The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לזה סוף קרירין.

לכל קונסולה יש את המשחקים הבלעדיים שלה.

למשחקי מחשב למזלנו יש המון משחקים וזה מספק אותי .

צריך גם לחיות ,אתה יודע.. ;)

זה כבר עניין של טעם אותי מחשב לבד לא מספק ובכלל אני לא אוהב את רוב המשחקים במחשב

אני יכול להעיד על עצמי שלא חסרים לי בכלל המשחקים של ניטנדו ואני בטוח שזה תקף להרבה שחקני מחשב אחרים.

כמו שאמרתי עניין של טעם

ודרך אגב הכרטיס מסך בWII זה של ;D ;D ;D

בכל מקרה אני כבר שנים מחכה לאמולטור טוב למשחקי DS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על עצמי שלא חסרים לי בכלל המשחקים של ניטנדו ואני בטוח שזה תקף להרבה שחקני מחשב אחרים.

אני איתך,

יש כל כך הרבה משחקי מחשב לכל הז'אנרים מה גם שבסופו של דבר המשחקים הבלעדיים לקונסולות מגיעים למחשב ,

כך שלרדוף אחרי עוד כמה משחקים בודדים חסר טעם ולא מצדיק רכישה של קונסולה.

הרבעון האחרון המטיר עלנו המון כותרים משובחים שלא הספקתי לסיים עדיין את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה משחקי מחשב לכל הז'אנרים מה גם שבסופו של דבר המשחקים הבלעדיים לקונסולות מגיעים למחשב ,

כך שלרדוף אחרי עוד כמה משחקים בודדים חסר טעם ולא מצדיק רכישה של קונסולה.

לא לכל הז'אנרים

משחקים בסגנונות יפנים לא נפוצים במחשב

פה ושם יש לך פורט אבל בדרך כלל המשחק לא מגיע למחשב

חוץ מבצורה לא חוקית דרך אמולטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שכל היופי (גם אם הוא עולה לנו לא מעט כסף ) במחשב זה האפשרויות המגוונות והאופציה לשדרג אותו מפעם לפעם.

רובם קונים חומרה לשוק הבינוני/נמוך ומתפלאים אחרי שנה +- שהמחשב לא סוחב.

קונים פעם אחת מחשב חזק (שכמו שדניס אומר,לא עולה היום הרבה,ה 8800GT הוא כרטיס חזק במחיר מעולה)

ומדי פעם משדרגים.

קונסולה להבדיל,מקובעת לרכיבי החומרה ההורכבו בה ולא ניתנת לשינוי.

צודק! אומנם המחשב שלי כבר לא חזק כמו פעם, אבל עם תוספת של כרטיס 8800GTS G92 אני כבר מריץ את כל המשחקים בהגדרות גבוהות חלק 1280X1024, למעט קרייסיס.

R9800PRO, 6600GT, 6800GS, HD2600XT, 8800GTS 512, וכל זה במחזור החיים של אותו המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קונסוליה שנמכרת זה בעצם לקוח שהעדיף לא לקנות מחשב. פשוט מאוד. זו הדעיכה האמיתית.

לדעתי המחשב ירד קצת מגדולתו (הוא עדיין שולט) בעיקר בגלל שהרבה חברות מעדיפות לעבור לפתח אקסלוסיבית לקונסולות בעיקר בגלל הבעיה של משחקים פרוצים והפסד עצום של רווחים.

אגב העתיד לא שייך לקונסולות ולא למחשב. יהיה לנו איזה מכשיר שידע להריץ גרפיקה ברמה גבוהה אבל ידע לעשות פעולות כמו מחשב (מקלדת, עכבר...). רואים את המגמה הזאת לאחרונה כשכל קונסולה שיוצאת מקבלת כמה מאפיינים של מחשב. עוד מעט הגבולות יטשטשו לחלוטין.

אגב דיון מאוד מעניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי הדעיכה היא בצד של הקונסולות, שימו לב כמה חברות מייצרות היום קונסולות וחלק מהם מוכרים בהפסד.

