מה אתם אומרים על החנות זיגזג? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על החנות זיגזג?

itay127

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר ציינתי לא פעם כאן בפורום שזיגזג חנות מספר 1 בארץ מכל בחינה. וגם אם תשלם 5% יותר יוצא יותר בזול בסיכום הכללי. כי האחריות המלאה, הסבלנות ויחס אישי לא תקבל בשום חנות שמישהו פה מכיר. שרות ומיקצוענות זה שם דבר בזיגזג פשוט חווית קנייה. ואם מישהו חולק עליי...שיקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שהיה מישהו אחד בפורום שרשם תלונה אחת!!!!!!! כן כן אפילו אחת מיסכנה על זיגזאג.

רק דברים טובים יש לאמר עליהם.. חוץ מהמחיר שמשום מה יקר אצלם בטירוף.

אבל תחשבו איזה הישג זה אפס תלונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקר 'בטירוף'.

המחיר הכולל יקר מעט מהאחרות אבל זהו מחיר שאני מוכן לשלם [ואף כפול ממנו] בידיעה שאם ותהיה לי בעיה כלשהי,

אני אקבל את התמיכה ואת האחריות המגיעה לי, ברוב מקצועיות ואדיבות.

אז, האם זה באמת יקר יותר?

האם אתה לדעת ש'דפקת' את המערכת ב300 שקל ולחיות עם הספק אם ומתי יממשו את האחריות במידה ותצטרך?

או לדעת 'לקנות' אחריות ואמינות וכך גם לממשה ללא כל בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה להתעסק בקטנות... אני מדבר על זה ששומעים דברים מזעזעים שעשות חנויות כמו IVORY KSP גיבור מחשבים ללקוחות שלהם לא רק בקטע של יחס מול לקוח ומימוש אחריות.. גם המוכרים שם לא מבינים גדולים בחומרה ולא מעודכנים כמו זיגזאג..... בעצם אין יום בפורום שאתה לא שומע על מישהו שלא דפקו אותו בחנויות האלה ועדיין באים לשם אנשים בכמויות.

טוב שיש חנות כמו זיגזאג אנשים הגונים לשם שינוי.

אבל בכל זאת אי אפשר לבטל את זה שיקר יותר ב 300 שקל זה גם מבאס..

למה אי אפשר להנות גם משירות וגם ממחיר טוב. בסדר אני קונה שם ומשלם אין לי בעיה של מזומן אבל בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם את השלט...

חבל על הזמן!

בואו נעשה מבצע התרמה לזיגזג, שיוכלו לרכוש שלט.

ביום חמישי ידפקו בדלתכם ילדים מהעמותה למען הזיגזג, אנא, פתחו את דלכתם, שגם לזיגזגים יהיה חג חנוכה שמח (ומואר, עם שלט פאקינג גדול עם אורות בכל הצבעים שאומר "פה נמצאת החנות, תפסיק לעשות רונדלים ברחוב המעפן הזה, כבר שעה אתה עושה סיבובים, זה פה! פהה!"

המשך יום נעים.

בקשר למחיר, ככה זה, בד"כ חנויות קטנות כאלו יותר יקרות מרשתות, ששם האיכות מדברת ולא הכמות (IVORY)

אך זכרו שאחרי הכל זיגזג היא חנות שכונתית, וכפי שאנחנו מכירים חנויות שכוניתיות, לא מומלץ לרכוש שם דברים יקרים כמו מערכת מחשב, זיגזג התעלו על עצמם והגיעו לרמה של רשת, כך שאפשר לקנות שם חלקים בראש שקט.... כל הכבוד.

(שלא לדבר על האוצרות שאפשר למצוא אצלהם בצפרדע, ואוא כמה דברים אפשר להוציא משם, מאווררים,עיניות של צורבי ,גרילים.. מה לא ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיפו לרשימה את זד מחשבים שפשוט רימו אותי... :pissed::nono::bash::s07:

ודרך אגב skypc לא ממש גרועה...אני מחשיב לבין החנויות הכי טובות בארץ עם לא הכי טובה בארץ.....

אף פעם לא קניתי באף אחת מהחנויות הבאות אבל במלצות-שמעתי המון...

רשימה של חנויות מומלצות:

זיגזאג

skypc

tms

iqpc

פנדה

נועה מחשבים

אני עדיין לא שמעתי על עוד חנות נוספת ממולצת,אתם מוזמנים לחדש לי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הזמן!

בואו נעשה מבצע התרמה לזיגזג, שיוכלו לרכוש שלט.

