משחק השנה של 2007- PC Game of the Year כל העידכונים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק השנה של 2007- PC Game of the Year כל העידכונים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לCOD היה סינגל קצר ככה שאני לא יודע אם הוא באמת קיים את מה שהבטיח

עדיף משחק קצר ויפה, מאשר ארוך ומיגע שחוזר על עצמו.

בהחלט מגיע ל-COD4 מקום ראשון/ שני, אני דווקא נותן לביושוק מקום #1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא הבטיח בכלל? אני לא ראיתי בשום מקום חוזה החתום בין COD4 לבין גיימרי העולם. לא הייתה התחייבות לסינגל פליי של 100 שעות ולא הייתה התחייבות לשום דבר ככה שתהיה בשקט.

כדאי שתתחיל לעבוד על הגישה שלך, ותתחיל להתייחס לאנשים בכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף משחק קצר ויפה, מאשר ארוך ומיגע שחוזר על עצמו.

בהחלט מגיע ל-COD4 מקום ראשון/ שני, אני דווקא נותן לביושוק מקום #1.

איתך לגביי ביושוק. COD4 בהחלט מרשים מכל הבחינות ונעשה ללא שום פגם בתחומו לדעתי- אבל ביושוק עדיין היה מוגדר אצלי כNUMBER 1... הוא יותר נישתי..לכן אני גם מבין שאין סיכוי שהיה זוכה למקום ראשון. לדעתי המקום של CRYSIS הכי מתאים פה מכולם- פשוט קיבלו את מה שמגיע להם- משחק מעולה, בעשיריה הפותחת -אבל מ-מ-ש לא בין הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מבין את הנקודה שלכם.

אני בעצמי התלבטתי איזה משחק אני אעדיף לראות בטופ- COD4 או .

אפשר לראות את היתרונות של כל אחד:

Bioshock הוא מהמשחקים הנדירים במקוריות שלהם, שיוצאים אחת לכמה זמן. אווירה שונה ועלילה מעניינת.

COD4 הוא משחק מסדרה אהובה, שלוקח אותנו לזירת כבר שאנחנו מזוהים איתה ועושה הכל בצורה כ"כ מלוטשת כמו שהגיימרים מצפים.

אם היה אפשר- הייתי נותן לשניהם את תואר משחק השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחירה אכן קשה.

הייתי נותן לביושוק את הבכורה רק בגלל המקוריות שלו והעובדה שהמפתחים הצליחו

ליצור משחק שונה משאר המשחקים בז'אנר וזה לא פשוט.

לקחת נוסחה ותיקה ולשדרג אותה זה כבר יותר פשוט רק צריך לדעת

איך עושים את זה הכי טוב.

ב COD4 זה הצליח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אניראוה כאן כבר כמה אנשים שלא שוללים מקום ראשון לביושוק, מופתע לטובה, דווקא ציפיתי שיתחילו לקטול אותי :) פשוט שמעתי עליו כל כך הרבה דברים רעים מגיימרים פה באתר ובאתרים אחרים (שלרוב היו פשוט כי הם לא הבינו בכלל כמה המשחק הזה גאוני) - וואלה טוב לדעת שאני בחברה טובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא הבטיח בכלל? אני לא ראיתי בשום מקום חוזה החתום בין COD4 לבין גיימרי העולם. לא הייתה התחייבות לסינגל פליי של 100 שעות ולא הייתה התחייבות לשום דבר ככה שתהיה בשקט.

אתה מבין שאנשים שילמו בערך 50$ בחול ויותר בארץ על המשחק?

גם משחק צריך לבדוק לפי עלות תועלת ולא כולם משחקים באונלין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שאנשים שילמו בערך 50$ בחול ויותר בארץ על המשחק?

גם משחק צריך לבדוק לפי עלות תועלת משחק צריך לבדוק לפי עלות-הנאה, כי אין שום תועלת ממשית בלשחק :), ולא כולם משחקים באונלין כולם...כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשהו יש לי הרגשה שרק אני ועוד 2 אנשים פה שיחקו בPORTAL... מה חשבתם שהוא גרוע או משהו? אם לא שיחקתם אז לפחות תציינו את זה כי לדעתי הם יכלו למכור אותו ב50דולר כמשחק עצמאי ולעשות קופה כי פשוט משחק גאוני שמספק יותר שעות סינגל מאשר נגיד COD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשהו יש לי הרגשה שרק אני ועוד 2 אנשים פה שיחקו בPORTAL... מה חשבתם שהוא גרוע או משהו? אם לא שיחקתם אז לפחות תציינו את זה כי לדעתי הם יכלו למכור אותו ב50דולר כמשחק עצמאי ולעשות קופה כי פשוט משחק גאוני שמספק יותר שעות סינגל מאשר נגיד COD4.

אני מציין בזאת בצורה רשמית .... לא שיחקתי בPORTAL . אבל אכן קראתי עליו לא מעט ואני מבין שמדובר גם ביצירת פאר לא מבוטלת. הקטע הוא שהיצירה המופלאה הזאת באה כחלק מחבילה- ואם כבר הרווחת חבילה כל כך נפלאה לבוא ולהגיד למה לא שיווקו אותו בנפרד ב50$ ...? המממ לא יודע, למה אתה מתלונן? בסוף הצרכנים הרוויחו ובגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Portal באמת משחק גאוני ולדעתי הוא מיוצג כאן כחלק מה-Orange Box (הרי לא רשום שם שזה ספציפית HL2:Episode 2).

אני מאמין שאם הם היו משחררים אותו עצמאית, היו יכולים להיות קשיים כי רוב השחקנים מעדיפים לשפוך דם מאשר לקפץ בין פורטלים, שלא לדבר על להפעיל את המחשבה- האויב הגדול של הגיימרים העצלנים ;D

לדעתי הרעיון של להכליל אותו חינם כחלק מחבילה היה צעד מבורך שהביא לפופולריות של פורטל.

עכשיו שהוא צבר כ"כ הרבה מעריצים, אולי באמת כדאי להם לשחררמשחק המשך עצמאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לא קשורה, אחרי כמה תגובות מקבלים 3 כוכבים? מאז שאני זוכר את עצמי באתר הזה אני עם 2 כוכבים :(

*מהמנהלים סליחה...:)*

ובקשר לתגובה מעלי.... קראתי איפשהו שה+PORTAL בעצם ניסוי של החברה לבדיקת הקונספט, כדי לדעת אם שווה להם להכניס אותו בEP3 או לא...

לא לתפוס אותי במלה- יכול להיות שזו שמועה מופרכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...