סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

9600GT יותק חזק בסטוק, אבל 8800GS יותר זול ואמור להיות OC'ר יותר טוב.

ההתלבטות צריכה להיות בין ה9600GT ל 3870 - ATI שברו לו את המחיר וכיום המחיר של שניהם זהה מה שנותו עדיפות ל 3870.

אני יודע שצריך השוות ל3870 הבעיה היא שבארץ הוא עולה 1050...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו זה היכה בי.

מצאתי סרטון שמראה בדיוק מה צריך בשביל להריץ את CRYSIS ב VERY HIGH על 1920X1200 עם רק AAX2 . . . רק 2:

צריך TRI של 8800ULTRAS :o בזאת נגמר החלום להפעיל CRYSIS כמו שצריך ואני נוחת חזרה לכדוה"א ולא בטוח בכלל שאקח 9800GX2 כי למעשה, אם רק 3 אולטרות יכולות להגיע רק ל AA כפול 2, אז כבר עדיף לקנות 8800GT ב2000 שקל וזהו. :kopfpatsch:

ראו את הזוועה, ושתבינו, בחלקים מוסיימים אפילו 3 אולטרות מגיעות רק ל 40 FPS. תראו את כל המשחק (סרטון אמצעי עליון ובכלל כל הסרטונים שלו שווים)

http://www.youtube.com/user/maxishine

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה מסכי ענק (24" ומעלה) צריך לקחת בחשבון שהוא צריך להשקיע גם באיזה מערך או CF אם הוא רוצה להינות ממשחקים כמו שצריך...

ממש לא נכון. לי יש 7950GX2 מלפני 2 דורות ומסך 24. חוץ מקרייסיס, כל משחק רץ על הרזולוציה הטבעית של המסך עם הגדרות מקסימליות ב-FPS של מעל 35.

9800GX2, עם הדרייברים הנכונים יכניע גם את קרייסיס על מסכי 24. קצת סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל ממה שכתבת משתמע שצריך להשקיע לפחות 6000 ש"ח לא כולל ספק כדי לשחק קרייסיס על מסך 24 וזה לא נכון. מקסימום, פעם בדור לקנות ספינת דגל ב-3500. על כמה משחקים תובעניים כמו קרייסיס כבר שמעת? אם לא הייתי רוצה לשחק בו כבר הייתי מחליף ל-8800GTS לשנה וחצי שנתיים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פשוט צריך לחכות לדרייברים הנכונים של NVIDIA

כבר ידוע שהם לא מעולים בהם, אולי נקבל תוצאות טובות יותר בקרוב לכרטיס ה 9800GTX....

(אולי זה גם ישפר את ה 9600GT??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל ממה שכתבת משתמע שצריך להשקיע לפחות 6000 ש"ח לא כולל ספק כדי לשחק קרייסיס על מסך 24 וזה לא נכון. מקסימום, פעם בדור לקנות ספינת דגל ב-3500. על כמה משחקים תובעניים כמו קרייסיס כבר שמעת? אם לא הייתי רוצה לשחק בו כבר הייתי מחליף ל-8800GTS לשנה וחצי שנתיים הקרובות.

זה לא מה שהתכוונתי, נראה לך נורמלי לקנות כל שנה וחצי כרטיס HE (או לחלופין מערך) שעולה 3 וחצי אלף? לי זה נשמע מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פשוט צריך לחכות לדרייברים הנכונים של NVIDIA

כבר ידוע שהם לא מעולים בהם, אולי נקבל תוצאות טובות יותר בקרוב לכרטיס ה 9800GTX....

(אולי זה גם ישפר את ה 9600GT??)

איזה ואיזה בטיח. זה פשוט 8800GT. אני מניח שהוא משתמש באותם הדרייברים.

לעומת זאת אצל DAAMIT אמור לצאת מחר ה CROSSFIRE X DRIVER וזה אולי אמור לשנות משהו אצל 3870X2 בקרוס(ואולי אף לאחד לא הבנתי עד עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שהתכוונתי, נראה לך נורמלי לקנות כל שנה וחצי כרטיס HE (או לחלופין מערך) שעולה 3 וחצי אלף? לי זה נשמע מוגזם.

מה מוגזם בזה? פעם בשנתיים? ממש לא מוגזם. אם אתה שחשוב לו להנות עד הסוף (ויכול להרשות לעצמך כמובן) אני לא רואה סיבה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בשליש מחיר (8800GT למשל) אתה מקבל כרטיס בשביל שנה+

וכדי לקבל את החצי שנה הנוספת צריך לשלם פי שלוש? זה מוגזם

הכל פונקצייה של יכולת כלכלית. כל אחד שיכול להרשות לעצמו ורוצה (וכולנו פה רוצים) יקנה. גם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פונקצייה של יכולת כלכלית. כל אחד שיכול להרשות לעצמו ורוצה (וכולנו פה רוצים) יקנה. גם אתה.

עם הכסף שיש לי עכשיו אני יכול לקנות כמה אולטרות טובות ומעבד מרובע ביחד עם מסך 24" ו-Z-5500 ותאמין לי שאני רוצה גם לשחק במשחקים על ההגדרות הכי גבוהות. הסתפקתי במועט כי לא צריך יותר מזה כדי להינות ממשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הכסף שיש לי עכשיו אני יכול לקנות כמה אולטרות טובות ומעבד מרובע ביחד עם מסך 24" ו-Z-5500 ותאמין לי שאני רוצה גם לשחק במשחקים על ההגדרות הכי גבוהות. הסתפקתי במועט כי לא צריך יותר מזה כדי להינות ממשחקים.

צריך הרבה יותר מהמפרט שלך כדי לשחק במשחקים. (ואני בכלל לא מדבר על "להנות" עם מפרט כמו שלך).

עזוב, קנה מה שאתה רוצה ותהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...