ביום חמישי ידפקו בדלתכם ילדים מהעמותה למען הזיגזג, אנא, פתחו את דלכתם, שגם לזיגזגים יהיה חג חנוכה שמח (ומואר, עם שלט פאקינג גדול עם אורות בכל הצבעים שאומר "פה נמצאת החנות, תפסיק לעשות רונדלים ברחוב המעפן הזה, כבר שעה אתה עושה סיבובים, זה פה! פהה!"

המשך יום נעים.

בקשר למחיר, ככה זה, בד"כ חנויות קטנות כאלו יותר יקרות מרשתות, ששם האיכות מדברת ולא הכמות (IVORY)

אך זכרו שאחרי הכל זיגזג היא חנות שכונתית, וכפי שאנחנו מכירים חנויות שכוניתיות, לא מומלץ לרכוש שם דברים יקרים כמו מערכת מחשב, זיגזג התעלו על עצמם והגיעו לרמה של רשת, כך שאפשר לקנות שם חלקים בראש שקט.... כל הכבוד.

(שלא לדבר על האוצרות שאפשר למצוא אצלהם בצפרדע, ואוא כמה דברים אפשר להוציא משם, מאווררים,עיניות של צורבי ,גרילים.. מה לא ;D)

העלת פה נקודה ... חשובה אפילו , הייתי אומר ( בעצם 2 , אבל השנייה נגזרת ) :

א. אם תמשיכו להתלונן על השלט , לא נגלה לאף אחד איפה המיקום החדש שלנו הולך להיות , ואז בכלל לא תמצאו אותנו .

נגזרת. ( להזכיר לעצמי למלכד את הצפרדע ;D ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על זיגזג!

בזכות זיגזג אני כבר מכיר את נווה מונוסון כמו כף ידי.. אחלה שלט יש לכם שם..

ד"א, לאן נעלם הכיסא שהיה מחוץ לחנות הישנה שלכם? לא זכור לי שראיתי אותו בזמן האחרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר נהיה תחביב שלי לנסות להוכיח שזיגזג לא יקרנים מדי, יאללה :P

1 Intel 2 Duo 6750 - 2.66 GHz - 4MB cache - 65W - LGA775 1,036.57 ש"ח

1 GA-P35-DS3L (P35) - ATX 586.05 ש"ח

1 2x1GB TwinMos II - 800mhz - TwinMos Original 389.64 ש"ח

1 Leadtek GeForce PX8600 GT 256MB TDH - PCX - retail 649.78 ש"ח

1 NEC -RW AD-7170A x16 (BLACK) DUAL LAYER X12- BULK 170.99 ש"ח

1 COMPUCASE CI-6a19 SUPER MIDI (black) TOWER CASE - no 218.55 ש"ח

1 250GB-16MB AAKS - 7200RPM S-ATA II 381.75 ש"ח

1 Litepower 400W - PFC - ATX 2 249.30 ש"ח

1 התקנת רכיבים ובדיקת מעבדה (למחשב חדש בלבד) 170.01 ש"ח

סך הכל לתשלום במזומן שטרות לאחר 3% הנחה: 3,737.07 ש"ח

שים לב שזיכרון 800 מ"ה יותר זול בזיגזג מ-667 בחלק מהמקרים, אני מניח שעדיין יש להם מלאי מיושן של 667 או שלא שווה להם להוריד מחיר.

בחרתי 8600GT של חברה אחרת ועדיין איכותית, צורב זול יותר, וספק כח כנראה איכותי יותר, מלבד הזכרונות המהירים יותר.

בהתחשב ברמה של הבדיקות תאימות ויציבות שזיגזג מריצים על המחשב, ובכלל שקונים אצלהם בראש שקט, לדעתי ההפרש הזניח במחיר שווה את זה.

אם תלך על ה-800 מ"ה הכי זול ב-SKYPC שזה ה- תצטרך להוסיף למפרט שלהם 114 ש"ח, כלומר טוטאל של 3636 ש"ח.

נשאר הפרש של 100 ש"ח בין החנויות, קצת יותר אם תבחר ב-SKY את אותו כרטיס מסך (אבל גם אפשר לומר שזה מתקזז עם הספק כח), בכל מקרה זה לא משהו שהיה גורם לי לקרוא לחנות יקרנית עם הפרשי מחיר ממש גדולים.

על SKY שמעתי קצת תלונות מינוריות.

על זיגזג לא שמעתי אף לא תלונה אחת.

חוץ מהחור הזה שהם נמצאים בו... אגב לא הייתי קורא להם חנות שכונתית, בנווה מונסון אין ממש שכונות.. ;D

והם הולכים לעבור לחור יותר גדול.. תגידו לי מה לאורן קשה להגיע רחוק מהבית? הוא רוצה קל"ב..? יאללה תעברו לת"א שאני אוכל להציק לכם יותר ולא אצטרך לייבש את אבא שלי 40 דק' בזמן שאני קופץ לבקר (אופסי.. חח) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...