XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 28 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אחרי שריפרפתי בדיון, לא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית,

יש לי לי F3SC (לפטופ), מותקן עליו ויסטה הום פריניום יש לו מעבד 2 ג'יגה הרץ סנטרינו 2

ועם 2 ג'יגה ראם, כרטיס מסך אנ ווידיה 8400G (אם זה משנה...), עכשיו המחשב ממש חדש, בערך שבוע...

אני מתלבט אם להתקין או לא להתקין SP1 ואשמח לקבל עצה כלשהי, כי עד היום הייתי עם , ועכשיו אני בחו"ל אז אני לא מעודכן

השימוש, של המחשב זה פה ושם משחקים בעיקר , חשוב לי ביצועים, מאוד.

בתודה מראש

לירן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא חד משמעי ? כל האנשים שהתקינו SP1 בעמודים האחרונים (לא צריך לקרוא הכל) סה"כ מרוצים. אבל עדיין, אם אין לך סיבה להתקין את זה (ואמרת שאין לך זמן גם), פשוט אל.

ד"א ghost מת יחי tru image.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים הופיע לי עדכון של Service Pack 1 ב-Windows Ultimate x64. עדיין לא התקנתי את העדכון (העדפתי לחכות קצת). עכשיו, פתאום, העדכון הזה כבר לא מופיע לי ב- Update.

?WTF :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עוד פעם או פעמיים, כי שמתי לב אם הוא מציג תעידכון אז הוא מציג אותו לבד, אז אם לא הורדתה הוא בטח חושב שאתה רוצה להוריד עדכונים אחרים בפעם הבאה שתחפש עדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים הופיע לי עדכון של Service Pack 1 ב-Windows Ultimate x64. עדיין לא התקנתי את העדכון (העדפתי לחכות קצת). עכשיו, פתאום, העדכון הזה כבר לא מופיע לי ב- Update.

?WTF :s05:

מה הבעיה?

פשוט תוריד אותו לבד מהלינק שנתנו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...