XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 51 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

יש לי בעיה עם התקנה של SP3...

כל הזמן מופיע לי בעדכונים של שיש עדכון שהוא SP3 ואני מנסה להתקין ... אחרי כמה זמן פתאום באמצע ההתקנה מופיע הודעה שלא הצליח להתקין ואז הוא מתחיל להסיר את כל מה שהוא עשה עד עכשיו..

מה אפשר לעשוןת?

רצף ההודעות הם:

zwejwyqw0hny.bmp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לקבל הורדה לSP1 בעברית של ?

יש לי מקורי עברית והפכתי אותו לאנגלית עם הדיסק של קיבלתי ושאני מוריד מהאתר של הוא רושם שהשפה שלא מתאימה !

אז אפשר אולי לקבל SP1 לעברית ? תודה רבה !

ושבת שלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

היי. קראתי בדיון בדיוק את הבעיה עם החייגן של 012 זהב בוויסטה SP1. רק עכשיו נזכרתי להתקין את הSP1 (כדי לשחק בGTA 4 חחח, הוא לא נתן לי להתקין בלי) והתקנתי ומה אני רואה, שהחייגן של זהב לא עובד, לא משנה מה, בדיוק אותה בעיה שאנשים פה כתבו.

ראיתי לינק לאיזה "תיקון לבעיית RAS" משהו כזה, שמישהו נתן פה לינק קודם, בעמוד 56 אם אני לא טועה, אבל עכשיו אני בדקתי והלינק מת, אז למישהו יש אולי עדיין את התיקון הזה? אני פשוט חייב את זה, לא הצלחתי למצוא את התיקון הזה בשום מקום באינטרנט כאילו שזה לא מספיק שצריך להתנחל אצל חברים רק כי אצלי אי אפשר להתחבר לאינטרנט בגלל בעיית החייגן הזאת ><

תודה מרש לכל מי שיעזור! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא. פשוט אין לי חייגן. מאז הריסטרט שהוא התקין את ה-SERVICE PACK 1, אני לוחץ על הלינק לחייגן והוא אומר cannot be found ואז גם בnetwork connections אני פתאום רואה שאין לי שום חייגן שם, רק את ה-LOCAL AREA CONNECTION.

וכשאני מתקין את החייגן שיש לי על המחשב (מהאתר של זהב, החייגן הרגיל) ועושה ריסטרט כדי לסיים אותו, אז כשהמחשב מופעל אין עדיין שום חייגן וכלום לא עוזר.

גם לפתוח חיבור ידנית בnetwork connections לא עובד, אומר שהוא לא מוצא שום חיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...