רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית של Dell 2407,2007 FP/WFP תוך שבוע

galweb

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל לקוח ולא משנה היכן הוא גר יש לו 48 שעות לבדוק פיקסל שרוף !!

עליו ליצור קשר בדחיפות עם המשרד ולדאוג שהמסך יגיע אלינו על מנת שנוכל להחליפו

על המסך להיות ארוז ושמור מאוד ללא שריטה !!! ואנו נחליפו מייד

עלות המשלוח בסיבוב השני הינה על הלקוח בלבד (הלוך וחזור )

יש אפשרות למשלוח עם יו פי אס דרכינו עלות המשלוח הלוך חזור הינה 100 ש"ח

כמו"כ ניתן לעשות מה שהיה ברכישה הקודמת אחד החברה מהפורום יבוא ויבדוק בשביל כולם אצלי במשרד (הקפה עלי )

בברכה

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חוצפן, אני מציאותי.

יש סיכוי גבוה שהמסך יגיע עם פיקסל שרוף או זליגת אור, וזה לא תלוי בהם.

פשוט עכשיו אנחנו עושים מכירה קבוצתית והוא מוריד לנו 100 שקל, אבל לא מתחייב לבדוק פיקסלים או זליגת אור.

לכן אין שום יתרון ברכישה הקבוצתית.

אני לא בא ואומר לך תבדוק מסך מסך איך הוא, פשוט אם יש לך אינטרס שנרכוש את המסך ממך (ירושלים לא בדיוק קרובה אלי ואני משער שאל עוד כמה) וברכישה אחת ולא במתפרס, אתה צריך לדאוג שגם לנו יהיה אינטרס לעשות זאת.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון.

לא מדוייק

בעסקה בתשלומים בעל העסק מקבל את התשולם במקום התשלומים הם מול חברת האשראי הריבית היא בגללשחברת הסליקה של כרטיסי האשראי לוקחת ריבית בעסקת תשלומים בהתאם לכמות התשלומים בעקרון יש ריבית גם בתשלום אחד אבל אותה העסק סופג

בעסקת קרדיט האשראי ניתן לך ע"י הבנק שלך ולא ע"י חברת האשראי בעל העסק מקבל כסף במקום והסכום לא משתנה אבל כל חודש כאשר ירד לך תשלום הבנק יגבה ריבית

למה אתם מתווכחים בנושאים שאתם לא מבינים בהם?

אין דבר כזה "ריבית" על תשלום אחד. זה מגוחך לחלוטין ונוגד את הפירוש של המילה.

יש עמלת סליקה, שבעלותה נושא בעל העסק - וגובהה נתונה למשא ומתן בין בעל העסק לחברת האשראי.

מה שכתבתי הוא מדוייק לחלוטין. אם אתה רוצה הלוואה מהבנק שלך, אתה לוקח הלוואה מהבנק. אין לכך שום קשר עם כרטיס האשראי, וזה לא משפיע כלל על המסגרת של חשבון הבנק.

בעסקת קרדיט מקבלים הלוואה (נושאת ריבית) מחברת האשראי, ובעסקת תשלומים רגילה בעל העסק פורס את התשלומים על חשבונו.

בעסקת תשלומים רגילה גם חברת האשראי יכולה לחייב בסכום קבוע כלשהו (נניח שקל) בגין כל תשלום. גם עניין פתוח למשא ומתן מול הבנק שמנפיק את הכרטיס, או מול חברת כרטיסי האשראי כאשר מדובר בכרטיס חוץ בנקאי.

http://www.hamishpat.com/Courses/99383/383-notebook-2006-sapiro.doc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

קניתי כבר מיעקב לפני איזה שנה את הFP 2007 ואני רוצה לקנות עוד אחד (נתתי את שלי לאחותי)

הקישור שרשום לקניה באחד הטרדים לא עובד?

האם יש קישור אחר?איפה להירשם?

האם הקניה נסגרה?

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...