משחק השנה של 2007- PC Game of the Year כל העידכונים כאן - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק השנה של 2007- PC Game of the Year כל העידכונים כאן

simonsix

Recommended Posts

1-לא נתתי למשחק ביקורת -נתתי לדמו ביקורת וקראתי ביקורות על המלאה

2-מהדברים שידוע לי עד עכשיו COD4 לא מושך אותי

מסיבה פשוטה ששיחקתי יותר מידי FPS סטנדרטים בעבר ואני מחפש חוויות אחרות

3-כל אחד והטעם שלו

משום מה הפכתי לסלבס בפורום ואתם מיחסים לדברים שלי יותר מידי חשיבות

תבינו לאנשים שונים טעמים שונים ומחשבות שונות

וזה לא שאני מבקר רשמי באתר או מגזין גדול בתחום

אני אפילו לא מבקר רשמי של HWZONE

ככה שהביקורות שלי אולי משקפות תאמת שלי

אבל לא צריכות להיות בחשיבות גדולה

ובנוגע לCOD4 אם הייתי מבקר משחקים מקצועי

זה לא היה מבחינתי מקצועי לבקר את COD4

זה כבר שנים לא סגנון המשחקים שפונה אלי

למען האמת קצת מזלזל במשחק ובהשקעה העצומה שהשקיעו בו.

בעיני אין חשיבות להשקעה שמדובר בסרטים\משחקים\וכו

שאתה הצרכן

בכוכב נולד משקעים הרבה אז שאני יצפה בסדרה?

השקעה גדולה לא =אוטומטית איכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1-לא נתתי למשחק ביקורת -נתתי לדמו ביקורת וקראתי ביקורות על המלאה

2-מהדברים שידוע לי עד עכשיו COD4 לא מושך אותי

מסיבה פשוטה ששיחקתי יותר מידי FPS סטנדרטים בעבר ואני מחפש חוויות אחרות

3-כל אחד והטעם שלו

משום מה הפכתי לסלבס בפורום ואתם מיחסים לדברים שלי יותר מידי חשיבות

תבינו לאנשים שונים טעמים שונים ומחשבות שונות

וזה לא שאני מבקר רשמי באתר או מגזין גדול בתחום

אני אפילו לא מבקר רשמי של HWZONE

ככה שהביקורות שלי אולי משקפות תאמת שלי

אבל לא צריכות להיות בחשיבות גדולה

ובנוגע לCOD4 אם הייתי מבקר משחקים מקצועי

זה לא היה מבחינתי מקצועי לבקר את COD4

זה כבר שנים לא סגנון המשחקים שפונה אלי

בעיני אין חשיבות להשקעה שמדובר בסרטים\משחקים\וכו

שאתה הצרכן

בכוכב נולד משקעים הרבה אז שאני יצפה בסדרה?

השקעה גדולה לא =אוטומטית איכות

אתה מעצבן אותי רק בגלל שאתה מדגיש יותר מדי מה אתה אומר, אם זאת נשמתך מוטרדת עקב התגובות פה אם כי יש משהו בדבריך באופן כללי.

יש לך תדיעה שלך, זכותך לאהוב מה שאתה אוהב ולחוות את דעתך על מה שאתה אוהב, אתה יכול להיות יוצא דופן נו אי מה? בכל אופן COD4 זה משחק מעולה, אם כי הSINGLE PLAYER לא מחדש ממש הרבה אלא עשוי בצורה מעולה והMP הוא גולת הכותרת לפי דעתי, אחרי שנתיים כוזבות מאוד 2005-2006(להוציא כותרים אחדים), COD4 איכשהו מצליח לעורר את הז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arcade genre

Arcade games often have very short levels, simple, easy to grasp controllers, iconic characters, and rapidly increasing difficulty. They are designed as quick bursts of adrenaline-fueled thrills, as opposed to most console games, which feature more in-depth gameplay, and stronger storylines. This is due to being coin-operated, where the player is essentially renting the game for as long as their game avatar can stay alive (or until they run out of tokens). Games on consoles or PCs can be referred to as an "arcade game" if it shares these qualities, or if it's a direct port of an arcade title.

Many independent developers are now producing games in the arcade genre that are designed specifically for use on the Internet. These games are usually designed with Flash/Java/DHTML and run directly in web-browsers.

Arcade racing games are those which have a simplified physics engine and do not require much learning time, in opposition to racing simulators. Cars can turn sharply without losing speed or overdrifting, and the rivals are sometimes programmed so they are always near the player (rubberband effect).

