רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע

galweb

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני לא טועה - דובר אז על משהו כמו 80 חתיכות לא ?

עכשיו יש 5 שבקשו את הדגם המדובר, עדיין המחיר יהיה זהה או דומה מאוד,

למען ההגינות אומר שלאחר בירור עם יבואנים הסתבר שהדולר אמנם ירד אבל מחיר השילוח האווירי מחו"ל עלה באופן שאף מייקר את העסקה כולה.

בכל אופן הבחור בנקסטופ עושה את המקסימום והצעתו תפורסם בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח מאוד אם תצליח לכלול את המשלוח חינם.

כי אני גר במרכז ואני מעדיף לשלם במזומן בזמן המשלוח, אם אני אוכל לפתוח בבית ולבדוק פיקסלים זה יהיה בכלל חלום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה - דובר אז על משהו כמו 80 חתיכות לא ?

עכשיו יש 5 שבקשו את הדגם המדובר, עדיין המחיר יהיה זהה או דומה מאוד,

למען ההגינות אומר שלאחר בירור עם יבואנים הסתבר שהדולר אמנם ירד אבל מחיר השילוח האווירי מחו"ל עלה באופן שאף מייקר את העסקה כולה.

בכל אופן הבחור בנקסטופ עושה את המקסימום והצעתו תפורסם בהמשך.

דובר שם על 19 חתיכות

לפי מה שאתה אומר, אם שער הדולר היה נשאר הקבוע ולא היה יורד ב 20%, מחירי המסכים היו עולים בגלל מחירי המשלוח שעלו??? ומה עם ירידה טבעית במחיר מוצר? ומה מדיניות הפיקסלים?

עריכה

דיברתי כרגע עם nextop , אין להם כרגע את המסך במלאי אולי בעוד שבועיים לאחר שהם יחלקו את ההזמנות המוקדמות.

מדניות הפיקסלים :פיקסל אחד ל 48 שעות. אפשר לבדוק בחנות רק אם אין לחץ באותו זמן וזה צריך להעשות במהירות.

אולי לפני שמתחייבים לחנות אחת, נחכה עוד קצת שהמסכים יגיעו לארץ וניתן לכוחות השוק לעזור לנו בהורדת המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום

לאחר משא ומתן ארוך עם מספר ספקים עולה כי נקסטופ מציעים את תנאי העסקה הטובים ביותר.

תנאי עסקה מורכבים ממספר פרמטרים אם כי גם בסעיף המחיר לבדו לא היה ספק שהגיע למחירים הנקובים מטה.

מחירי הבסיס כוללים משלוח :

דל 2007 FP, פאנל S-, סה"כ 2099 ש"ח עד 6 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית.

דל 2007 WFP, פאנל S-, סה"כ 1900 ש"ח עד 6 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית.

דל 2407 WFP HC, פאנל S-PVA סה"כ 3200 ש"ח עד 6 תשלומים בכרטיס אשראי ללא ריבית.

מדיניות החלפה החל מהפיקסל הראשון תוך 48 שעות מקבלת המוצר, הוגן לחלוטין ואין סיבה לא לגלות באם קיים כזה בזמן הנקוב.

פאנל S- מובטח בדגמי ה-20 אינצ', דגם ה-24 אינץ' איננו מיוצר יותר עם הפאנל המדובר ועל כן זה איננו רלוונטי.

מחיר הבסיס של דגם ה-20 אינצ' המרובע זהה למחיר באתר - אין אפשרות להוריד ולו שקל בודד, ייתכן וזה אף יעלה בעתיד הקרוב.

המחיר, תנאי התשלום ומדיניות ההחלפה יהיו תקפים רק עבור אלו שיוציאו הזמנה טלפונית או יגיעו לחנות עד יום ו' בבוקר בציון העובדה שהם חלק המרכישה הקבוצתית.

ההזמנה תצא לארה"ב עם סגירת הרשימה ביום ו' ומשם ישנה התחייבות לאספקת המוצרים עד 14 ימי עסקים, סביר שבפועל תהיה במועד מוקדם מכך.

גם אם המחיר איננו נמוך משמעותית ממחירי הבסיס שמציעה החנות לאחרונה באתר אני השתכנעתי כי ברמת מחיר הנוכחית אין עוד לאן לרדת.

יעקב הוסיף ואמר כי יבחן את המחיר מחדש כאשר המסכים יגיעו ארצה ואם תהיה אפשרות להוריד משהו נוסף לאחר שקלול כלל ההוצאות הוא יעשה זאת.

ההטבה החשובה יותר היא במחוייבות הגורפת להחלפה במקרה ויהיו פיקסלים מתים, תנאי האשראי הנוחים והמחוייבות לפאנל המועדף על חברי הפורום.

ברמה האישית אומר כי משיחותי עם יעקב התחזקה בי התחושה כי מדובר באדם הגון וישר וזה אינו עניין של מה במציאות המסחר של ימינו.

ניסיון העבר בינו ובין חברי הפורום היה חיובי ככלל ולרוב הובעה שביעות רצון רבה מהמוצרים שנקנו דרכו כמו גם מקיום התחייבויותיו טרם הרכישה.

חברים, עד יום ו' בבוקר, טלפון להזמנות : 02-6535444,

אפשר גם להזמין ישירות דרך האתר : www.nextop.co.il,

רק לא לשכוח לציין בהערות שאתם חלק מהרכישה הקבוצתית של הפורום - כך גם תזכו למחיר המועדף ולתנאים המפורטים מעלה.

לאלו המעוניינים לשלם במזומן יש צורך להגיע לחנות.

עד כאן, תודה לכולם,

יום טוב,

גל

:jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום

לאחר משא ומתן ארוך עם מספר ספקים עולה כי נקסטופ מציעים את תנאי העסקה הטובים ביותר.

