רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע

galweb

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נקסטופ כן מוכרים ליחידים,בטח לחברי הפורום הזה.המחיר הנ"ל לא כל כך אטרקטיבי שכן הם מוכרו אותו ב2000 למשך הרבה זמן (כשנה).אגב הקניה הקבוצתית הקודמת גם נעשת משם.רק תזכרו שהוא איננו יבואן רשמי ולכן תיתכנן המתנה ארוכה במקרה של צורך למימוש אחריות (החלפת המסך).שיהיה לכם בהצלחה בקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סוכנים הבטיחו לי הצעה אטרקטיבית, הרבה טלפונים לרדוף אחריהם - לא באמת חוזרים עם תשובה,

נדמה לי שהכי נכון לבדוק בנקסטופ ובנועה ולראות מי מהם מציע הצעה טובה יותר - ולממש את הרכישה.

כרגע בכל אופן יש בעית מלאי אבל זה קצת לטובתנו כי המשלוח הקרוב יגיע ע"פ שער דולר נמוך.

מחר אני אבדוק ישירות ואפרסם תגובתם.

לילה טוב

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היבואנים מקשקשים . אני דיברתי עם Five Exits היום שהם חברת מחשבים גדולה שעובדת עם בתי עסק לרוב .

הוא בירר לי אצל היבואן של ואמר לי שיש להם מסכים . המחיר אצלו יקר אבל הוא אמר לי שאם אני מזמין היום מחר זה אצלי .

בסוף הזמנתי אצל פנדה . שאני כבר משקיע 3300 שקל מה זה משנה . 50 שקל לכאן או לכאן. העיקר שרות אחריות והחנות ממוקמת ליד מקום מגוריי.

עדכון.

אתמול הזמנתי את המסך מפנדה 2407wfp

היום הוא כבר מחכה לי מחנות בבאר שבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וליבואן הרשמי יש כן במלאי ??

כמו"כ חברי הפןרןם יכולים לקנות בכל זמן ועת

שבת שלום

יעקב

נו אז תפרסם מחירים,מדיניות החלפה,ומיקום

ועוד השבוע אני אצלך

יעקוב אפשר תגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל באתר

2100

ירושלים :\

ועוד פתוח עד 6 בערב

פנה אליי עוד מישהו היום ואמר שינסה להביא מחיר תחרותי.

אני נותן לכל העסק עד מחר - אם אין משהו אטרקטיבי אני לפחות יורד מזה.

מחר אפרסם מסקנות סופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקסטופ מסתמן כבחירה מועדפת, דברתי איתם ארוכות - עדיין מתבשל המחיר הסופי - התחייבות ל-0 פיקסלים שרופים כבר התקבלה,

המחיר הסופי יפורסם בצמוד לתנאי הרכישה (משני הצדדים) היום בלילה או מחר,

לפי רוח הדברים כדאי להכין כרטיסי אשראי, המכירה תהיה קצרה וממוקדת לחברי הקבוצה בלבד.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשראי? :\

אין אפשרות ללכת לשלם במזומן?

אני אדבר איתו שזה יהיה חלק מההסדר,

מה שכן כל המכירה תסתיים מאוד מהר - ככל הנראה עד יום ששי, כך שכרטיס אשראי מאוד יקל על התהליך.

בכל אופן הנושא יבדק ואני אפרסם תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...