בעיית רעשים בצריבת דיסקים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית רעשים בצריבת דיסקים

gofish

Recommended Posts

מה הקשר????????????

כשאתה עושה העתקה דיקיטאלית של השיר למחשב זה יהיה נאמן למקור אם תרצה או לא תרצה!!!!!

כמו כן אם לא שמת לב הוא אמר גם שכשהוא שומע את השיר אחרי שהוא הועותק למחשב יש את הרעשים...אז מה הקשר לכונן לכונן שמשמיע את הדיסקים???????????

פה הטעות שלך ידידי.

דיסק AUDIO צרוב לא נשמע אותו הדבר, בדיסק צרוב יש ביטים נוספים בגלל צורת ההעתקה.

בקשר להמשך אכן לא שמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על כל התשובות..אבל...

עדיין הרעשים נמשכים ??? ומסרבים להפסיק :-/

אולי יש לעוד משהו רעיון למה?

אני ממש נואש :'(

תשובות,רעיונות ודברי נאצה יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעתי קרוב לחצי שעה לכתוב לך פתרון שחבר שלי אמר לי לנסות, אבל הפורום הטיפשי עשה REFRESH ומחק לי את כל מה שכתבתי.

אולי יתחשק לי בערב אחרי העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

אולי תנסה להחליף את הכבלי IDE במחשב ?

את שניהם ... גם של הצורב והCDROM וגם של ההרד דיסק .

לך תדע , אולי הכבל איכשהו נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

se7en ידידי אני מאוד אודה אם תוכל לשלוח לי את התשובה לפתרון הבעייה.

שלחתי לך גם אימייל בנושא.

אני ממש נואש ???

לגבי החלפת כבלי ה-IDE,ויסיתי את העניין,אבל הוא נכשל.

הכבלים בסדר גמור.

תודה על הנסיון לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם גאון !

איך לא חשבנו על העניין של ASPI קודם ??

זה משהו שאני מתקין כמעט באופן אוטומטי בכל התקנה חדשה של מחשב ואף פעם לא חשבתי מה יקרה אם לא יהיה את זה (אי אפשר לפעמים להעתיק סרט להארד דיסק בלי ASPI וזאת רק דוגמא אחת).

תתקין את זה ותודיע לנו אם יש שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה שוב

1-כנס ל-CONTROL PANEL ול-Sounds and Audio Devices.

2-תבחר לשונית HARDWARE ואת הכונני CD_ROM

3-לשונית PROPERTIES ותנסה לבטל או להוסיף את ה-V למטה.

זה מבטל או מפעיל את צורת השמעת ה-AUDIO מהכוננים וזה משפיע גם על ההקלטה.

יש המשך אבל אין לי כח לכתוב עכשיו תודיע אם זה עזר, אם לא אני אמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני טועה בזה אז אל תצחקו עלי בבקשה, אבל ממה שאני הבנתי (ואני כבר לא כל כך זוכר את זה), ASPI עושה הדמיה של התקן SCSI במחשב, כאילו שמותקן בקר סקזי של אדפטק למשל. אני לא יודע להסביר איך זה קשור לעובדה שאם לא מתקינים את זה אז יש בעיה לעשות RIP מתקליטורים ומ-. זה כמו דרייברים. אני רק יודע שכשהיה לי בקר סקזי במחשב, הדרייברים שלו הוסיפו גם את ה-ASPI ואז לא היו לי בעיות לעשות RIPPING. התקנה של POWER למשל (התוכנה) מתקינה גם כן ASPI במקרה שאין אותו במחשב ואז יש צורך לבצע איתחול למחשב אחרי ההתקנה.

מי שמתקין את זה בחלונות 2000 ו- יכול להציג במנהל ההתקנים את ההתקנים הניסתרים ולהציג

את ה-NON PLUG & PLAY DRIVERS ושם אפשר לראות שמותקן ה- ASPI הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסבר שמצאתי באינטרנט (חיפוש בגוגל שהוא נורא מעצבן בעברית דרך אגב !) מה זה ASPI :

Q. What is ASPI?

A. ASPI stands for Advanced SCSI Programming Interface. It was developed by Adaptec (and the "A" originally stood for Adaptec). It is a calling convention and set of commands that can be used to send SCSI commands via any SCSI host adapter that supports it. It is strictly for use with machines running MS-DOS, Windows( 3.1x, 95/98/NT/2000), Netware, or OS/2. There is no UNIX version of ASPI. The error reporting and recovery mechanisms are much more limited than in CAM, but ASPI gained much wider acceptance because it was available earlier.

The ASPI subsystem is divided into layers:

ASPI Manager Driver (the layer closest to the host adapter)

ASPI peripheral Driver (the code which knows the details of the SCSI peripheral, e.g. DISK, CD-ROM, scanner etc)

ASPI applications

מקווה שאפשר להבין מזה משהו. (אפילו אם זה לא ממש קשור כרגע לבעיה שהוצגה בתרד הזה).

ההודעה עברה עריכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה משהו אפילו יותר לעניין (וגם יותר קצר לקריאה :lol: ) ויסלחו לי אלה שקשה להם להבין אנגלית, אם מישהו צריך תרגום שיבקש.

What is ASPI?

ASPI (Advanced SCSI Programmer's Interface) is a layer of software from ADAPTEC which manages communication between all kinds of software and your peripheral devices. For CD extraction software to function well with CDROM drives (including SCSI and ATAPI/ IDE CDROM drives!), it is important that the ASPI layer be up to date. Download the utility ASPICHK from Adaptec's FTP site to determine the version on your ASPI files and if they are properly installed.

If the version you have is earlier than 4.60 (1021), download and run the ASPI32.EXE utility.

והפעם זה בא עם יישור לצד שמאל כמו שצריך באנגלית ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...