Arcade flight games also use simplified physics and controls in comparison to flight simulators. These are meant to have an easy learning curve, in order to preserve their action component. Increasing numbers of console flight arcade games, from Crimson Skies to Secret Weapons Over Normandy indicate the falling of manual-heavy flight sim popularity in favor of instant arcade flight action. [7]

מצטער אבל ביושוק לא מתאים לתיאור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להרגע? חשבת פעם על האפשרות שהמשחק הזה, למרות שהוא בז'אנר שונה מFPS, הוא פשוט משחק טוב? כל כך טוב, עד כדי כך שהוא עקף את כל המשחקים האחרים, בז'אנרים האחרים? בפעם האחרונה שבדקתי, "משחק השנה" באופן כללי, לא מקובע לז'אנר אחד או אפילו פלטפורמה אחת, וככה אפשר באמת לבחור את המשחק שהיה הכי טוב השנה, ללא קשר באיזה ז'אנר הוא ממוקם. מעטים הם האנשים שאוהבים רק ז'אנר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להרגע? חשבת פעם על האפשרות שהמשחק הזה, למרות שהוא בז'אנר שונה מFPS, הוא פשוט משחק טוב? כל כך טוב, עד כדי כך שהוא עקף את כל המשחקים האחרים, בז'אנרים האחרים? בפעם האחרונה שבדקתי, "משחק השנה" באופן כללי, לא מקובע לז'אנר אחד או אפילו פלטפורמה אחת, וככה אפשר באמת לבחור את המשחק שהיה הכי טוב השנה, ללא קשר באיזה ז'אנר הוא ממוקם. מעטים הם האנשים שאוהבים רק ז'אנר אחד.

אתה יכול להתבכיין עד מחר

מריו זה מריו

אם זה לא מריו זה לא היה מצליח

לכן זה מריו

ואז זה מריו

ואז לדעתי זה לא משחק השנה

כי זה מריו

וזה מריו

---

מה שבעצם ניסיתי לומר זה שמריו זה בדיוק כמו כל מריו אחר

יש לך מריו

יש לך פלטפורמות

יש לי בוס מידי פעם

אז בגלקסי גם הוסיפו יכולות משתנות לפי העולם

מספר עולמות בעיצוב חביב

ושליטה מעין תלת מימדית על כדור מרכזי כלשהו

צ'טערת

לא מספיק למשחק השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper משחק מאריו מרכזי (לא מדבר על הצדדים)

יוצא פעם בכמה שנים ומקבל שינוי משמעותי כל פעם

לא יודע אם כן או לא ראוי למשחק השנה

אבל להגיד שמאריו זה מאריו זה טמטום

למעשה COD4 הרבה יותר דומה לCOD1

לאומת מאריו למאריו שמש

וזה אפרש של משחק אחד

אם תלך אחורה ותשווה בן מאריו ל"האחים סופר מאריו"

תקבל בכלל משחק שונה לחלוטין

ככה שלפני שאתה מלכלך תחשוב קצת

כי בקלות אפשר לשנות את זה ולפי הגישה שלה COD4 אמור היה להיות גרוע כי זה נישאר COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז איזה משחק לדעתך הוא משחק השנה? רק תגיד בשביל שנוכל להגיד את אותם דברים שאמרת על מריו, עליו. הרי בכולם יש לך רובה ובכולם אתה יורה במפלצות[היה כבר בדום 1 לפני עשור], או באנשים[ברוב המשחקים שיצאו עד היום] מדי פעם אתה מקבל איזה כוח נחמד[גם נחרש עשרות פעמים] ובכולם המטרה היא להשאר בחיים. צ'טערת, לא מספיק למשחק השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז איזה משחק לדעתך הוא משחק השנה? רק תגיד בשביל שנוכל להגיד את אותם דברים שאמרת על מריו, עליו. הרי בכולם יש לך רובה ובכולם אתה יורה במפלצות[היה כבר בדום 1 לפני עשור], או באנשים[ברוב המשחקים שיצאו עד היום] מדי פעם אתה מקבל איזה כוח נחמד[גם נחרש עשרות פעמים] ובכולם המטרה היא להשאר בחיים. צ'טערת, לא מספיק למשחק השנה.

אתה מדבר על אלמנטים בסיסיים של כל משחק ואני מדבר על מבנה בסיסי של סדרת משחקים

כמו שכל סדרת נסיך הפרסי/חצי חיים/ווארקראפט/דיאבלו (שנחשבות הסדרות הכי טובות בהיסטוריה) דומות בכל הפרקים שלה גם מריו נגוע בנגע הזה שלא חולף על שום סדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...