בעיית רעשים בצריבת דיסקים - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית רעשים בצריבת דיסקים

gofish

Recommended Posts

תודה לכם ידידי על הנסיונות לעזור.

אתמול החזרתי את הצורב 2200IDE לחברת ס.ג (יבואנית ימהה) ,בנסיון לקבל צורב סקזי (כולם ממליצים לי לעבור לשיטה זו),

אומנם ס.ג לא מייבאים את ה-2200 סקזי (קיים רק ב-IDE)אלה רק את 2100 סקזי,אבל לא אכפת לי לרדת בדגם אחד כל עוד הוא סקזי ולא IDE.

אני אמור לקבל מחר תשובה אם הצליחו להשיג לי (הם טוענים שנגמר להם במלאי ומנסים לברר אולי נשאר באחת החנויות),

במידה והם לא יצליחו למצוא,אקח את הצורב שלי בחזרה ואנסה את תשובתו של SE7EN לגבי פתרונו ואדווח על התוצאות.

לגבי תשובתו של PrototypE שנראה לי כפתרון מבריק (ASPI) אבל לצערי הקישור שנתת לא עובד יותר והדף לא זמין יותר,האם תוכל לתת לי את הלינק שוב של אותה שיטת ASPI (או כל מישהו אחר שיודע על מה מדובר),שאוכל לנסות אותה גם במידה וס.ג לא יחליפו לי את הצורב(לצערי סביר להניח שלא ימצאו).

אין ספק שמגיע לחברים כאן כל הכבוד על העזרה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך טעות לעבור לצורב סקזי. זה ממש לא קשור לבעיה שלך ואתה סתם זורק כסף על צורב עם פחות אפשרויות. אתה מוזמן לקרוא את שתי ההודעות הקודמות שלי בנושא הזה.

חכה, אני אמצא לינק טוב ואתה מוזמן לנסות ולכתוב לנו אם זה עזר (ולפי מה שכתוב בהודעה הקודמת שלי, זה אמור לעזור).

הורדה מכאן

אתה מוריד את הקובץ שהלינק שם מפנה אותך אליו ומעתיק אותו לתיקיה SYSTEM אם יש לך 95 או 98, ולתיקיה SYSTEM32 אם יש לך 2000 או אקס פי.

קראתי שלא צריך איתחול אבל ליתר ביטחון תאתחל את המחשב ונסה שוב להעתיק CD של אל הדיסק הקשיח לקובץ WAV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסבר שמצאתי באינטרנט (חיפוש בגוגל שהוא נורא מעצבן בעברית דרך אגב !) מה זה ASPI :

אם החיפוש בעיברית מעצבן אותך תבטל אותו .

לך ב-EXPLORER ל-TOOLS ול- OPTIONS למטה תראה LANGUAGES תקיש עליו ותיראה רשימה.

עכשיו פשוט תסמן אנגלית ותעלה אותה למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל תודה רבה..אבל..

בנסיון להוריד את הקובץ מתבבר שהקובץ wnaspi32.dll כבר נמצא במחשב שלי בתיקיית system.

מה שאומר שהבעייה הרעשים קיימת למרות קיומו של הקובץ ASPI.

אבל היה שווה נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

כנס למצב דוס , תעתיק אותו ידנית לשם , יכול להיות שיש בעיה בגירסה של הקובץ שלך . הגרסה החדשה שגיל נתן לי לינק אליה עלולה לפתור לך את הבעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסבר שמצאתי באינטרנט (חיפוש בגוגל שהוא נורא מעצבן בעברית דרך אגב !) מה זה ASPI :

אם החיפוש בעיברית מעצבן אותך תבטל אותו .

לך ב-EXPLORER ל-TOOLS ול-INTERNET OPTIONS למטה תראה LANGUAGES תקיש עליו ותיראה רשימה.

עכשיו פשוט תסמן אנגלית ותעלה אותה למעלה.

בחייאת ראבאק ;D ;D

נראה לך שאני לא מכיר את כל הטריקים שיש ?

זה קשור מן הסתם ל-REGIONAL SETTINGS. הכניסה ל-.COM מזהה שאני נמצא בישראל ושולחת אותי ישר ל-.CO.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...