oc לכרטיס מסך x1800gto כמה שאלות... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc לכרטיס מסך x1800gto כמה שאלות...

חן וייסמן

Recommended Posts

אני משתמש ב-ati tool ויש לי קירור של cooling...

מהירות השעון זה 500 לליבה ולזכרון. כשאני מעלה ל-600 בליבה הטמפרטורה לא עוברת את ה50 במנוחה ו55 במאמץ אבל אחרי כמה דק' נתקע המחשב לכמה דק' ואח"כ חוזר להגדרות הסטנדרטיות... השאלה שלי היא למה?? האם כדאי להעלות מתח? לזכרונות/ליבה.....

ושאלה נוספת, אם אני מכוון את מהירות ה-fan ל-100% כל הזמן (במשחקים) זה רע??

תודה רבה!!! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה אחי.

אם אתה מעלה את הליבה לא ם600, אבל למספר קרוב, נגיד 580 המחשב לא נתקע?, אם הוא לא נתקע, אתה חווה מעין הפרעות גרפיות במשחקים בMhz גבוה של הליבה, נגיד כל מיני פסים או ריבועים כחולים המופיעים על המסך בעת בנצ'מרקים או משחקים?.

כי אם כן זה אומר שהאוברקלוק לא יציב, הסיבה הכי הגיונית ואולי היחידה שהוא לא יציב היא חוסר מתח, ככה שאם המצב כמו שתארתי, ב580 או מספר דומה, זה אומר שחסר לך מתח ואין לך מה לצפות ל600 אם תתקשה להאיץ את כרטיס המסך בmhz טיפה נמוך יותר.

אם תכוון את fan של הכרטיס ל100 לא יקרה כלום, טיפה רעש מקסימום.

עכשיו לנושא העלאת מתח, 4 מילים לי אליך

אל תעשה את זה!

לפחות לא לבד.

אם אתה מועניין לעשות את זה בצורה מקצועית ש90% לא תגרום נזק לכרטיס שלך זה רק ללכת עם הכרטיס לכל מעבדת או מעבדת אלקטרוניקה, תמורת תשלום של 100 שקלים יוכלו לעשות לך את זה ואף ללמד אותך להבא.

אבל אם אתה מעלה מתח תדאג ששיהייה לך טוב על הכרטיס, למעשה תצטרך לאלתר מערכת איכותית, מה שאני עשיתי בכרטיס הישן זה לחבר 3 וונטות ולמקם אותם ולחבר אותם אל הכרטיס עצמו וזה עבד מצוין, אבל לא הגברתי זרם.

שיהייה בהצלחה אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה...

אז מה שקורה זה שהמחשב לא נתקע, הוא פשוט "קופא" לחצי דקה ואז זה חוזר להגדרות הרגילות. לא מופיעים פסים וכד'.

אבל קראתי פה הרבה על אנשים שמעלים את המתח חופשי.....

וזה הקירור שיש לי:http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=4803

אז לא מומלץ להעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...