אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4 - עמוד 59 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יותר מדי DOCKים, ממש לא נוח לדעתי...

אצלי יש DOCK אחד שבו כל התוכנות שאני משתמש בהן הכי הרבה, בנוסף לשתי STACKS, אחד של תוכנות ואחד של תיקיית המשתמש (מוסיקה, מסמכים, וכו'..)

אסדר קצת את שולחן העבודה ואעלה שתראה...

אשמח אם תגיד את השם של התוסף שאיתו עשית את ה STACK המיוחד הזה או מה שזה לא יהיה..

והסבר קצרצר עליו.

29418323vp6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית על מסך 24' זה ממש לא מפריע...

אם ה-Stack המיוחד שאתה מתכוון אליו נמצא בתמונה הכי ימנית אז זהו פיצ'ר "Flyout Menu" ב-ObjectDock Plus

תכלס לנווט איתו בכלל לא נוח והא נמצא שם סתם בשביל היופי...

דוק ימין לתיקיות, דוק שמאל לקיצורי דרך, הקטן שמוסתר לכיבוי,ריסט,Run ולוח בקרה.

למטה כמו שבטח שמת לב נפטרתי לגמריי מהפס שכולנו כלכך רגילים לראות, ובמקום ה-Tray בדוק ימין בדוק האמצעי התוכניות שרצות ובדוק שמאל היה ההתחל המיתולגי אבל גם הוא סתם מיותר אז נשאר רק הקוויק לאנצ'.

למעלה בצד זה המסמכים שלי ובמרכז זה כבר דיי ברור... אגב כל אלה מתמזערים ברגע שנתפח חלון על כל המסך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ניסיתי את הFlyout menu והא מקרטע אצלי בטירוף...

אני פשוט גררתי לדוק תיקיה והגדרתי לו בdock entry properties שיפתח כתפריט (show folder in a menu)

תמונה למטה.. (העפתי דברים שאתם לא צריכים לראות :smile1:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה גם אני שידגתי ל1200*1920 אז התחדשתי לי ברקע חדש (במסך רחב הוא ניראה מעולה לעומת ב5:4).

הוספתי גם דוק, שעכשיו הוא דווקא מאוד נוח, הכל שם זה Stacks חוץ מפיירפוקס, הראשון (משמאל לימין) זה משחקים השני זה מוצרי Live וIE8 השלישי זה תוכנות (איטונס, QT וספארי) השלישי זה כל הכוננים אצלי במחשב (3 ו2 כוננים אופטיים) הרביעי זה התיקייה של הורדות של הדפדפנים והחמישי זו התיקייה עם כל קבצי ההתקנה שיש לי על המחשב (אני שומר כל קובץ התקנה שאני מוריד, מסודר לפי חברות).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה גם אני שידגתי ל1200*1920 אז התחדשתי לי ברקע חדש (במסך רחב הוא ניראה מעולה לעומת ב5:4).

הוספתי גם דוק, שעכשיו הוא דווקא מאוד נוח, הכל שם זה Stacks חוץ מפיירפוקס, הראשון (משמאל לימין) זה משחקים השני זה מוצרי Live וIE8 השלישי זה תוכנות (איטונס, QT וספארי) השלישי זה כל הכוננים אצלי במחשב (3 ו2 כוננים אופטיים) הרביעי זה התיקייה של הורדות של הדפדפנים והחמישי זו התיקייה עם כל קבצי ההתקנה שיש לי על המחשב (אני שומר כל קובץ התקנה שאני מוריד, מסודר לפי חברות).

נראה לי או שה stacks שלך מראה את האייקונים של הקבצים שבתוכו (כמו זה שב OSX)? כמה שזכור לי בstacks אפשר לבחור רק אייקון אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...