מיקרוסופט, סוני, נינטנדו. סגה פרשה (זוכרים את ה-DC), פנסוניק עם M2, אטארי עם JAG64, NEO-GEO

אם סוני תכשל בדור הזה אני בספק אם יהיה המשך ל-, גם לא במצב מזהיר. כמובן שנינטנדו לא מוכרת בהפסד עקב חומרה חלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוכרים בהפסד, אבל רק בגלל שהרווח האמיתי בא מהמכירות של המשחקים...

כל הורדת מכירית של קונסוליה גורמת להמון אנשים לקנות אותה. כל אחד שקונה קונסולה יקנה עוד הרבה משחקים במהלך החיים של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קונסוליה שנמכרת זה בעצם לקוח שהעדיף לא לקנות מחשב. פשוט מאוד. זו הדעיכה האמיתית.

לדעתי המחשב ירד קצת מגדולתו (הוא עדיין שולט) בעיקר בגלל שהרבה חברות פיתוח מעדיפות לעבור לפתח אקסלוסיבית לקונסולות בעיקר בגלל הבעיה של משחקים פרוצים והפסד עצום של רווחים.

אגב העתיד לא שייך לקונסולות ולא למחשב. יהיה לנו איזה מכשיר שידע להריץ גרפיקה ברמה גבוהה אבל ידע לעשות פעולות כמו מחשב (מקלדת, עכבר...). רואים את המגמה הזאת לאחרונה כשכל קונסולה שיוצאת מקבלת כמה מאפיינים של מחשב. עוד מעט הגבולות יטשטשו לחלוטין.

אגב דיון מאוד מעניין!

אני מסכים אם החלק האחרון לא הראשון

לדוגמה המשחקים העיקרים שלי היום זה זלדה WW (משחק גימקיוב שאני משחק בWII ) וביוסוק בPC

משחקים מאוד שונים לסוג מאוד שונה של פלטפורמה

שאני יעבור את המשחקים האלו בטח אני ישחק משחק גימקיוב\WII אחר ומשחק אחר

אני קניתי מחשב וקונסולה יפנית לקבל את כל סוגי המשחקים

בדור הבא אני מקווה שקונסולה תאפשר את כל הדברים הבסיסים שמחשב מאפשר

אם זאת תהייה קונסולה נידת אז בכלל אני יהיה מרוצה

דווקא לדעתי הדעיכה היא בצד של הקונסולות, שימו לב כמה חברות מייצרות היום קונסולות וחלק מהם מוכרים בהפסד.

מיקרוסופט, סוני, נינטנדו. סגה פרשה (זוכרים את ה-DC), פנסוניק עם M2, אטארי עם JAG64, NEO-GEO

אם סוני תכשל בדור הזה אני בספק אם יהיה המשך ל-PS4, גם מיקרוסופט לא במצב מזהיר. כמובן שנינטנדו לא מוכרת בהפסד עקב חומרה חלשה.

MS לא יכולה להרשות לעצמה לפרוש ויש לה את הכסף לממן קונסולות להרבה שנים

הסיבה שהיא לא תפרוש זה שהכסף הגדול שלה היום זה מי WIN+אופיס וקונסולות מתחילות בתהליך להיות תחליף לPC סטנדרטי

זה אומר בי בי לWIN בקונסולות היפניות כולל הניידות ובעתיד זה יכול להיות שוק עצום

ולצמצם לה מאוד את השוק

בגלל זה MS מנסה להיכנס לכל דבר שיכול להזיק לה בעתיד

קונסולות\סלולריים \וכו

היא יודעת שהשוק הגדול בעתיד לא יהיה חייב סטנדרטי שכולל WIN

אז היא מכניסה את התכנות שלה בדרכים אחרות ומנסה לפתוח תחומים חדשים שבעתיד יכולים לעזור לה להרוויח

WIN בדור הבא של הקונסולות היפניות יכול להיות מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל הז'אנרים

משחקים בסגנונות יפנים לא נפוצים במחשב

פה ושם יש לך פורט אבל בדרך כלל המשחק לא מגיע למחשב

חוץ מבצורה לא חוקית דרך אמולטור

הם אף פעם לא היו נפוצים על המחשב וגם לא אמורים להיות שם, אף אחד גם לא בדיוק רוצה אותם שם.

