ,הכרטיס הזה היה צריך להיזרק לפני שנה ויותר.

אז אין צורך להיסחף יתר על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולים להמשיך ולהספיד את ה- כמה שרק רוצים, הוא לא ימות אף פעם, העתיד לא טומן בחובו מוות של מכשיר זה או אחר אלא דווקא שכל מכשיר ידע לתקשר אחד עם השני(כמו למשל ה360 עם המחשב דרך הלייב וכך אפשר לשחק מולטי ביחד).

עדות לכך שהמחשב עומד איתן אפשר לראות בשנה הפשוט מעולה שהיתה למשחקים שלו, כותרים מעולים בכל ז'אנר, משחקים שאנשים רק בשבילם קנו מחשבים חדשים, זה די אומר הכל.

האיום היחידי שאני רואה בנוגע למחשב זה הפיראטיות, כיום אין משחק שאי אפשר לפרוץ אותו ולא משנה עד כמה ההגנה שלו תהיה טובה, השאלה היא לא אם יפרצו אלא מתי. דבר זה עושה את הפיתוח לPC פחות כדאי מאשר לקונסולות.

בסופו של דבר אפשר לומר שPC והקונסולות זה עולם אחר לגמרי, כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו, אני בתור בעל מחשב שנחשב בטופ שאפשר להשיג כרגע וגם כבעל 360 יכול לומר שהכמות שימוש שלי במחשב היא פי 10 ויותר מאשר ב360 וזה אומר הכל.(לפחות לגבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפי-סי לא עומד למות. כל המשחקים החינמיים למיניהםכמו 2 MOONS או ARCHLORD ימשיכו להחיות את המחשב כי בינתיים זהו המכשיר היחיד המציע משחקים חינמיים להמונים.

חוץ מזה, גם אם לא למטרות משחקים, אני רוצה לראות משהו גוילש באינטרנט עם שלט של XBOX. הצחשב אולי ישכח, יהפוך למנודה, אבל לא ימות-ותמיד יש סימולטורים להרצת משחקי PS או XBOX או גם PSP עפ ה-.

PC 4 Lyfe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

לוקסוס? ממש לא. את הפרט שלי רכשתי ב-7,000 (אתה יכול לראות בצד). היום באותו מחיר ניתן לרכוש XBOX 360/PS3 + טלוויזיה 32 אינץ'. בדיעבד זה מה שהייתי צריך לעשות במקום להוציא כסף על מחשב שעוד שנה יחשב לעגלת סופר.

זה בדיוק הפוך, עד שמסיימים את הפיתוח של הקונסולות, היכולת גרפית שלהם דור אחד אחור לעומת ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

לוקסוס? ממש לא. את הפרט שלי רכשתי ב-7,000 (אתה יכול לראות בצד). היום באותו מחיר ניתן לרכוש 360/PS3 + 32 אינץ'. בדיעבד זה מה שהייתי צריך לעשות במקום להוציא כסף על מחשב שעוד שנה יחשב לעגלת סופר.

משחקים יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל יותר לפרוץ משחקים למחשב מאשר הקונסולה כי המחשב הוא הרבה יותר נגיש לכלל מאשר הקונסולה.

בכל מקרה אם וכאשר נצטרך להתקל בתחרות רצינית של המחשב מול הקונסלות, זה יקרה בעוד הרבה זמן.

הקונסלות הן שיפסידו וזאת מכיוון שהקונסולה נהיית דומה למחשב ולא להפך.

למעשה הקונסלות עצמן הן מחשב, אך אם לא יתווספו להן תכונות כמו של מחשב-אינטרנט (מלא על כל אפשרויותי)ו המחשב לא יגבע.

בקרוב מאוד הקונסלות עצמן יהפכו למחשבים לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקסוס? ממש לא. את הפרט שלי רכשתי ב-7,000 (אתה יכול לראות בצד). היום באותו מחיר ניתן לרכוש XBOX 360/PS3 + טלוויזיה 32 אינץ'. בדיעבד זה מה שהייתי צריך לעשות במקום להוציא כסף על מחשב שעוד שנה יחשב לעגלת סופר.

עזוב אותך, אפשר לחבר גם לכל טלויזיה בדיוק כמו קונסולה. לא שצריך את זה כי יש היום מספיק מסכי LCD בגדלים שונים שעושים את העבודה לא פחות טוב.

במחיר של קונסולה+אביזרים נלווים אפשר לקנות שיהיה רלוונטי לשנתיים לפחות ואז למכור אותו בחלקים, להוסיף כסף ולקנות משהו לשנתיים הבאות שכאמור יציג יכולות טובות בהרבה מקונסולה בת 3.

זה אחד היתרונות הגדולים במחשב-מולטי טאסקינג.

מבחינתי ,למשחקי FPS אין תחליף למקלדת +עכבר וכמה שניסיתי קונטרולרים וגיימפאדים של .

לא הצלחתי להתחבר.סורי.

נכון מאוד. עדיפות (לדעתי) רק במשחקי מכות או מרוצים. לא ברור לי איך ניתן לשחק משחק אסטרטגיה או FPS על קונסולה ולהנות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולה עדיפה במשחקי מכות, מירוצים, פלטפורמרים למיניהם ורוב משחקי הספורט, מה גם שאי אפשר לשכוח את השימוש הנרחב שיש בקונסולות באביזרים נוספים כמו האייטוי והשטיחי ריקוד האלה (אולי לגיל שלנו לא רלוונטי אבל בהחלט נתח נכבד מהמכירות).

בנוגע לאסטרטגיה אז אין ויכוח כאן בקשר לעליונות של המחשב, יהיה מעניין השנה לראות איך CIV ו-ENDWAR יעבדו על הקונסולות, אלה משחקי אסטרטגיה.

בקשר לFPS , המחשב עדיף אבל אחרי שלומדים לשחק כמו שצריך עם השלט אז אין שום בעיה לשחק בכל FPS וליהנות מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולה עדיפה במשחקי מכות, מירוצים, פלטפורמרים למיניהם ורוב משחקי הספורט, מה גם שאי אפשר לשכוח את השימוש הנרחב שיש בקונסולות באביזרים נוספים כמו האייטוי והשטיחי ריקוד האלה (אולי לגיל שלנו לא רלוונטי אבל בהחלט נתח נכבד מהמכירות).

בנוגע לאסטרטגיה אז אין ויכוח כאן בקשר לעליונות של המחשב, יהיה מעניין השנה לראות איך CIV ו-ENDWAR יעבדו על הקונסולות, אלה משחקי אסטרטגיה.

בקשר לFPS , המחשב עדיף אבל אחרי שלומדים לשחק כמו שצריך עם השלט אז אין שום בעיה לשחק בכל FPS וליהנות מכך.

בזבוז זמן, לפד אין דיוק כמו לעכבר , כל תנועה של הפד על הצירים מאוד רגישה! קשה לדייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות,יד ימין יורה בנשק+ מכווננת את היעד,יד שמאל מניעה את השחקן+אופציות נוספות .

שילוב של השניים בגיימפד אחד פשוט לא נוח.

מישהו מצא נתוני מכירות ל לשנת 2007?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...