"תהליך לא פעיל של המערכת" שלוקח 98 אחוז CPU - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תהליך לא פעיל של המערכת" שלוקח 98 אחוז CPU

ofir_16

Recommended Posts

כמו שכבר הבנתם יש לי בעיה קטנה גדולה, להורים של חברה שלי יש מחשב יחסית חדש (שנה) ובזמן האחרון הוא עובד ממש אבל ממש לאט.

יש להם אקס פי הום ורק להגיע לשלוחן עבודה לוקח 15 דקות על השעון. גם כשהווינדוס עולה הכל לוקח שנים.

שמתי לב שמנהל משימות שיש משהו שנקרא "תהליך לא פעיל של המערכת" שלקוח כל הזמן בין 97-98 אחוז מהמעבד

ואפילו שאני מנסה לסיים אותו הוא לא נותן, הוא רושם איזשהי הודעה.. עכשיו בגלל זהמחשב ממש איטי ( לפתוח תיקייה לוקח 10 דקות) אז אי אפשר בכלל להתעסק איתו..

מישהו נתקל בדבר כזה פעם? האם יש פתרון מעבר לפרמט ולהתקין מחדש???

תודה מראש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע הזה אין בעיה.

הניסוח בעברית של התהליך הוא לא נכון. מדובר במצב המתנה של המחשב באנגלית כתוב system idle process וכתוב שהמעבד משתמש ב98-99 אחוז ממנו כלומר המעבד במצב המתנה או איך שלא תרצה לקרוא לזה. משום מה בעברית הם גורמים לך לחשוב שיש איזשהו תהליך שלוקח לך את כל המשאבים אבל בעצם זה המעבד נמצא במצב לא פעיל.

אם אתה רוצה אתה מוזמן לבדוק אצל עוד אנשים עם ווינדווס בעברית. אצל כולם זה ככה. הבעיה היא לא פה

אני גם נפלתי במלכודת הזאת פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה הבנתי מה זה אומר, תודה על העזרה

אבל לא הבנתי מה אני יכול לעשות? זה אומר שיש בעיה חומרתית במעבד או שזה איזשהו פאק של שמשאיר את המעבד בהמתנה?

אם כבר נתקלתם בדבר כזה יש מנוס מלפרמט?

מה לעשות??

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת - זה מצב של וינדוס - זה תקין - כך זה צריך להיות - אין לך מה לדאוג - הכל בסדר - אל תפרמט

אבל תסתכל על ההודעה שלי, הבעיה זה לא שאני רואה את זה אחרת מה אכפת לי..הבעיה היא שהמחשב ממש ממש ממש איטי!!! אין מצב לעבוד איתו ככה, כאילו כל דבר לוקח 10 דקות וההארד דיסק לא מפסיק לחשוב, עכשיו זה פשוט מה שראיתי במנהל משימות שלוקח 99 אחוז מעבד וחשבתי שזו הבעיה.

אז אתם אומרים שזה לא הבעיה? אז אתם יודעים אולי מה כן הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

מחשב איטי זו בעיה שונה - מתהליך לא פעיל וגו'

יש פעולות של ניקיון ( תחזוקה ) שצריך לעשות

יש בעיות של תקינות ( עידכונים וכו' ) שצריך לעשות

יש בעיות של יכולת המערכת ( תפעול ) שצריך לבדוק - כאן יכנס הנושא שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זיכרון יש על המחשב?

עשה איחוי לדיסק.

הורד תוכניות שעולות בזמן האיתחול.

בצע סריקות אנטי ספיי.

למחשב יש אם אני לא טועה 512, שמעו זה לא סתם טיפה יותר איטי ממה שהיה עד עכשיו, זה איטי ממש ברמה בלתי נסבלת. כלומר הלוואי ויכולתי לעשות איחוי לדיסק או להוריד תוכניות שעולות או לבצע סריקה, בקושי הצלחתי להגיע למנהל משימות וגם זה לקח שעה עגולה, משהו נדפק שם ואני באמת חושב שזה התהליך הזה כי רשום שהוא לוקח 98 אחוז מהמעבד כל הזמן וההארד דיסק לא מפסיק לעבוד..

אני באמת אובד עצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סביר בעליל

צריך לבדוק עם חומרה אחרת

כשאתה מדליק את המחשב כמה זמן לוקח לדוס לעלות ?

וגם תנסה להתקין ו / או לעבוד מהכונן ולראות אם זו בעיית חומרה או בעיית תוכנה .

האם האיטיות הולכת ומתגברת ( כלומר הוא נעשה איטי עם הזמן ?)

וכן אם זו בעיית תוכנה אולי צריך לעקוף אותה ( ע"י ) או דרך הדוס ולפרמט .

תגיד הוינדוס חוקי בכלל ? אם כן ,

אולי היא קיבלה זיהוי לא חוקי ממיקרוסופט בזמן הורדת עידכונים והם התיחסו אל התוכנה כפירטית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סביר בעליל

צריך לבדוק עם חומרה אחרת

כשאתה מדליק את המחשב כמה זמן לוקח לדוס לעלות ?

וגם תנסה להתקין ו / או לעבוד מהכונן ולראות אם זו בעיית חומרה או בעיית תוכנה .

האם האיטיות הולכת ומתגברת ( כלומר הוא נעשה איטי עם הזמן ?)

וכן אם זו בעיית תוכנה אולי צריך לעקוף אותה ( ע"י ) או דרך הדוס ולפרמט .

תגיד הוינדוס חוקי בכלל ? אם כן ,

אולי היא קיבלה זיהוי לא חוקי ממיקרוסופט בזמן הורדת עידכונים והם התיחסו אל התוכנה כפירטית .

שמע הדוס רץ בסדר נראה לי , הוא מזהה את הדיסקים הקשיחים מהר ובביוס הכל רץ במהירות.. רק מהרגע שרואים את המסך של אקס פי השחור שרואים שורה רצה אז זה לוקח שעות..

לגבי התקנת זה כבר יותר מדי עליי נראה לי כי אני לא מבין בלינוקס בכלל

לגבי האיטיות עם הזמן הוא כל כך איטי על ההתחלה שאני לא יודע מזה יותר איטי ממה שהוא מתחיל

לגבי חוקי אני לא סגור אבל יכול להיות שבגלל שהוא זיהה שזה לא חוקי אז הווינדוס עולה אבל ממש ממש לאט???

נשמע לי מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...