סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 24 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

לא גרוע, רק יקר.

עזוב כסף,כל הלוחות באותה רמת מחיר של תומכים בקרוספייר כנגד הSLI של נוידיה+דברים אחרים כמוDDR3 תמיכה ב45NMוכמובן יכולות OC הרבה יותר טובות משל אלו של נוידיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה, עוד שנייה יוצא ה EXTREME STRIKER II מבוסס 790I ULTRA תומך DDR3.

מלבד זאת. אתה רוצה להראות לי איזה פער ביצועים שמצדיק קנייה של DDR III ? כל מי שקנה לוחות שתומכי DDRIII זרק אתה כסף. במיוחד לוחות שתמכו ב DDRIII של 1333 מגהרץ כמו P5K-C שכרגע כשעברו לDDRIII של 1666 אי אפשר לעשות איתו הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד זאת. אתה רוצה להראות לי איזה פער ביצועים שמצדיק קנייה של DDR III ? כל מי שקנה לוחות שתומכי DDRIII זרק אתה כסף. במיוחד לוחות שתמכו ב DDRIII של 1333 מגהרץ כמו P5K-C שכרגע כשעברו לDDRIII של 1666 אי אפשר לעשות איתו הרבה.

עם כל החפירות שלך על הכרטיסי מסך וכו'

למה שלא תקנה 9600GT וזהו ?

הביצועים שלהם יעברו את ה9800GTX בבירור והמחיר שלהם כמו GTS, אז כמה אתה יכול לחפור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפער יהיה מוחשי מאוד כשיעברו למעבדים החדשים בתדר 1666 ואז לא יהיה שום שיעמוד בOC של מעבד שכזה...ורק שתדע שאפילו בX38 מהירות 1666 נחשבת מהירות OC ולכן בשביל להגיע אליה תהיה חייב "לגעת" בBIOS...אז אין הרבה הבדל בין הלוחות P35 לX38 בעניין הזה...

הלוח שאתה מדבר עליו זה הזה עם ה-3 נכון?הוא תומך גם ב QUAD SLI?מה צפוי להיות המחיר שלו?

עדיין לא הבנתי אם בטוח יהיו חייבים לוח תומך בשביל ה-9800GX2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הלוח שאתה מדבר עליו זה הזה עם ה-3 נכון?הוא תומך גם ב QUAD SLI?מה צפוי להיות המחיר שלו?

2. עדיין לא הבנתי אם בטוח יהיו חייבים לוח תומך בשביל ה-9800GX2?

1. אני מקווה שאתה מבין את הסתירה במשפט שלך ...

2. כמו שאמרתי, לא מנחש מחירים, לא מאכזב אנשים שיסמכו על מילה שלי ויחכו סתם כי זה זו ממשהו שעכשיו נמכר ובסוף יעלה יותר או ההיפך.

3.לא, מאיפה ההנפצה הזאת שאנשים אומרים פה לפעמים :kopfpatsch: אם הוא היה מחייב SLI הם היו מפסידים חצי מהשוק מבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה מבין את התירה במשפט שלך אני מקווה...

2. כמו שאמרתי, לא מנחש מחירים, לא מאכזב אנשים שיסמכו על מילה שלי ויחכו סתם כי זה זו ממשהו שעכשיו נמכר ובסוף יעלה יותר או ההיפך.

3.לא, מאיפה ההנפצה הזאת :kopfpatsch: אם הוא היה מחייב SLI הם היו מפסידים חצי מהשוק מבוסס .

1.אם אתה מתכוון סתירה,אז לא אני לא מבין...יש לו שלוש סלוטים לכ"מ אבל השאלה אם הוא תומך בשתיים כפולים אך מכיוון שאמרת שהוא לא דורש אז אני מבין שהלוח אם כן יתמוך בשני 9800GX2...

2+3.אוקיי הבנתי אותך

עריכה:

כמה אמור PCI EX. GEN1 להגביל את הכרטיס,אם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אתה מתכוון סתירה,אז לא אני לא מבין...יש לו שלוש סלוטים לכ"מ אבל השאלה אם הוא תומך בשתיים כפולים אך מכיוון שאמרת שהוא לא דורש אז אני מבין שהלוח אם כן יתמוך בשני 9800GX2...

2+3.אוקיי הבנתי אותך

עריכה:

כמה אמור PCI EX. GEN1 להגביל את הכרטיס,אם בכלל?

9800GX2 למעשה יש לו PCI 1 שיוצא ממנו. העניין הוא שבגלל הגודל שלו אין לי מושג איך בגלל אפשר יהיה לעשות איתו. אולי בלוחות בודדים עם רווח ג-ד-ו-ל בין ה חריצי PCI-E. גם לא לשכוח שהוא יתחמם מאוד, אז מומלץ לצרף לקיט של כרטיס כזה מחבת קטנה ולקרוא לו משהו כמו TEFAL 9800GX2 CIY שזה COOK IT YOURSELF :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...