סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 21 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

אבל חברה מבחינת מחיר וביצועים ה ATI לוקחים בגדול ... עולה 1300 שקל HD3870 512MB DDR4

חיכיתי שיגיע הכרטיס מסך 9800GTX2 ובטח הוא יעלה ים של כסף אז אולי אני ילך על ה ATI הכי משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כו, סדרה 9 מאכזבת למדי למעט ה - 9600GT בינתיים.

אבל לפחות אם ה - 9800GX2 יהיה טוב וללא בעיות דרייברים ומחירו יירד לרמה הגיונית יהיה כרטיס טופ אנד טוב.

מה שבאמת הכי משתלם עכשיו ב - HIGH END זה SLI של שני 8800GS מומהרים, בארה"ב אפשר לקנות שניים כאלה בקצת יותר מה - 8800GTS 512MB ההכי זול (2X130$ לעומת 240$) והביצועים שלהם מעולים (לאחר המהרה אחד משתווה ואף עוקף 9600GT/HD3870 כשהם בסטוק).

הנה - http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150275

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון...

אב לא חייבים לשפוך כסף דווקא על הצ'יפסטים היקרים והבזבזניים שלהם כמו 680I וממשיכיו אלא אפשר לקחת לוח 650I שאמור לעשות את העבודה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר חזק : 8800GS או 9600GT ? מי אוברקלוקר יותר טוב? ודניס האם לדעתך ההבדל בין HD3850 ל9600GT שווה 80 שקל? ואני הולך לראות HD ולחבר לLCD שלי..אמרו לי שבשביל זה ATI יותר טובים זה נכון? תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9600GT יותק חזק בסטוק, אבל 8800GS יותר זול ואמור להיות OC'ר יותר טוב.

ההתלבטות צריכה להיות בין ה9600GT ל 3870 - ATI שברו לו את המחיר וכיום המחיר של שניהם זהה מה שנותו עדיפות ל 3870.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבדור הבא של הכרטיסים ATI תתקן את מחדל הפילטרים, אבל את הדור הנוכחי זה הורס.

אני מקווה מאוד שהם יתכננו מנגנון AA 16X ייעודי, וכמובן, גם מנגנון AF 8X ייעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אגיד לכם מה אני מקווה שזה יותר חשוב מכל הדיון העלוב הזה.

אני מקווה שINTEL יז***ו את הצורה לשתי המטומטמות האלה והכרטיס שלהם יאכל את מה שיהיה לשתיהן להציע. חצי שנה אני מחכה עם לפ טופ לשחק בCRYSIS ב1920 על 1200 על ה24 אינץ' שלי כמו רבים אחרים עם AA מלא על V HIGH ובאמת ליהנות מהמשחק ומה אני מקבל, 9800GX2 שמתיימר להיות הכי חזק בסדרה 9 וגם הוא לא יעמוד במשימה. נכון שהוא אוכל את שאר המשחקים כעת, אבל מה עם משחקים שייצאו השנה? בדיוק . . .

פייר? אני מאוכזב. כבר חשבתי לעבור למסך 22 אינץ' ברזולוציה נמוכה יותר רק שירוץ כמו שצריך. מישהו מחפש 24? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בא החלפות?

קרייסיס הוא כמו הדום האחרון שיצא, הכרטיסי מסך בזמנו גם לא הצליחו להריץ אותו כמו שצריך...

מי שקונה מסכי ענק (24" ומעלה) צריך לקחת בחשבון שהוא צריך להשקיע גם באיזה מערך או CF אם הוא רוצה להינות ממשחקים כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...