החלפת מארז - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מארז

zolder

Recommended Posts

אני הולך להחליף מארז וצריך להעביר את כל הדברים ואני רוצה לעשות את זה לבד אבל לא כל כך מבין בזה.

האם זה מסובך עד כדי כך או שכדאי ללמוד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה יש לי:

HD WD 80G 8BF

AMD 2000 ,וולקנו 7+

ג'גבייט VAX

זיכרון,צורב,סי די רום

אלו הדברים אבל אני מפחד להסתבך.

זה לא רציני אבל אני ךא ממש יודע איך.

קודם כל איך אני מחבר את הלוח אם?

את המעבד ואת המאוורר אפשר להשאיר ביחד נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לא להסתבך אז תשאיר את המעבד והוולקנו עליו אבל תוציא את הלוח בזהירות תתמוך באיזור הזה איפה שהמעבד נמצא כי הוולקנו מכביד עליו.

קח נייר ותצייר לעצמך את כל FRONT PANEL LEDS שזה הפינים שאתה מחבר לשם את כל הקבלים שלהSPEALER ו הלד של הכונן הקשיח ולד שהמחשב דולק כפתור הRESET ו כפתור ה POWER.

תצייר את מיקומם בדיוק לאן הם מתחברים כך שלא תסתבך כשרכיב את הלוח למארז החדש.

עוד דבר איזה מארז אתה קניתה או הולך לקנות?

תשים לב שכשאתה מרכיב את הלוח למארז החדש אתה מרכיב אותו על פינים מוזהבים שמחוברים לדופ של המארז.

חשוב מאוד לראות שכל הפינים מתאימים בדיוק במיקומם לחורים של הלוח, כי אם ישאר פין כזה איפשהו לא מותאם באמצע של הלוח כשתדליק את המחשב אתה תקצר את הלוח אם שלך.

כל השאר זה ממש שטויות לחבר את הסידירומים וכוננן דיסקיטים וכ.מסך

תשאל אם תסתבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי להכנס להרפתקה אם אין לך בכלל נסיון בנושא

לפני שתתחיל כדאי שתשאל את עצמך אם אתה יודע להחליף לבד חלקים בתוך המחשב כמו כרטיסים ודיסקים כולל פתרון של בעיות קטנות.

אם יש לך נסיון בזה אז אפשר להתחיל בתהליך אבל אם אתה לא מבין בזה כלום כדאי שתלך לחבר או לטכנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לקנות אתה DRAGON אז תשים לב כמו שאמרתי לך לברגים המוזהבים שבאים כבר מוברגים לדופן ל המארז מכיוון שיש הרבה לוחות שלא מתאים להם המיקום של הברגים כמו שהם ממוקמים בברירת מחדל שלהם.

לגבי מה לצייר, אז כמו שאמרתי יש את החוטים שהולכים מלד של הכונן הקשיח ומהלד הירוק שמציין שהמחשב דולק ומהרמקול של המחשב(צפצף) אז הם מתחברים כולם ללוח אם לפפינים קטנים תקח ניייר ותצייר איפה כל חוט מתחבר שלא תסתבך אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...