סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 28 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הולך לעצבן כמה אנשים:

מניסיון עבר, עדיף לדלג על פתרונות "שונים" כמו שני על כרטיס אחד.

בד"כ יש בעיות קשות עם הדרייברים. החברות מעדיפות לפתור בעיות תוכנה עם כרטיסי mainstream ולא לשבור ת'ראש על כרטיסים איזוטריים. הדבר הולך ויחמיר ככל שיעבור הזמן והכרטיס שלך יזדקן.

אני חושב ש-GTS היא בחירה מעולה. בעיקר לאור הביקורות האחרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - GTS כמו שאני אמרתי כל הזמן פשוט לא משתלם, אולי רק למי שבכל מקרה תכנן לקנות גרסה מומהרת של 8800GT כדאי לשקול אותו אבל חבל כי יש 8800GT ב - 300 ש"ח פחות שנותן כמעט את אותם הביצועים.

ל - 1280X1024 ה - 8800GT לא ינוצל ועדיף לקחת 9600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זמן רענון נהלים" מספר 3.

בזה הרגע אני מוציא מהשוק את כל אלו שחושבים שיקנו כרטיס מסך והוא יחזיק להם שלוש שנים.

בזה הרגע אני מוציא מהשוק את כל אלו שחושבים שכרטיס המסך יחזיק להם שנתיים

תגידו תודה אם עכשיו אתם קונים כרטיס מסך שיחזיק לכם עד סוף 2008. אם מדובר בSLI - עד קיץ 2009.

הסיבה? כבר כיום הם מחזיקים משחקים רגילים בלא הרבה מעל 30FPS, לפעמים כפול, לפעמים פחות ומשחקים חדשים שיגיעו (אם הם מכבדים את עצמם) ירוצו על כזה ב40-50 FPS בלבד וכך הלאה לכיוון ה30 FPS ומטה עם חלוף השנה, הבנתם אותי.

סיכום:

לבעלי מסכי 22 אינץ' כולל - קנו 9600GT ב1600 שקל.

לבעלי מסכי 24 אינץ' ומעלה ברזולוציה של 1920X1200 קנו של 8800GT.

*מתייחס לשני סוגי הקונים למעלה - קנו את הכרטיס הזול ביותר אך עדיין עם 3 שנות אחריות, OC תעשו אח"כ בחינם, מקסימום קנו מאורר 12 ס"מ, הצמידו לכרטיס עם גומיות והורידו עד 20 מעלות.

** למקרה שאתם לא כמוני ואין לכם בדם חדוות קנייה בכל סוף שנה ותקציב עצמי ולא מההורים לזה. עד סוף הצבא הייתי מחליף כרטיס מסך פעם בשנתיים שלוש כי פשוט לא היה לי כסף, אז התחשבו ביכולת הכלכלית שלכם חברה, היו חכמים.

שנת משחקים מוצלחת ופוריה לכולנו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אחרי קניית המחשב הזה, סביר להניח שלא תיהיה עוד קנייה נוספת בשנים הקורובת והלא קרובות, לכן אני רוצה את הדבר הכי חזק שיכול להיות.

בנוסף, הביאו לי תקציב מסוים ( 5700ש"ח ) וביקשו ממני תחת התקציב לבנות את המפרט הכי חזק שאפשר ( הצעתי לחסוך כסף ולקנות משהו פחות חזק אך יותר משתלם אך מי שביקש ממני רוצה לנצל את כל הכסף בשביל שיהיה כמה שיותר חזק ), לכן אני חושב על מערך ה- הזה למרות שיש מסך עם רזולוציה נמוכה, כי זה פשוט יותר חזק ויחזיק ליותר זמן.

אז מה שאני שואל זהלא מה יותר משתלם, אני שואל מה הכי חזק מבין: 9600GT vs 8800GTS vs 3870X2 למסך עם רזולוציה נמוכה.

ד"א, שתדעו שיש חנות שמוכרת 8800GTS + 4GB ב-1700ש"ח, שזה יוצא משתלם ( אותו סט של עולה סביבות ה-500ש"ח ) ולכן אני מעדיף אותו על 8800GT OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לעצבן כמה אנשים:

מניסיון עבר, עדיף לדלג על פתרונות "שונים" כמו שני על כרטיס אחד.

בד"כ יש בעיות קשות עם הדרייברים. החברות מעדיפות לפתור בעיות תוכנה עם כרטיסי mainstream ולא לשבור ת'ראש על כרטיסים איזוטריים. הדבר הולך ויחמיר ככל שיעבור הזמן והכרטיס שלך יזדקן.

אני חושב ש-GTS היא בחירה מעולה. בעיקר לאור הביקורות האחרונות

ועוד איך בחירה מעולה :xyxthumbs:

אני מבצע לליבה 750MHZ ומקבל לפחות 30FPS קבוע בקרייסיס (1280X1024+AA4), בעתיד אני אחליף קרור.

כרגע אני ממש מרוצה מהכרטיס הזה, זה כמו לקנות אולטרא במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שמע, Gts באמת כרגע בחירה טובה, אבל ה-9800Gtx עולה 2050 ש"ח.

ואני מאמין שהוא ירד לכיוון של ה-1700 ש"ח עם לא פחות ללא הספק כוח, ויחליף את ה-Gts

האומנם מוכרים אותו בחבילה עם ספק כוח אבל עדיין מחיר טוב.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2799

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה קצת אחרת:

1280X1024/990X1440 - קנו 9600GT.

1600X1200/1650X1050 - קנו 8800GT.

1920X1200 - קנו 9600GT SLI.

יותר זול ויותר משתלם.

בוא תסביר לי איך הגעת לזה בדיוק אחרי כל הביקורות ששנינו ראינו פה.

ומה כל הקטע נגד לוחות עם SLI של אני יכול להבין ?

*אגב, לאלה שמחפשים איזה חלומי מחנות בסוף העולם (אתם יודעים שנועה נמצאים באיזה חור ליד חיפה כן ?) המקרה של קלקול רק תארו לעצמכם את הסרט של לשלוח לשם את הכרטיס חזרה או להסיע אותו לשם... נקודה למחשבה. לדעתי, לקנות במקום הכי זול ליד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אגב, לאלה שמחפשים איזה חלומי מחנות בסוף העולם (אתם יודעים שנועה נמצאים באיזה חור ליד חיפה כן ?) המקרה של קלקול רק תארו לעצמכם את הסרט של לשלוח לשם את הכרטיס חזרה או להסיע אותו לשם... נקודה למחשבה. לדעתי, לקנות במקום הכי זול ליד הבית.

חור...? תלוי למי, אבל ממתי נשר שצמודה לחיפה היא חור?

הבנדל מעולה! אבל הוא יותר מתאים למי שבונה מפרט חדש עם ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...