XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 47 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מדבר על טחינה סתאם.

לדוגמה , התקנתי GRID במקביל שמעתי מוזיקה, הכול קירטע והמחשב היה כמעט נחנק, ויש לי מחשב חזק וזאת התקנה נקייה.

העתקתי 40GB קבצים מכונן לכונן , זה גם לקח המון זמן וגם לא יכלו להגיע עוד בקשות לעיבוד חוץ מזה.

תראה ויסטה היא מערכת הפעלה כיפית , החווית משתמש בה הרבה יותר חביבה מ XP , אבל בתור אחד שעובד בתחום, אני אוהב את הכול איך שזה, וביצועים הרבה יותר חשובים לי מאשר ממשק.

חזרתי ל XP64 , היה קשה טיפה יותר למצוא דרייברים אומנם, אבל איזה הבדל .. הכול טס.

אין שום ספק שזאת המערכת הכי טובה שעבדתי איתה מעולם ה NT

אגב, GRID על VISTA64 גורם ל BSOD אין עדיין פתרון מ CODAMASTERS

עצוב לראות שיש חברות שממש משקיעות על דרייברים ל VISTA לחינם ולמערכות הפעלה האחרות הם ממש לא , לדוגמה הדרייברים של SOUNDMAX לויסטה הם מדהימים , וגם מוצאים סאונד באיכות טובה יותר זה אחלה, אבל עם מיקרוסופט לא דואגת לשיפורים מתמידים למערכת ועדיין הרוב לא משתמשים בה וכנראה שגם לעולם לא (זה מן שלב רחב יותר של WINDOWS ME) אז למה אין דרייברים איכותיים גם לפלטפורמות אחרות.

ומהצד השני למה יוצר חרא וכרטיסים טובים , אבל זה כבר נושא אחר..

גזר הדין שלי לויסטה - נחמד לא יותר מזה, חווית משתמש נעימה למי שעוד לא מכיר ורגיל לXP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על טחינה סתאם.

לדוגמה , התקנתי GRID במקביל שמעתי , הכול קירטע והמחשב היה כמעט נחנק, ויש לי מחשב חזק וזאת התקנה נקייה.

העתקתי 40GB קבצים מכונן לכונן , זה גם לקח המון זמן וגם לא יכלו להגיע עוד בקשות לעיבוד חוץ מזה.

תראה ויסטה היא מערכת הפעלה כיפית , החווית משתמש בה הרבה יותר חביבה מ , אבל בתור אחד שעובד בתחום, אני אוהב את הכול איך שזה, וביצועים הרבה יותר חשובים לי מאשר ממשק.

חזרתי ל XP64 , היה קשה טיפה יותר למצוא אומנם, אבל איזה הבדל .. הכול טס.

אין שום ספק שזאת המערכת הכי טובה שעבדתי איתה מעולם ה NT

אגב, GRID על VISTA64 גורם ל BSOD אין עדיין פתרון מ CODAMASTERS

גזר הדין שלי לויסטה - נחמד לא יותר מזה, חווית משתמש נעימה למי שעוד לא מכיר ורגיל לXP .

שמע חבר עצה ידידותית, תפרמט את המחשב ותבצע התקנה נקיה.

אין ספק שיש לך בעיות במחשב ובויסטה זה בא לידי ביטוי.

שוב אני אומר, אין לי את הבעיות האלו על אולטימט 64 ביט, במיוחד שאני מכור למשחק GRID! פשוט עובד מעולה בלי שום BSOD. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי "המחשב אחרי התקנה נקייה של VISTA SP1"

אתה מוזמן לקרוא בפורום של CODAMASTERS יש בעיה בהרכב חומרה מסויים עם VISTA ULTIMATE 64BIT

אין כרגע שום פתרון מצד CODAMASTRES

לדעתי נובע מדריוורים גרועים של NVIDIA

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=284470

http://forums.nvidia.com/index.php?s=153c1af8b806f2ab0166f0ce03f12d43&showtopic=66844&pid=389947&st=0&#entry389947

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי "המחשב אחרי התקנה נקייה של VISTA SP1"

אתה מוזמן לקרוא בפורום של CODAMASTERS יש בעיה בהרכב חומרה מסויים עם VISTA ULTIMATE 64BIT

אין כרגע שום פתרון מצד CODAMASTRES

לדעתי נובע מדריוורים גרועים של NVIDIA

http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=284470

http://forums.nvidia.com/index.php?s=153c1af8b806f2ab0166f0ce03f12d43&showtopic=66844&pid=389947&st=0&#entry389947

רוב התלונות שם מעורבות, חלק מהמתלוננים עם הדמו בכלל ואחרים עם 32 ביט בכלל.

בקיצור אני לא רואה שם שהבעיה רק עם 64 ביט.

בכל מקרה, אצלי לבנתיים הכל בסדר.

אגב, המשחק היחידי שמקריס לי את המערכת מדי פעם הוא AC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אני מאוד מרוצה מ ה ...יש לי פרמיום ....שבאמת עם יש משהו לעשות בזמן קצר בלי בעיות אני יכול לעבור ל

ולעשות את המטלה בצור בטוחה מאוד ושמחשב לא יפול.

SP1 עשה פלאים ...המחשב לא נתחן שזה מעולה.

(אני לא ממש משחק משחקים אז לצערי במקרה הזה יכול להיות שהדברים שונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...