מי שהם מעניינים אותו יקנה את הקונסולה המתאימה, אלו משחקים שתמיד היו פרופר רק לקונסולות (וטוב שישארו שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מבחינתך זה טוב אבל אני בטוח שאני והרבה אחרים היו רוצים פלטפורמה מאוחדת כמו בסרטים לדוגמה

תחשוב על זה כאילו למחשב יש של דרמה\היסטוריה\ואימה (סתם בלי קשר לכלום -רק לצורך הדיון)

אבל אין לו -קומדיה\פעולה\וסרטים מצוירים

אם זה היה נגן המדיה שלך הייתה אומר שזה חיסרון גדול גם אם לא הייתה אוהב קומדיה\פעולה\וסרטים מצוירים

פשוט כי לא הייתה לך אפשרות כזאת מהתחלה

אתה גם בטח לא מנסה הרבה משחקי קונסולות ואולי מפספס דברים

אני יגיד לך ככה אני לא מת על RTS אבל שמח שיש לי אפשרות לשחק בהם

ולפעמים מנסה משחקי RTS

ואותו הדבר

אני מנסה חדשים לפעמים מופתע לטובה לפעמים מאוכזב

לשים חומות כאילו אם זה פלטפורמה שאתה לא קונה זה לא שווה זה טמטום מבחינתי

ואם לPC כן היו את כל סוגי המשחקים לא הייתי מרגיש צורך בקונסולה יפנית גם לא בגלל השליטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הסלידה שלי ממשחקי מחשב באה בגלל שכל יום חדש יש כרטיס גרפי וכל שנייה צריכים לשדרג

קונסולה לעומת זאת קונים פעם אחת והיא מריצה כל משחק וגם היא פתרון כלכלי הרבה יותר טוב

urib

הסיבות שלך טיפשיות...לפסול את המשחקים בגלל שהגרפיקה לא מספיק חזקה היא סיבה מטומטת

אבל ההפסד הוא כולו שלך

ולגבי האחרים , יש פה עניין של טעם ומי שלא משחק סדרה מסויימת אז מן הסתם שלא יהיה לו את החשק ... לי אין שום זיקה ושום חשק למשחקים של PS3 וגם כל מיני המשחקים הטובים של ... בגלל טעם...אבל גם בגלל שפשוט אין לי דחף אליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהוא חשוב - מודים למשחקים שזה פופלארי רק ב PC

נניח עובדים על משחק שנתיים משחררים אותו ל PS3

ויש לו "מעריצים" שמכינים לו כל מיני מודים שיתנו למשחק אורך חיים ארוך יותר [לפעמים תוספת של שעות][שזה בונוס ענק]

אתם תרצו לקנות משחק שאתה יודעים שלא יעדכנו אותו

או אתם תרצו לקנות משחק שאתם יודעים שיכינו לו מודים שיוסיפו מפות חפצים משימות וישנו אותו גרפית וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כבר מזמן יצאו משחקי שנתנו לך אפשרויות ליצר שלבים

ובזמן האחרון יצאו כמה שמאפשרים מודים

נכון זה ההתחלה אבל זה קיים

ברור שכרגע הרבה יותר נוח ליצר מודים ושלבים במחשב

אבל זה לא חייב להיות ככה לנצח

שנית יש משחקים שנותנים כל כך הרבה מההתחלה שאתה לא חייב מודים ותוספות למשחק

לדוגמה זלדה TP זה מעל 60 שעות משחק + עוד הרבה שעות לעשות כל דבר במשחק שלא קשור לעלילה

ויש גם מיני גיים שאתה יכול לחזור לשחק בהם אם זה מה שאתה רוצה

אני אישית לא אוהב לבזבז זמן על דברים לא חשובים אז לא עשיתי כל דבר בזלדה ואני לא משתמש הרבה במודים במשחקי מחשב

אבל מי שרוצה יכול לשרוף שעות גם במשחקי

אם זה להשיג מדליות זהב במשחק מסוים או למצוא שדים בזלדה TP או את כל התוספות חיים\נשק במטרואיד

יש מספיק אורך זמן להמון משחקי שמקביל למודים במשחקי מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...