XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 26 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב ויסטא ניסיון מספר 4 כרגע רץ

האמת מרגישים את ההבדל

כל העסק זורם אפילו בלי דרייבר לכרטיס מסך.. בנתיים נראה אחלה עכשיו רק צריך להתקין כמה משחקים ולראות את ההשפעה של 64ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG!

מרגישים כ"כ א ההבדל, הכל רץ הרבה יותר מהר, פחות תקיעות.

במשחקים עלה לי קצת הFPS ב7-13, טוב אני עם FORCEWARE 169.44BETA.

אוף היום לפרמט ולהתקין שוב, לקח לי שעתיים כמעט להתקין את הSP1.אבל שווה כל רגע :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי היום בבוקר בשביל זה, הורדתי את כל האפדייטים מWIndows Update, וא"כ הופיעה הSP1 בWINDOWS UPDATE.

אצלי זה תכף מסיים להוריד את הSP1 (על 95%).

יש לי אולטימייט 32BIT על המערכת שבצד ימין, בנתיים רץ נהדר, נירא את השיפורים אחרי שזה יתקין את הSP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על ULTIMATE 64

אבל אני לא הורדתי את הSP1 של ה125 מגה בWINDOWS UPDATE

לא רציתי להתקין 60 עידכונים בישביל זה, אז הורדתי את של ה700 מגה, בכל מקרה זה עדיף לי כי אני אתקין את זה היום שוב(ורשום שם להתקנה על כמה מחשבים)

בכל מקרה תעדכן אותנו אם יש שיפור בביצועים ובכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הורדתי קודם את כל האפדייטים כי יש שם גם דריברים חדשים יותר או כאלה שהיו חסרים, ורק אחרי שWINDOWS UPDATE ירגיש שהמחשב מוכן לSP1, אני יוריד.

ההבדלים בגדלים של הSP1 שניתן להוריד מאתר MS לזה שמורידים מWINDOWS UPDATE הם ביגלל שבאתר מיקרוסופט הSP1 כולל את כל ההעדכונים מיציאת RTM עד יציאת SP1 + הוא מגיע ב5 שפות + הSP1 עצמו, לעומת זה בWINDOWS UPDATE זה רק SP1 עצמו + אפדייטים שחסרים על המחשב שלך/ אם יש כאלה + השפה שהWIN שלך עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה,אבל למה אנחנו צריכים לחכות עוד חודש בשביל הגירסא העברית,חשבתי שעובדים על משהו כל כך הרבה וקובעים יום שיחרור,עושים את זה עד הסוף,בכל השפות.

שכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיעשו את זה?

הרוב הגדול באמת משתמש בWINDOWS מקורי באחת מהשפות שיצאו כבר, לאחוזים הבודדים שיש להם מקורי בשפות אחרות, לא נורא אם יחכו עוד חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...