צילומים מהזמן האחרון - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילומים מהזמן האחרון

exXxTreAm

Recommended Posts

פחות אשמת הסריקה, יותר אשמת המגדל.

שלום,

בסך הכל עבודה טובה.

הבתי את הפורטריט השני. משחק יפה עם אור.

איך אתה צילמת את הראשון עם הירקות. הרקע הלבן בפוטושופ?

שום , במגדל שמים בדרך כלל פילטרים, שבזמן שמגדילים את התמונה על הנייר, זה גם מעלה את הקונטרסט, ברקע הלבן השתמשתי בפילטר 4.5 מתוך 5. בגלל זה גם התמונה קונטארסטית כזאת. אין בתמונה הזאת שום עריכה חוץ מהמסגרת והורדת שריטה קטנה. לא יודע איך זה בדיגיטלית, אבל בשביל לקבל את החשיפה הנכונה ללבן פשוט משתמשים בכרטיס אפור.[br]פורסם בתאריך: 29.11.2007 בשעה 20:19:14

יפה מאד! הייתי שמח אם היית מסביר איך יצרת כל תמונה.

יש לי רק הערה טכנית קטנה- התמונות לא מספיק חדות, ככל הנראה הפוקוס לא נכון, אבל יכול להיות שזו אשמת הסריקה.

מזאת אומרת איך יצרתי? פרטים על החשיפה? או על הפיתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפירות: בריסטול לבן ושחור, צולם מול חלון, לפעמים נעזרתי בריפלקטור כדי לרכך את הצלליות. מדידת האור תמיד נעשתה עם כרטיס אפור שהונח על גבי הפירות. לפעמים השתמשתי במד אור חיצוני. בשביל לקבל רקע לבן ברור כזה, פשוט השתמשתי בפילטרים בזמן הפיתוח, יותר ניגודי פשוט. בשביל לקבל את השחור כמו שצריך, בזמן הפיתוח, הייתי צריך להסתיר את הפירות ולתת יותר חשיפה לשאר הרקע.

את הפורטרטים עשיתי בסטודיו, את המדידה גם, עם כרטיס אפור מהחלק המואר של הפנים. זהו, לא מסובך מידי. בדיגיטלי זה הרבה יותר פשוט. סך הכל אבל בתמונות אין בכלל עריכה חוץ מהורדת כמה לכלוכים קטנים שהיו על הנייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...