תנאי עסקה מורכבים ממספר פרמטרים אם כי גם בסעיף המחיר לבדו לא היה ספק שהגיע למחירים הנקובים מטה.

זה היה שקוף.

יעקוב מייבא את המסכים בעצמם (יבוא מקבילי), ולכן תמיד יוכל לשבור את הספקים שעובדים עם היבואנים הגדולים. יש לזה גם חסרונות - היקף המשלוחים בדרך כלל קטן יותר ואם יש צורך לממש אחריות, יש סיכוי רב יותר להיתקע זמן מסוים ללא מלאי. למי שמוכן לקחת סיכון זה על עצמו - התנאים של יעקב הם טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאר נראה לי כל הקטע הזה.

1 מה הטעם להיזדרז להזמין לפני שהמסך בארץ? מה אנחנו צריכים לעזור ליבואן להקטין סיכונים?

2 אם נזמין מראש הסיכוי שיעקב ימצא לנכון להוריד את המחיר הוא קלוש כיוון שאין לנו יכולת ויכוח

3 מוזר שהמחיר עלה ביחס לפעם הקודמת, אבל מאיימים עליינו להזמין כי המחיר יעלה בקרוב, אבל מצד שני, יעקוב אומר לנו שיכול להיות שיתכן שהוא יוריד לנו את המחיר- כהמטרה הברורה שנתחייב אליו.

4 הם מפרסמים בזאפ את אותו המחיר לכל עם , אז איפה ההנחה של רכישה קבוצתית וההנחה המיוחדת לכל חברי הפורום שהם כלכך מתגאים בה.

5 מדיניות החלפת פיקסלים חייבת לאפשר בדיקה בחנות.

6 האם באמת יעקוב הגון וישר יותר משאר החנויות??? בסה"כ כמה אנשים דיברו איתו וקנו ממנו משהו בלי שהיו בעיות, כבר ניתקלתי בכמה אנשים/חנויות כאלה.

7 אבל מה לעשות המחיר כן מדבר ואנחנו רוצים מחיר טוב. סקאי פי סי למשל מפרסמים את המסך במחיר הישן כי אין להם אותו במלאי. הם טוענים שכשהמסך יגיע המחיר יתעדכן.

שימו לב לסעיף 1 . מה הלחץ? בואו נחכה ונדבר תכלס מול סוחרים שמחזיקים את המסך ורוצים למכור מסך ולא מחפשים את ההתחייבות שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא אותו המחיר ב-2007 FP. בשניים האחרים ישנה הנחה קטנה.

ההבדל היותר משמעותי הוא בתנאי תשלום ובהתחייבות לסוג הפאנל ולפיקסלים המתים.

בסופו של דבר כל אחד מאיתנו רוצה לרכוש את אחד המסכים, גם אם יש אכזבה מסויימת בגודל ההנחה כקבוצה אין שום מקום אחר שמציע את המחיר או התנאים האלו.

בחישוב פשוט - נקסטופ ברכישה הקבוצתית הנוכחית הכי כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

49 ש"ח הנחה ל מסך ה 24", מתוך 3249 מדובר ב 1.5 אחוז הנחה. בנוסף, לא קיים במלאי מיידי או קרוב מה שיכול לנער מחירים לכשיגיע לכאן ולכאן.

לא יודע אם זה נחשב מחיר מפתה ברכישה קבוצתית, 1.5 אחוז זה ממש מעט לצרכן אבל לפחות זה גם משהו.

תאמת לאחרונה חשבתי אולי באמת על מסך בסגנון, אבל לדעתי האישית המחיר לא מספיק טוב בכדי להצטרף לקנייה כזו, אולי בהזדמנות אחרת.

ראיתי את תנאי התשלום - 6 תשלומים, אולי יש מחיר זול יותר על תשלום אחד או אפילו מזומן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות זה שם המשחק!

עכשיו כל הדיבורים באוויר, כשהמסכים יגיעו והסוחרים ירצו למכור יהיה לנו יותר כח. אם נתארגן 10 חברה, 20K ש"ח ויותר בשעה, זה סכום שיהיה שווה לחנות לעשות קצת מאמץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזו טעות, אבל עוד יותר מכך - פשוט לא רציני,

מריצים כאן משהו 3 שבועות, התכתבויות, מסרים, אנשים מעלים אלף ואחד תנאים, נעשיית עבודה מקיפה מול ספקים,

מגיעים לרגע האמת ואז אומרים, בעצם לא - מחר יהיה יותר זול.

אתה יודע מה - מחר באמת יהיה יותר זול (או שלא).

אם לא היה נקסטופ והיה ניופאן, ה-2407 היה עולה 3800 ש"ח,

אחרי משא ומתן היה מפורסם שמקבלים 10% הנחה כולם היו אומרים - פששש... שווה!! ורצים לקנות,

בא נקסטופ עם מחירים ברצפה - מול כל יבואן אחר בארץ - מתחייב לפאנל, לפיקסלים, לאשראי,

אומר שבמחיר פשוט אין לאן (ואני מאמין לו), מה אומרים ? אאאאא..... בא נמתין שיהיה לחוץ לקיר...

בעסקים צריך להיות גם הוגנים, זה לא רק 50 שקל לכאן או לכאן,

יש משהו גם במילה, בשיח, בטעם שנשאר מהעסקה.

כנראה דברים כאן לא עובדים כך, חבל.

אפרופו הגינות בסיסית, להלן ידיעה הנוגעת לעיניינו שייתכן ולא הגיעה לעייני כל משום מיקומה התמוה, לטובת הכלל אני מצרף לינק לאשכול הרלוונטי :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=319100.msg2772261#msg2772261

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...