עזרה בקניית מסך LCD תקציב עד 2000 שקל ל משחקים וידאו ואינטרנט - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך LCD תקציב עד 2000 שקל ל משחקים וידאו ואינטרנט

Yuron

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות מסך LCD

Samsung SyncMaster 226BW

השאלה שלי היא כזאת הם שווה לקנות את המסך הזה? או אפשר כדאי לקנות מסך אחד.... עוד שאלה כשראתי אותו באופיס דיפו אז התצוגה הייתה מעוכה על המסך המוכר אמר שצריך לכוון רזולוציה האם אני יכול לעשות את זה במחשב שלי? יש לי מחשב חזק שהמפרט למטה.

או באותו הכסף אפשר לקנות מסך אולי יותר קטן?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה לשאלתך תלויה בשימושיך:

האם אתה מתכוון לנצל את המחשב למשחקים ב-80% מהזמן? אם התשובה חיובית 22" רחב כ-226BW יספק לך הנאה, והפנל TN הנחות שלו לא ישפיע על חוויית המשחק.

אם אתה מתכוון להשתמש במסך לצפייה בתכני וידאו קריאת טקסט של כמה שעות ביום יש לך כמה אפשרויות טובות יותר עם פנלים בעלי יתרונות של זוויות צפייה, עומק צבעים וכמותם ואחידות רקע טובה יותר בעת הזזות ראש קטנות:

1) ViewSonic VP930 19" רגיל עם פנל P-MVA מצויין גם לגיימינג

2) Philips 200W6CS 20" רחב עם פנל P-MVA בגיימינג אולי קצת פחות מהיר מה-VP930 אבל יספק לך טקסט אמנם קטן יותר אך חד יותר. שטח עבודה ליישומים יתקבל באותה מידה כמו ב-22" הנ"ל. למרות שהתגלו בכמה מסכים כאלו קצת בעיות גימור וזליגות בפנל היו גם אנשים מרוצים מיחס עלות לתועלת, לכן מומלץ לעמוד על תנאי החלפה/הזדכות במידה ויתגלו בעיות.

הכרטיס מסך שלך 8800GTX הנו כרטיס אימתני שיכול להתמודד גם עם הרזולוציה הטבעית של 2407WFP, למעשה יכולותיו של הכרטיס "מתבזבזות" על המסכים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yuron, קרא את חוקי הפורום וערוך את הכותרת שלך ככה שתהיה יותר אינפורמטיבית.

ננעל. פנה אליי בהודעה פרטית כשתרצה לשנות את הכותרת.

עריכה: הנושא נפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL 2007WFP - עולה 2200 בערך אבל הוא המסך ה 20 הכי איכותי ברמת המחיר הזו, יש לו פאנל S-.

הפיליפס שהוצע לך גם כן לא רע, יש לו פאנל אם כי הדל שהצעתי עדיף עליו כמעט בכל פרמטר.

עוד אופציה נחמדה עם פאנל VA היא PW201 שמתאים בול לתקציב שלך אבל עדיין פחות טוב מהדל.

עכשיו הצלחתי לבלבל אותך, נכון ?

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20" זה מסך דיי גדול ומצויין לכל השימושים שציינת ולדעתי מאפשר לך להינות מכל העולמות -> גם רזולוציה גבוהה ושטח עבודה גדול וגם נוח מאוד לסרטים בפורמט רחב, המינוס היחיד הוא שהפונטים יהיו קטנים יותר בגלל הרזולוציה הגבוהה (לא סוף העולם, יש אנשים שזה מפריע להם).

אם אתה מוגבל בתקציב אתה יכול לבחור בפיליפס שעולה באיזור 1450 שקל, במחיר שלו אין מתחרים ואיכות התצוגה שלו טובה מאוד ולמעשה דיי קרובה ל PW201 שעולה 2000 שקל משום ששניהם מבוססים על פאנל דומה P-MVA של חברת AUO.

אם יש לך אפשרות להוציא 2200, קח את הדל ללא מחשבה שניה, המסך מצויין ואיכות התצוגה שלו עדיפה (בעיקר בגלל הפאנל שלו, S-IPS) ותקבל גם כבונוס חיבורי וידאו לחיבור ממיר TV ו/או או קונסולה.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...